Home / Péče o kůži / Nejlepší rozpočtové produkty ke snížení vašich pórů

Nejlepší rozpočtové produkty ke snížení vašich pórů

Nejlepší rozpočtové produkty ke snížení vašich pórů

Vážení styl rozpočtu,

Mám obrovské póry. Jako, obrovský. Nemám mnoho potíží s akné, a ve skutečnosti, můj kůže je docela suchý, a to zejména v zimě. Měl bych dobrou kůži, s výjimkou skutečnosti, že můj nos v podstatě vypadá jako jahoda. Co mohu udělat, abych situaci napravil?

dík,

Heather M.

Drahá Heather,

Mám dobré zprávy a špatné zprávy. Nejdřív špatné zprávy: nejde absolutně nic, co byste mohli udělat pro zmenšení vašich pórů, a jak to vyjde, každý, kdo vám řekne jinak, prodává něco.

Dobrou zprávou je, že můžete udělat spoustu pórů dívej se menší - a v kráse jsou vnější reality.

Protože jste zmínil, že máte suchou pokožku i velké póry, předpokládám, že máte kombinaci pokožky. Pokud ano, uvítám můj osobní týrání. Problémem s kombo pokožkou je, že potřebujete vyčistit kůži, aniž byste ji sušili a zvlhčovat, aniž byste ucpali ty póry, které jste pečlivě vyčistili.

Máme vynikající rady, jak minimalizovat vzhled velkých pórů, ale první a nejdůležitější věc, kterou je známo, je, že byste nikdy neměli nikdy vytlačit póry. Je to uspokojivé, ale nakonec to jen zhorší situaci tím, že poškozuje póry a vynáší nečistoty a olej hlouběji do pokožky. Klíčem je nechat produkty pracovat pro vás.

Prvním krokem je vybrat si dobrý čistící prostředek. Mnoho odborníků doporučuje čisticí prostředky na bázi gelu pro kombinaci pokožky.

Pokud je váš nos, čelo a brada stále ještě mastné, můžete vyzkoušet toner nebo přípravek, ale necítíte-li, že budete muset používat tyto přípravky, pokud již vyčistíte kůži. Také rád používám přípravek bez kyseliny salicylové, když mé póry vypadají obzvlášť drsné. Pomáhá urychlit tok buněk a odfarbuje pokožku.

Dalším krokem v každodenní rutině je zvlhčení. Chcete, aby byl produkt bez oleje tak, abyste nepřispívali k situaci, kdy se vyskytuje lesk.

To je pro každodenní proces. Nyní pro svou oblíbenou část: každý týden zkuste buď pórovité pásy nebo hliněnou masku. Existuje spousta skvělých produktů na trhu v obou kategoriích, ale mé současné oblíbené jsou Biore Pore Strips a Kiss My Face Pore Shrink Deep Cleansing Mask.

1

Někteří odborníci v oblasti kosmetiky také doporučují retinoid, ale osobně se mi nelíbí, protože mají tendenci zobáčet kůži. Mám pocit, že pokud budu muset vybrat mezi několika viditelnými póry a vrásky a zčervená kůže, vezmu si póry a vrásky. Jsou snadněji pokryty.

Když už mluvíme o tom, pokud ještě nepoužíváte nátěr, stojí za to, že mu to uděláte. Používám jeden namísto základů nebo tónovaný zvlhčovač většinu dní a zjišťuji, že to dělá zázraky, aby zamaskovaly póry a vytvořily přirozený vzhled. Můžete také vyzkoušet jednu z nových BB krémů, které zaplavují trh.

Konečně se budu zmínit o tom, že esthetician mi před mnoha lety řekl, že pokud přestanem pít kofein, mé póry vypadají lépe. Nemám tušení, jestli je to pravda, protože bych měl spíše póry, které by byly dost velké na to, aby polykaly planety, než aby se vzdaly kávy.

PRIORITY.

Každopádně, když skončíte s revidovanou rutinou, nezáleží na tom, že nemůžete skutečně zmenšit póry. Nikdo nebude schopen rozpoznat rozdíl.

1

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 25 = 29