Home / Příslušenství / Chic doplňky, které budou aktualizovat všechny vaše oblečení

Chic doplňky, které budou aktualizovat všechny vaše oblečení

Pokud jde o sestavení skvělého oblečení, oblečení není jediné, co potřebujete, abyste se ujistili. Vaše příslušenství může snadno vypadat nebo přetáhnout dolů, takže je důležité vybrat ty správné. Takže, abychom vám pomohli ujistit se, že vypadáte elegantně, módně a up-to-date od hlavy k patě, jsme sestavili tento seznam nejlepších doplňků sezóny. Prohlédněte si tyto módní fotografie v uličkách a získejte tak detailní pohled na peněženky, boty, šperky a další trendy příslušenství, které budete chtít vidět v tomto roce.

Žena wearing headscarf

Hlava šátky jsou zpět !.
Mauricio Santana / Getty Images

Paging 2010 éra Jennifer Lopez ... šátky na hlavě jsou zcela věc, která se děje na jaře. Jsme nad to velice rádi, a to nejen kvůli hlavě šátku, který se setkává s bohémskou atmosférou, ale také proto, že jsou skvělým pokrytím těch doutnajících jarních dnů, kdy vlhkost způsobuje,.

02
z 20

Šátky na hlavě

Žena wearing head scarf

Šátky hlavy jsou horké pro jarní a letní módu.
Christian Vierig / Getty Images

Zde je návod, jak nosit šátek na hlavě a stále předvádíte své báječné vlasy tím, že je nosíte jako klobouk,.

03
z 20

Geometrické pytle

ulice style geometric chain purse

Trend v ulici - geometrická síťová kabelka.
Christian Vierig / Getty Images

Geometricky tvarované tašky jsou v letošním roce vznikajícím jarním módním trendem. Podívejte se na tuto chladnou modrou šestiúhelníkovou křížovou kapsičku, která se opotřebovává přes džínové kombinézy a nylonové tvídové bundy.

04
z 20

Motiv zvíře - šperky

Žena with glasses and dinosaur earrings

Přidejte zvířecí náušnice do obchodního oblečení pro nádech zábavy.
Christian Vierig / Getty Images

Stvoření a tvorové se opíraly o šperky, které se nosily na dráze na jarních / letních módních přehlídkách. Nyní se šperky zvířecích motivů objevují v fotografiích na ulici a na módních blogy jako jeden z klíčových trendů pro dámské doplňky na jaře. Zde, nápadné dinosaurské náušnice přidávají náznak zábavy jiným vážným oblečením pro práci.

05
z 20

Motiv zvířete - peněženka

ulice style photo woman in red coat and snake print purse

Noste své oblíbené zvíře na jaře.
Claudio Lavenia / Getty Images

Jsme zvyklí vidět zvířecí tiskové peněženky (domníváte se, že dokonalá leopardová tisková spojka, která jde se všemi vašimi oblečeními). Příslušenství s obrázky zvířat bylo však rezervováno pro dětský set. Ne na jaře, kdy nás designéři povzbuzují k tomu, aby nosili obaly a spojky, které každému říkají, jaké je vaše oblíbené zvíře.

06
z 20

Motiv zvířete - boty

Žena's feet in butterly wing high heel shoes

Bojové boty jdou na jaře divoké.
Sophia Websterová / Getty Images

Obuv si letos na jaře letí s fantazií, protože návrháři používají motiv zvířete na všechno, od sandálů po stiletto. Zde si pár sandálů Sophie Webstera s vysokým podpatkem získá slavný člověk na jaro s přidáním akvamarínových motýlových křídel, které vypadají připravené k tomu, aby vás odvrátili. (Kdybychom je mohli použít pouze k přeskočení našeho dopoledního dojíždění!)

07
z 20

Perly - vrstvený vzhled

Žena wearing multiple pearl necklaces and a sweater and jeans

Noste perly, které se oblékají džíny.
Christian Vierig / Getty Images

Zavolej babičce - perly jsou zpátky! Vždycky klasické, ale nově módní na jaře, perly jsou skvělý způsob, jak snadno obléknout jakékoli neformální oblečení. Zde mnoho náhrdelníků z perliček různých velikostí s různými délkami je navrženo tak, aby vytvářelo hojivé perly, které vyzařují jednoduchý sportovní svetr a džíny.

08
z 20

Perly - Jeden dlouhý pramen

ulice style fashion photo woman in faux fur and pearl necklaces

Perly jsou super chic, drahoušku.
Christian Vierig / Getty Images

Chcete si na jaře okamžitě obléct příležitostné víkendové oblečení? Jednoduše přidejte jediný dlouhý prvek perly, abyste přidali šikovný styl dokonce i nejzákladnějším oblečením v sportovním oblečení nebo džínách v této sezóně. Volitelně - jednou smyčkou vytvořte kroužek kolem krku, jak je znázorněno na obrázku.

09
z 20

Label Love - peněženka

ulice style fashion photo with Givenchy clutch

Proveďte návrhářskou spojku, abyste upgradovali všechny své neformální oblečení.
Kirstin Sinclair / Getty Images

Někteří designéři se spokojeně nechtějí nechat své přísloví hovořit sám o sobě na jaře. Několik designových domů se v této sezoně oblékalo své jméno přímo přes své produkty, snad s myšlenkou, že pokud vynecháte balíček hotovosti na příslušenství, budete si chtít udělat jistotu, že to každý ví. Od Givenchy po Dior je to trend, který jsme v této sezoně zaznamenali v peněženkách.

10
z 20

Label Love - boty

Miu Miu high heel shoes

Miu Miu boty na vysokém podpatku.
Christian Vierig / Getty Images

Značka láskyplného trendu se dokonce přesunula na obuv v jarní sezóně módy, jak je zde vidět.

11
z 20

Transparentní trend - peněženka

Průhledný purse by Chanel

Transparentní peněženky jsou věcí.
Christian Vierig / Getty Images

Nemusíte nutně chtít, aby vás lidé mohli vidět přímo skrze vás, ale tento rok na jaře vás designéři povzbuzují, abyste umožnili lidem vidět, co je ve vaší kabelce. Nejsme si jisti, že jsme dostatečně organizovaní, abychom odvážili tento trend, ale nedopusťme žádnou chybu. Vizuální peněženky (tohle je Chanel) se stanou obrovským doplňkem trendu této jarní módní sezóny.

12
z 20

Transparentní trend - boty

Žena wearing transparent boots

Vidět obuv je obrovský trend.
Matthew Sperzel / Getty Images

Jasné plastické deštní boty byly po celé jarní / letní módní dráhy a tady je pohled na tento momentální trend z pouličního stylu.

13
z 20

Ovocný motiv - boty

Zavřít up of watermelon shoes

Získejte ovocnost s vaší obuví.
Matthew Sperzel / Getty Images

Dostanete hlavu a podívejte se na trend, když vystupujete na jaře v obuvi se šťavnatým ovocným motivem, jako jsou tyto trendy boty s vysokým podpatkem na melounu. Ať už si vyberete byty nebo vysoké podpatky, motiv ovoce bude v této sezóně oblíbený u ženských doplňkových kategorií, od peněženky po boty až po šperky.

14
z 20

Ovocný motiv - peněženka

Jahoda purse

Berry roztomilá peněženka.
Matthew Sperzel / Getty Images

Přidejte rozmar na vaše jarní módní oblečení s kabelkou inspirovanou ovocem. Jsme blázni nad touto chladnou spojkou v rozkošném designu jahod, doplněném o křídlovou kabelku.

15
z 20

Vrstvené šperky - náhrdelníky

Žena wearing sunglasses and multiple necklaces

Na jaře vrstvy své náhrdelníky.
Daniel Zuchnik / Getty Images

Vrstva šperků je klíčovým trendem, který budete chtít vědět o této jar. Chcete-li vrstvu náhrdelníky, začněte s oblíbeným kusem, ať už je to klasický prvek perly nebo dlouhý stříbrný přívěsek, pak přidejte další náhrdelníky, dokud se nebudete cítit, jako byste se dostali do správné kombinace. Pro eklektický vzhled, jak je zde na obrázku, měňte typy a délky šperků, které vrstvíte. Nebo můžete vrstvu několika podobných náhrdelníků (např. Zlatých řetězců) pro jemnější atmosféru.

16
z 20

Vrstvené šperky - náramky

Zavřít up of bangle bracelets and silver purse

Náramky na náramek jsou nejlépe v násobcích této jaro.
Mireya Acierto / Getty Images

Proč nosit jeden lesklý náramek, když udělá více náramků? Milujeme trend trendu na všechny náramky na jednom zápěstí, jako báječný způsob, jak vytvořit vizuální zájem o jarní oblečení. Smíchejte kovové (pro zlato, stříbro, růžové zlato a bronz najednou) pro nejmodernější vzhled. Jedná se o skvělý módní trend, který vždy dodá styl vašemu oblečení, ať už nosíte dlouhé rukávy nebo krátké nebo oblékáte vzory nebo pevné látky.

17
z 20

Vzorovaná taška

Dior handbag in street style fashion photo

Zbožňujeme Dior.
Christian Vierig / Getty Images

Přemýšleli jste tak, abyste spolu vybírali perfektní oblečení až na boty a pak je nosíte s obyčejnou taškou. Vytraťte neutrální, pevné barevné toze tohoto jara, ve prospěch módní vzorované tašky. Ať už je to malý nebo velký, vzrušující barevné nebo hladce sofistikované jako strukturovaná kabelka značky Dior, která je zde zobrazena, tento trend pružinových doplňků je stylový způsob, jak zesílit všechny vaše oblečení.

18
z 20

Vzorovaná taška

Gucci purse close up

Ta peněženka značky Gucci dělá vše, co nosíte, drahé.
Christian Vierig / Getty Images

Zde je ta nejoblíbenější taška na vzorované tašce. Zapamatujte si tento trik příslušenství, abyste mohli používat všechny své základní oblečení okamžitě v ulicích, které jsou hodné - jednoduše přidání báječného sáčku může snadno vytvořit celý váš vzhled, ať už nosíte oblek nebo víkendové džíny.

19
z 20

Křišťálové náušnice - 80. let Redux

Žena in red sweater and crystal earrings

Křišťálové náušnice v 80. letech jsou pro školu příliš studené.
Christian Vierig / Getty Images

Možná je to vliv dynastie reboot, nebo jen obecná nostalgie pro osmdesátá léta přebytek. Ať tak či onak, velké křišťálové náušnice jsou určitou věc na jaře v ženském doplňku. Zjistěte, jak čtveřici pár zobrazený na tomto obrázku zcela dodává atmosféru 80. let do tohoto klasického oblečení v džínách.

20
z 20

Křišťálové náušnice - dlouhé lustry

Žena in beaded earrings and sweater

Křišťálové lustrové náušnice jsou nyní stylové.
Claudio Lavenia / Getty Images

Lustrové náušnice v krystalu vypadají, samozřejmě, skutečné lustry. Začněte rozhovor na jaře s párem dlouhých, visícími náušnicemi. Můžete také jít všichni-out s odpovídajícími bejeweled vrcholu, jak vidíte v této fotografii ulici stylu.

1

About

Check Also

10 tipů, jak správně pečovat o kabelku

Už jste někdy zničili jednu z vašich oblíbených kabelů? Devastace! Nezáleží na tom, kolik jste …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − 15 =