Home / Péče o kůži / Zjistěte, proč je Diatomaceous Earth skvělá pro vlasy, kůži a nehty

Zjistěte, proč je Diatomaceous Earth skvělá pro vlasy, kůži a nehty

Zjistěte, proč je Diatomaceous Earth skvělá pro vlasy, kůži a nehty

Křemík je jedním z nejdůležitějších stopových prvků v našem těle. Ve skutečnosti obsahuje lidské tělo sedm gramů oxidu křemičitého, což je mnohem více než jakýkoli jiný minerál, jako je železo nebo hořčík. Kvůli tomu je důležité, abychom odvodili dostatek kysličníku křemičitého, aby nám pomohl s mnoha tělesnými funkcemi a pomohl při absorpci minerálů. Takže, kde najdeme křemen a jak to pomáhá s vlasy a kůží?

Diatomaceous Earth se skládá z 89% oxidu křemičitého ..... 89%!

Přirozeně. To je velmi působivé a na trhu neexistuje žádný vitamín, který by mohl přinést stejné výsledky. Diatomová zem je tvořena drobnými fosilizovanými vodními rostlinami, které jsou rozemleté ​​do jemného bílého prášku. Na mikroskopické úrovni se tyto drobné, ostré částice pohybují skrz váš systém a přitahují vše od bakterií, hub, prvoků, virů, endotoxinů, reziduí pesticidů a léčiv, E-Coli a těžkých kovů. Diatomaceous Earth je skvělý čistič hloubky a detoxikační látka a při průchodu vašim systémem to doslova škrábne čisté. Víte, jak skvěle vypadáte, když jedíte správně nebo po dokončení očisty? Dobře zabudovaná Diatomaceous Earth do vaší každodenní rutiny může vyvolat podobné krásy.

Diatomová zem pro kůži

Diatomaceous Earth je velmi oblíbená v zahraničí a používá se jako zdravotní a kosmetický přípravek pro vlasy, kůži a nehty.

Kolagen, který je pro zdravou kůži mimořádně důležitý, je většinou tvořen oxidem křemičitým. Když máme nedostatek křemíku, náš kolagen se rychleji rozpadá, což způsobuje, že pokožka vypadá stará a nudná. Užívání křemíku může obnovit a opravit kolagen v našem těle. Oxid křemičitý také pomáhá s kožními problémy, jako je ekzém, vyrážka, akné, bradavice, popáleniny a kousnutí hmyzem.

Po zdravém režimu s obsahem kysličníku křemičitého vám opustí zdravou, zářící kůži.

Diatomová zem pro vlasy

Ukázalo se, že křemík stimuluje růst vlasů a používá se jako léčba, aby se zabránilo plešatosti. Naše vlasy jsou tvořeny 90% křemičitým křemenem, takže by bylo smysluplné, že je to pro něho žízeň. Když užijete pouze 1 polévkovou lžíci denní půdy Diatomaceous Earth denně, dostanete dostatek kysličníku křemičitého na podporu zdravých, silných vlasů.

Diatomová zem pro nehty

Diatomaceous Earth posiluje vaše nehty tím, že doplní nehtové lůžko s křemenem. Užívání Diatomaceous Earth obnoví vzhled a sílu slabých hřebíků a zabrání jim v jejich rozbití.

Jak vzít Diatomaceous Earth

Diatomaceous Earth je jemný, bílý prášek, který lze užívat se šťávou, sody, vodou nebo smícháním do smetaně a jogurtu. Neexistuje žádný chuť, ale má poněkud křehkou texturu. Při míchání v kapalině nezapomeňte okamžitě míchat a pít, jinak se prášek usadí na dně. Můžete si vzít Diatomaceous Earth každý den a většina lidí má 1-2 polévkové lžíce. Je velmi důležité hledat potravu-grade Diatomaceous Země. Diatomaceous Earth se také používá při kontrole škůdců a při čištění bazénových filtrů. Tento typ kamenné zeminy byl ohříván, změnil jeho strukturu a proto jeho použití.

1

Tento typ křemíkové země by měl být zřejmě vyloučen pro požití.

Můžete si objednat Diatomaceous Earth online nebo ji najít ve velkém ve vašem místním obchodě se zdravou výživou. Dalším bonusem tohoto úžasného produktu je, že je to velmi levné, obvykle ne více než 50 centů za unci.

1

About

Check Also

Proti stárnutí potraviny, které chcete jíst za zářící pokožku

01 z 10 Contents1 Zdravé stravování se rovná mladé pleti2 Jezte fermentované potraviny3 Jíst pomeranče4 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 64 = 72