Home / Rozvod / 6 kroků k tomu, abyste byli jedinou matkou v domácnosti

6 kroků k tomu, abyste byli jedinou matkou v domácnosti

6 kroků k tomu, abyste byli jedinou matkou v domácnosti

Většina lidí si myslí o tom, že jsou maminky v domácnosti jako žena s manželem, který chodí pracovat, zatímco ona zůstává doma celý den. To ovšem ne vždy platí. Rozvodové, vdovy a maminky, které se nikdy předtím nevdaly, jsou všechny, kteří hledají způsoby, jak se stát maminky v domácnosti. Ať už je to volba nebo násilím, použijte tyto 6 způsobů, jak prosperovat jako jediný pobyt-na-domácí mámu.

Zatímco jediný pobyt v domácnosti je výzva, můžete to udělat s pevným plánem na místě:

Nastavte rozpočet

Život v rodinném rozpočtu je pro vaši rodinu životně důležitý. Budete muset sledovat každý penny a strávit každý cent moudře, aby si natáhl dolar.

Vytvoření rozpočtu vám dá kontrolu nad finančními prostředky místo toho, aby vám vaše finance ovládaly. Nejen, že budete moci platit své měsíční účty, můžete nastavit plán v pohybu, který také pomůže vyjít z dluhů.

Ořezat zbytečné výdaje

Pravděpodobně už víte, že každodenní lattes u fantastické kavárny jsou z vašeho seznamu úkolů jako jedna maminka v domácnosti. Existuje spousta dalších způsobů, jak snížit své účty můžete snížit, stejně jako snížit některé z těch zbytečných nákladů, které se stravují prostřednictvím vašeho příjmu.

Od telefonního účtu až po faktury za supermarketem si projděte seznam výdajů, které prakticky ukrývají vaše peníze, takže můžete v peněžence vyměnit odchozí peníze do dolarů. Hledání skvělých způsobů, jak ušetřit peníze, může dát vaší rodině tisíce dolarů na váš bankovní účet každý rok.

Podívejte se na možnosti příjmu

Být jediný pobyt-doma maminka nemusí nutně znamenat, že nenajdete způsob, jak vydělat peníze. Ve skutečnosti se jedná o jediný pobyt v domácnosti máma vám nabízí jedinečné příležitosti vydělat peníze, zatímco stále zůstává doma se svými dětmi.

Podívejte se na flexibilní příležitosti, které vám umožní převzít rodinné příjmy.

Z práce na částečný úvazek, které jsou dokonale vhodné pro maminky v domácnosti, aby pracovaly na domácí pozici. Tam jsou také on-line příležitosti, které vám mohou poskytnout příjem, který potřebujete k pobytu doma a vydělat, co vaše rodina potřebuje přežít a prospívat.

1

Lean na síti podpory

Stejně jako zůstat doma maminky s manželem potřebují podpůrnou síť, jedná se také o jednu pobytovou matku. Pobyt domů se netýká pouze kontroly vašich příjmů a výdajů. Je to víc, než život v domácnosti.

Budete muset mít silnou podpůrnou síť na místě, od maminky k rodinným příslušníkům. Pomohou vám se všemi - morální podporou, dívčími noci, které vám poskytnou noc, takže si můžete dopřát nějakou dobu, protože budete potřebovat pravidelnou přestávku. Vše bude na vás většinou spadat, takže vaše síť podpory je životně důležitá, abyste nejenom pomohli každému dni, ale také aby jste dostali všechno, co potřebujete každý den, včetně péče o sebe.

Najděte si cenově dostupné možnosti péče o dítě

Dokonce i s velkou podpůrnou sítí na místě, budete stále muset prozkoumat své možnosti cenově dostupné péče o děti. Budou dny, kdy budete mít lékařské schůzky nebo možná i datum, kdy vám někdo ve vaší podpůrné síti nemůže pomoci.

Hledání péče o děti, která je cenově dostupná, může být životaschopná, takže nejste vždy na milost svého plánu podpory sítě. S mnoha volnými nebo levnými možnostmi péče o děti, které jsou k dispozici, je snadnější než kdy jindy najít kvalifikované lidi, aby se o své děti starali, zatímco budete mít mini-break, abyste získali to, co potřebujete udělat.

Mějte realistické očekávání

Většina jediných maminky v domácnosti nebude mít bohatý životní styl. Bude to těžké. Nebudete mít spoluhráče, jako většina ženatých pobytových domů. Je to všechno na vás 24/7. Budete mít dny, kdy se chcete vzdát. Vstoupit do mateřství v domácnosti je rozhodnutí, které byste neměli brát lehce na žádnou maminku, ale především na ty, kteří chtějí být jediným momentem pobytu v domácnosti.

Projděte si v oblibě pobyt v domě s typickým dnem v životním plánu. Přečtěte si o výhodách a nevýhodách, že jste maminka v domácnosti.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět, abyste přežili mateřství doma.

Tímto způsobem budete moci vstoupit do vašeho života jako matka, která zůstává v domácnosti, aniž by představa o tom, jak by měl být život. Budete mít vaše vzestupy a pády, ale nebudete mít nerealistické očekávání, které vás držet zpátky z toho, že je nejlepší jeden pobyt-na-doma máma, kterou můžete být.

1

About

Check Also

Jak reagovat na falešné obvinění z domácího zneužívání

Mám bratrance, který prochází rozvodem. Jeho manželka tvrdila, že ji zneužívá a byla mu udělena …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 − 18 =