Home / Puberťáci / Všechno, co jste chtěli vědět o masturbaci

Všechno, co jste chtěli vědět o masturbaci

Máte otázky ohledně masturbace? No, nikdo vás nemůže obviňovat, že o to nechcete běžet s rodiči nebo učiteli. 

Nikdy se nemusíte bát - je tu velká šance, že na této stránce najdete odpověď, kterou hledáte. Pokud máte ještě otázky, můžete je anonymně požádat o Teen Advice Forum.

Teenager laying on floor

Muriel de Seze / Digitální vize / Getty Images

Pravděpodobně častější než si myslíte. Průzkumy ukázaly, že přibližně 90% mužů a 65% žen masturbuje; další průzkumy udávají počet až 95% všech lidí, mužů a žen.

02
z 09

Dívky masturbují?

Určitě ano. Podle jednoho průzkumu asi 59% žen ve věku 18 let a mladších masturbovalo. Toto číslo může znít vysoko, ale je to pravděpodobně proto, že děvčata opravdu nepřiznávají, že masturbují nebo mluví o masturbaci stejně jako kluci.

03
z 09

Jak masturbujete - existují různé způsoby, jak to udělat?

Masturbace je naprosto osobní věc - neexistuje žádný "správný" způsob, jak to udělat. Co se cítí dobře s ostatními lidmi, nemusí se ti líbit a naopak. Jediný způsob, jak zjistit, co pro vás pracuje, je zkoumání. Pokud si opravdu přejete přečíst podrobnosti o tom, jak se ostatní lidé masturbují, může vám pomoci tento masturbace.

04
z 09

Jaký je nejlepší způsob, jak masturbovat?

Jak jsem již řekl, co se cítí dobře s ostatními lidmi, nemusí se ti dobře cítit, takže neexistuje žádná magická technika masturbace, která by vyhovovala všem. Je to vaše vlastní tělo - jen vy můžete vědět, co je nejlepší.

05
z 09

Jak mladý je příliš mladý, aby začal masturbovat?

Pokud jde o masturbaci, není taková věc jako "příliš mladá". Děti začínají objevovat své tělo ve velmi raných věkových kategoriích a když dojde k pubertu (většinou kolem věku 11 až 18 let), nárůst pohlavních hormonů ve vašem těle může způsobit, že chcete častěji masturbovat. Je to naprosto přirozená součást dosažení sexuální zralosti.

06
z 09

Masturbace je bezpečná?

Ano - masturbace je nejbezpečnější formou sexu. To proto, že nemůžete zakázat STD od sebe a nemůžete si být těhotná. (Přemýšlejte o tom, nemůžete také využít sebe sama nebo zlomit vlastní srdce, takže masturbace je také citově bezpečnější.)

07
z 09

Co je vzájemná masturbace?

Vzájemná masturbace, když masturbujete před (souhlasícím) partnerem. Je to sexy věc společného s někým, kdo nemá stejné fyzické riziko (jako je těhotenství nebo STD), že jiné formy sexu mají.

08
z 09

Je masturbace druh sexu?

Určitě je. Slovo "sex" zahrnuje všechny druhy sexuálních aktivit a vzhledem k tomu, že masturbace vám poskytuje sexuální potěšení, je to určitě sexuální aktivita.

09
z 09

Kdybych mařil, stále jsem panna?

Někteří lidé říkají, že ztratíte svou panenství, jakmile provedete sexuální čin, a protože masturbace je sexuální čin, to by znamenalo, že když masturbujete, už nejste panna. Ale to je docela přísná definice slova "panna". Nicméně, chcete ji definovat pro sebe, je na vás.

1

About

Check Also

7 pocit-dobré věci udělat během jarní prázdniny

Stuck doma na jarní prázdniny, zatímco vaši přátelé jsou mimo město nemovitý dovolené? Nemějte mope …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 + = 51