Home / Přátelství / Legrační přátelství ke zdokonalení vašeho dne

Legrační přátelství ke zdokonalení vašeho dne

Vůle Ferrel and John C. Reilly friendship meme

Will Ferrell

Pohlédli jste někdy na svého přítele a pomysleli jste si: Je to příliš chladné, že jsme spolu společně. Tato meme zasahuje do srdce, proč je přátelství tak cool. Je to na rozdíl od jiných vztahů a přesto je základem pro všechny, od našich romantických vztahů k interakci, kterou máme se svými spolupracovníky. 

Will Ferrell a John C. Reilly by mohli být dokonalým párem, aby ukázali, o co jde přátelství. Jsou beznadějně zábavní, pokud jde o to, že projevují svou bratrskou (nebo bromovzdušnou?) Lásku k sobě navzájem. 

02
z 10

Řekněte stejnou věc ve stejnou dobu

Chandler and Joey friendship meme

Přátelé

Jak velká byla přehlídka Přátelé? Jistě jedna z nejlepších přátel. Spisovatelé věděli, jak ukázat vzestupy a pády toho, jak visí, žije a dokonce padá pro vaše přátele. 

Joey a Chandler byli jako bratři, takže není překvapením, že jsou to ti, kteří nám ukazují, jak divné to může být, když říkáme totéž co kamaráda najednou. Přátelé mohou být na stejné vlnové délce navzájem, a když se to stane, často se vám líbí "Whoa".

03
z 10

Nejlepší přítel Meme s Woody a Buzz

Bzučet and Woody friendship meme

Příběh hraček

Musíte milovat své svatosti! Budou se vyrovnat s věcmi, které nikdo jiný nebude, a co víc, vaše nejpříjemnější a nejpodivnější kvality jsou to, co se vám budou líbit nejvíce.

04
z 10

Jeden jednoduše nepoškozuje svého nejlepšího přítele

Hra of Thrones friendship meme

Hra o trůny

Žádné urážlivé přátele! To je pravidlo, spolu s tím, že se nikdy nestarával s bývalým přítelem, a ne křičel o nich. Přátelé, kteří to dělají, jsou na vás buď naštvaní, žárliví, nebo opravdu přátelé.

05
z 10

Ten přítel Meme

Kooky cat friendship meme

Meme

Víte, že když říkáte, že pokud nemáte kýčovitého přítele, pak jste pravděpodobně vy. My všichni máme kamarády, kteří většinu času působí nejspíš, a my bychom to neměli jinou cestou. Tento obrázek kočky vám jistě připomene někoho, a to říká všechno, když jde o vysvětlení ten přítel.

06
z 10

Meme o přítele, který zruší

Beyonce friendship meme

Beyonce

Připravuješ se na to, abys vyšla, a právě když se chystáš opustit dům, který tvůj kamarát zavolá, a znovu - zrušila. Pohled na tvář Beyonce je to, čemu se cítíme, kdykoli se to stane. Čichat!

07
z 10

Psi a přátelství Meme

Pes and baby friendship meme

Meme

Psi jsou nejlepší! Přinášejí to nejlepší v nás, pomáhají nám snášet kamarády a dělají nám zábavné věci, které máme s kamarády, které už máme. Jako by to nestačilo, poskytují druh lásky a přijetí, který nám připomíná, jak zacházet s ostatními.  

08
z 10

Osamělost na Valentýna

Miláček's friendship meme

Meme

Přátelé nechtějí, abyste byli osamělí, nebo se cítili osamělí, a pokud jste na Valentýna sami, udělají vše pro to, aby to bylo lepší. Tento mém říká, že ano! Tak to musí být pravda.

09
z 10

Oddball Přátelé Meme

Že one friend friendship meme

Meme

Přijměte přítele, který to dělá jinak. Ukáže vám nový svět, potlačuje vás, dá vám spoustu informací a pomůže vám růst jako osoba. Navíc budou pravděpodobně přítelem, který vás přivádí k smíchu nejvíce. To není špatná kvalita. 

10
z 10

Omlouvám se, že jsem vás vzbuzoval se svým přátelstvím

The Office friendship meme

Meme

Jak nepříjemné, když se snažíte být s někým přátelé a oni vás nemají rádi. Co dává? Možná ani nemají dobrý důvod, aby tě neměli rádi. Prostě ne.

Nechtěla byste jim to říkala, v Andy z Kancelář-jakým způsobem? Jo mě taky.

1

About

Check Also

Myšlenky na Den kamarádství – vaši přátelé vám poděkují!

Den přátelství je první srpnová neděle a pomáhá nám pamatovat si pozitivní přátelství v našem …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1