Home / Rozvod / 6 tipů, které vám pomohou upravit znovu

6 tipů, které vám pomohou upravit znovu

6 tipů, které vám pomohou upravit znovu

Když někdo ztratí svého manžela smrtí nebo rozvodem, ztráta může být zničující. Období smutek následuje, dokonce i v případě rozvodu, kvůli nesplnění snů, které měli pro vztah. Přichází však čas, kdy život musí začít znovu a mnoho singlů se cítí ztraceno tím, že dělá tuto přechodovou část páru, že je znovu jediný.

 

Níže jsou uvedeny 6 tipů, které je třeba zvážit, když se znovu nastavujete na to, že jste opět jednotliví.

 

1. Seznamte se sami.

Když je pár společně na chvíli, rozhodují se o tom, kde mají mít večeři, jak zdobit svůj domov, jejich osobní volbu v oděvu nebo jiné rozhodnutí, které se obvykle dělají dohromady. Po rozvodu může každá osoba nevědět své vlastní rány a nelíbí. Vyzkoušejte nové věci.

Zjistěte své oblíbené pokrmy, jaké koníčky máte rádi, kde chcete jít na stolování nebo zábavu. To může být čas experimentování a objevu a může být příjemné. Zjistíte, že mnohé z věcí, které jste vždycky udělali, možná nebyly vaší osobní volbou. A také zjistíte, že mnohé z věcí, které se vám líbilo před svatbou, jsou opět otevřené od vašeho rozvodu. 

2. Udělejte si čas.

Terapeuti doporučují nejméně jeden rok po rozvodu, aby se ujali jako osoba a vyhnuli se relaci odskočení. Rok je jen vodítko.

Někteří lidé mohou potřebovat déle, aby cítili, že se dostali na zem. Buďte trpěliví sami a nepřecházejte věci. Rebound vztahy nejsou spravedlivé k žádné straně. Vytvořte nový vztah se sebou a nedovolte, aby se strach z toho, že jste jediní a sám, vás zavedou do nezdravých milostných vztahů.

1

 

3. Připojte se k některým skupinám nebo klubům, které vás zajímají.

Mnoho nově osamělých lidí se připojuje k rozvodové skupině pro obnovu a to je první interakce, kterou mají s ostatními jako jedna osoba. Může být užitečné najít skupinu, do které můžete být součástí, ať už se jedná o skupinu spisovatelů, pozorování ptáků, kluby s knihami nebo cokoli, co se vám líbí. Jak se tam dostat a zapojit se vám pomůže posunout se vpřed ve vašem životě.

Nic neumožňuje snadněji najít takové lidi a zábavné skupiny než sociální média. Pokud ve vaší oblasti není nic, co by vás zajímalo, vyhledejte Facebook pro otevřené nebo soukromé skupiny. Na Facebooku naleznete vše pro skupiny Quilting pro skupiny Nascar. 

4. Vytvořte nové přátele a vytvořte systém podpory.

Někteří z vašich ženatých přátel se nemusí cítit dobře společně s jednou osobou, zvláště pokud jsou také přátelé s vaším manželem. Možná zjistíte, že máte více společného s dalšími singly, a tak vyhledávejte lidi, kteří mají společné zájmy. To může být čas na posílení vztahů s vaší biologickou rodinou a dobrým terapeutem. Mít někoho, s kým mluvíte během tohoto přechodu, může mnohem lépe zvládnout.

5. Bavte se.

Život je odlišný jako jeden, ale to neznamená, že to nemůže být zábavné a naplňující.

Stále více lidí dnes rozhoduje zůstat jednotliví a důkladně se těší jedinému životnímu stylu. Uvádí výhody, jako je to, že se nemusíte zeptat někoho, jak utrácet své peníze, jíst vždy, když se jim to líbí, a nikoliv v plánu někoho jiného, ​​aniž byste museli sdílet koupelnu! Přemýšlejte o dobrých věcech, které pro vás byly pro vás jedinečné. Udělejte si čas, abyste si mohli užívat a často se smějete. Smích je opravdu dobrý lék.

6. Když máte pocit, že jste připraveni k datu, pomalu a jednoduše.

Jediní lidé si často stěžují, že datování se změnilo a neznají nová pravidla. Jedinými pravidly je udělat to, co je pro vás příjemné. Nemusíte se přizpůsobovat nikomu. Buďte sami a buďte věrni sobě.

Tip:

Tím, že ulehčíte přechod z toho, že budete mít polovinu dvojice k tomu, že jste jednotliví, udělejte si čas, abyste vytvořili život, který je šťastný a splňuje.

Buďte trpěliví sami a jen byste mohli najít, že jste jako svobodný!

1

About

Check Also

Proč je Angelina Jolie žádána o fyzickou péči?

Podle spousty webových zábavních zpravodajských stránek Angelina Jolie podala žádost o rozvod od Brad Pitta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − 5 =