Home / Přátelství / Máš přítele, který přestal mluvit s tebou? Zde je co dělat

Máš přítele, který přestal mluvit s tebou? Zde je co dělat

Máš přítele, který přestal mluvit s tebou? Zde je co dělat

Může to být bláznivé, když vás přítel náhle odřízne a přestane mluvit s vámi, zvláště bez vysvětlení. Snažíte se zjistit, proč, ale možná nikdy nevíte. Může vás nechat zmást o tom, co dělat dál. To je obzvlášť hrubé, když váš přítel prochází něco a chcete být tam. Existuje mnoho důvodů, proč by vás přítel mohl vypnout, ale v podstatě je váš přítel buď skutečně naštvaný s vámi, nebo vůbec s vámi nemá nic společného.

Podívejte se na některé běžné důvody, proč může přítel přestat s vámi mluvit a co můžete udělat.

Komunikujte jiným způsobem

Vždy existuje možnost, že váš přítel skutečně vás úplně nezavřel, ale že člověk přeruší určitou formu komunikace, například textové nebo sociální média. Lidé se mohou vypálit v sociálních médiích a technologiích. Vyzkoušejte jinou metodu, jak oslovit svého přítele, než skočíte k závěru, že vaše přátelství je u konce.

Je to jen vy?

Je důležité zjistit, zda se váš přítel přestěhoval od všech či jen od vás. Pokud je to jen vy, pravděpodobně jste udělali něco v určitém okamžiku. Pokud váš přítel zavře všechny, je to pravděpodobně něco, čím prochází a nemá s vámi nic společného.

Máte konflikt

Pokud klepeš o tvém příteli, zradíš ji, nedokážeš ji podpořit, nebo se dopustil nějaké jiné velké přátelské chyby, tvůj kamarád se může rozhodnout ukončit veškerou komunikaci.

Mohlo by to být i trvalé téma, o kterém jste si mysleli, že je v minulosti, ale něco s ním vyvolalo. Někdy můžete po chybě provést změnu a postupovat dopředu, ale ne vždy. Vaše jednání mají důsledky a může ukončit přátelství.

Ne všichni lidé křičí a křičí, když jsou naštvaní.

Někteří s vámi klidně promluví o něčem, co jste udělali. Pokud se vám nepodaří přesně slyšet, co říkají, nebo stále děláte totéž znovu a znovu, mohou se přestěhovat s úplným odstupem, než oznamovat, že jste oficiálně "nad" jako přátelé.

Vlastní tomu, co jste udělali. Pošlete text nebo poznámku s dotazem, zda se jedná o problém, proč jste od svého přítele neslyšeli. Upřímně se omluvte. Zeptejte se, co můžete udělat, aby se věci ujaly a pokročily.

1

Vyhněte se volání svého přítele na sociálních médiích nebo před ostatními přáteli. Totéž platí pro vyprávění "vaší strany" věcí společným přátelům. Bude to jen špatné, zvlášť pokud se váš přítel rozhodl vzít vysokou silnici.

Váš přítel je zaměřen na problém nebo situaci

Ne všichni reagují stejným způsobem, když je problém. Někdy přejdou přátelé životní událostí, která způsobí, že se od nich odtrhnou nebo se odříznou od všech, kromě několika blízkých přátel.

Pokud se domníváte, že to je důvod, pošlete příteli kartu, text nebo e-mail se zprávou, která jí dovoluje vědět, že budete pro ni. Nemyslete si, proč s vámi v poznámce nehovoří. Pokud se mýlíte, může se stát, že se váš přítel bude cítit horší.

Místo toho řekněte něco jako:

"Neslyšel jsem od tebe a chtěl, abyste věděli, co se stalo, že jsem tvůj přítel, a když mě potřebuješ poslouchat, dejte mi vědět."

S touto poznámkou necháte míč na jejím dvoru, jak postupovat. Nemůžete nucit někoho, aby vám odpověděl, takže vše, co můžete udělat, je nechat věci otevřené, aby přišla k vám, když je připravená.

Tvůj přítel to nebyl tak do tebe

Ještě další možnost je, že člověk, o kterém jste si myslel, že byl dobrý kamarád, opravdu nebyl. Možná jste se s ní pokoušeli přiblížit a ona se rozhodla, že ji nezajímá. V takovém případě se člověk od vás odtáhne a zkusí se vyhnout.

Je snadné se rozčilovat, když se to stane, ale snažte se to nepřijímat osobně. Pravděpodobně se snaží být co nejvíce laskavá, když ti neřekne, že nemá zájem být tvým přítelem.

Možná už má dost lidí v jejím životě, nebo možná prostě nemá pocit, že byste vy dva měli něco společného. Spíše než vám to řekne přímo, ignoruje vás.

Nechte svého přítele vědět, že jste otevřeni přátelství po lince

Pokud nemůžete dostat odpověď od svého přítele, ale uvažujete s tím, že s ním budete někdy v budoucnu sladit, pošlete vzkaz, který vám říká, že vám záleží a necháte otevřené dveře. Můžete říct něco jako:

"Nejsem si jistý, co se děje, ale zdá se, že se mnou nehovoříte. Pokud byste na nějakém místě chtěli mluvit, tak jsem otevřená, budu tady."

Co dělat, když člověk ještě nebude mluvit s vámi

Pokud jste typ člověka, který posedl o tom, proč někdo náhle přestal mluvit s vámi, vzít srdce - nejste jediný. Ale zároveň nemůžete žít svůj život podle toho, co dělají ostatní lidé. Pokud po příchodu vzkazu neslyšíte od svého přítele, musíte ho nechat s sebou a ne tlačit.

Přijměte skutečnost, že nikdy nenajdete skutečný důvod, nebo když to zjistíte, nebude se vám líbit. Někdy je to dárek, kdy lidé od vás odcházejí, dokonce i když ucítíte smutek ztraceného přátelství. Ne každý má být ve vašem životě navždy. Odpusťte svému příteli, že jste se rozhodli komunikovat s tichem a přejděte k dalším lidem, kteří chtějí být ve vašem životě.

1

About

Check Also

Události, které obvykle znamenají konec přátelství

Je to vždycky smutné, když končí přátelství. Někdy je to překvapení pro jednu či obě …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 + = 84