Home / Příslušenství / 10 tipů, jak správně pečovat o kabelku

10 tipů, jak správně pečovat o kabelku

Už jste někdy zničili jednu z vašich oblíbených kabelů? Devastace! Nezáleží na tom, kolik jste zaplatili za kabelku, že jste si ji oblíbili a chtěli byste ji držet v mátovém stavu! Níže naleznete několik jednoduchých tipů, jak se postarat o kabelky. Cílem je udržet kabelku vypadající skvěle a skutečně získat peníze z ní!

Postupujte podle těchto 10 tipů a vaše tašky budou určitě vypadat jako nové pro nadcházející roky!

Dva women at an outdoor restaurant

Soren Hald / Cultura / Getty Images

Na podlaze je celý svět zárodků a hněvů, tak proč tam položte drahocennou kabelku? Vždy se snažte umístit kabelku na zadní stranu židle, na klín nebo na sousední sedadlo.

Další možností je zakoupit kabelový stolek, který vám pomůže udržet tašku z podlahy. Je to cenově dostupná volba, která je jen o něco větší než půl dolaru, takže je snadné ji přenášet kdekoli.

02
z 10

Chraňte kabelku čistými rukama

Budete chtít, abyste se na kabelku nedostali špíny, přírodního oleje a špíny. Pokud tomu tak není, zjistíte, že vždy vyčistíte tašku, což mě vede k dalšímu tipu.

03
z 10

Vyvarujte se přílišné čištění kabelky

Chcete se vyvarovat nadměrného čištění kožených kabelů, protože nárůst chemických výrobků také přispěje ke zničení vaší tašky. V případě potřeby čistěte vodou.

04
z 10

Všechny kabelky nejsou vytvořeny rovnocenné

Zjistěte, jaký typ materiálu je vaše kabelka zhotovena, protože to může vyžadovat různé pokyny k čištění a zachování.

Pokud je vaše kabelka vyrobena z kůže, možná budete chtít investovat do koženého čističe, což je cenově dostupný kožený trezor, který udržuje vaši tašku čistou a vypadá jako nová. Toto video vám ukáže, jak odstranit skvrnu z kůže.

05
z 10

Nikdy neskladujte kabelku bez krytu nebo vnitřní podpory

Existuje několik různých způsobů, jak si můžete koženou kabelku uložit, když ji nepoužíváte.

  1. Správně ukládejte kabelku do šatny pomocí kabelové vložky pro podporu a krytu prachového sáčku. Většina kabelky přichází s vlastním krytem prachového sáčku, takže se ujistěte, že ho nevyhazujte!
  2. Dalším ekonomickým tipem je použití papírového papíru uvnitř kabelky, abyste udrželi tvar a vložili vaši tašku do obalu na polštář, aby se zabránilo prachu.
  3. Zakupte si organizátor zavěšené kabelky pro snadné uložení kabelky ve svém šatníku. Tímto způsobem zabráníte prachu z tašky a uděláte ji tak, abyste mohli rychle vidět a chytit jakýkoli vak, když ho potřebujete. Chcete-li zachovat tvar tašky, nezapomeňte ho něco naplnit!
06
z 10

Nikdy neskladujte kabelku v plastovém nebo vinylovém provedení

Plasty a vinyl neovlivňují a jsou odolné vůči vlhkosti - ve skutečnosti zachytí vlhkost! Co to znamená, že používání plastů k uložení vašich pytlů může způsobit formu. Hrubá, že? Přiložte hroty popsané výše, aby vaše tašky vypadaly jako nové.

07
z 10

Ujistěte se, že na zip nebo upevněte kabelku a překryjte ji na horní straně

Ponechání rukojetí s těžkým hardwarem, které visí na bocích tašky, když je nepoužíváte, zvýší napětí na kabelku nebo může způsobit trhání, takže se ujistěte, že jste vždy zip nebo upevnili kabelky a poté překrývali všechny rukojeti nahoře.

1

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 20 = 25