Home / Rozvod / 4 tipy pro vypořádání se s touto osobou, kterou váš manžel / ka podváděl

4 tipy pro vypořádání se s touto osobou, kterou váš manžel / ka podváděl

4 tipy pro vypořádání se s touto osobou, kterou váš manžel / ka podváděl

Obecně se společnost zajímá o druhého muže nebo jinou ženu jako o odpovědné straně v aférce. Je pochopitelné, že se stanou terčem zuřivosti a hněvu, který oklamal manžel.

Obviňovat druhého muže nebo jinou ženu nás brání převzít zodpovědnost za problémy v manželství a naše vlastní pocity, takže se chceme předstírat, že kdyby to nebyla pro tuto druhou osobu, nikdy by nebyla záležitost.

Problém je, že by to bylo, bylo by to jinak jiné "jiné" osobě.

Jak zvládnete skutečnost, že je jiný muž nebo žena, má spoustu společného s tím, zda skončíte v rozvodovém soudu, nebo zda jste schopni zachránit vaše manželství. Mám několik návrhů, které vám pomohou zachránit zdravý rozum a možná vaše manželství.

Neudělujte druhou osobu důležitější než oni

On / ona se stala na správném místě ve správný čas. Nejsou nic zvláštního. Váš manžel hledal záležitost, která nejde především o tuto osobu. Oni nejsou nad vámi, jsou prostě odlišní od vás. Jste manžel nebo manželka, vše, co jsou, je rozptýlení nebo závislost. Vaše role v životě vašeho manžela daleko převažuje nad jejich rolí.

Tato okolnost je důležitější než osoba, s níž se váš manžel podílí. Strávit čas a energii zaměřenou na problémy v manželství, které vedly k záležitosti a nalezení řešení pro tyto problémy.

A prosím, vězte, že vás nenahradí odpovědnost za záležitost vašeho manžela. Ve většině případů existují manželské problémy, které vedou k podvádění manžela. Mohly by to být problémy, které jste si byli vědomi, mohli by to být problémy, o kterých nevíte. Z toho vyplývá, že podvodník se rozhoduje najít řešení problémů destruktivně a nikoli výrobně.

Co musíte udělat, pokud chcete zachránit svatbu, je zaměření na to, co je spíše pravděpodobné, než to dělat, místo toho, aby se řídil příkladem vašeho manžela, že se chová destruktivně místo konstruktivně.

Viz Vztah pro to, co skutečně je

Vztah s jiným mužem / jinou ženou je opojný fantazijní vztah bez jakéhokoli základu, ale lži a nečestnosti. Ukazují vašeho manžela jen jejich nejlepší stranu, jsou to vše, co mohou být pro vašeho manžela a vše, co věří, že váš manžel potřebuje. Nikdo nemůže dlouho pokračovat v tomto druhu jednání. Jejich skutečná povaha se projeví a fantazie se opotřebovává. Když začnou dělat požadavky vašeho manžela, lpět a pokoušet se ovládat průběh této záležitosti, fantazie se opotřebovává a váš manžel bude vidět, pro koho opravdu jsou ... někdo, kdo má sex s manželem nebo manželkou jiné osoby.

1

Příběh není odmítnutím vás, ale odmítnutím jejich role manžela a manželky a omezení, která přináší. Neměli byste to vzít osobně, protože nejde o vás jako o osobu. S ohledem na čas a trpělivost, většina záležitostí spadne do plamenů.

Nejsou skutečností, jsou to iluze

Váš manžel může tuto novou osobu vidět jako někoho, kdo nabídne nový život, někdo, kdo je odvede z břemene manželské a rodinné a manželských problémů.

Nakonec zjistí, že všechny staré zátěže a problémy, které přišli spolu s manželstvím, jsou stejné, jediný rozdíl je, že osoba, pro kterou se cítí zodpovědná, je odlišná. Jediné, co se změnilo, byly hráči, ne hra. Dokonce i když vaše manželství končí rozvodem a váš manžel si zvolí druhého muže / druhou ženu, můžete vsadit, v daném čase,.

Nevnitřněte své pocity

Když člověk pohlédne na svět přes sebekritickou perspektivu, výsledek je poněkud zkreslený. Nedovolte, aby jednání nevěrného manžela způsobilo, že se budete cítit hanba nebo nehodný. Takové pocity mohou vést k depresi, sebeobřazání a úzkosti. Ať už je vaším cílem zachránit vaše manželství nebo rozvést své nevěrné manžele, musíte udržet hladinu hlavy a rozvíjet dobré strategie zvládání.

Navíc se říká, že žít dobře je nejlepší pomsta a určitě se chcete pomstít - způsobem, který vám pomůže léčit místo toho, abyste způsobili více bolesti.

1

About

Check Also

Manželství a bezpodmínečná láska: Nedělejte dva zmatené

 Nezaměňujte manželskou lásku s bezpodmínečnou láskou Řekli jste: "Já dělám" a slíbil jsem, že miluji "lepší …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 7 =