Home / Přátelství / Hloupé věci, o kterých se kamarádi hádají

Hloupé věci, o kterých se kamarádi hádají

Hloupé věci, o kterých se kamarádi hádají

Argumentace není nutně špatná věc v přátelství. Vše závisí na tom, o čem se hádáte a jak to děláte. Zdravé argumenty o těžkých věcech vám pomohou přiblížit se k přátelům, ale hloupé argumenty mohou jen ukázat, že jste tak přátelští ve vašem přátelství, víte, že můžete dráždit a bojovat o hloupé věci, aniž by to skončilo váš vztah.

Zde jsou některé skutečně hloupé boje, které mají přátelé.

Kdo má to horší

Když vás přítel poslouchá, stěžujete si na věci ve svém životě, můžete se cítit srozumitelně, ale co když vás přítel povede tím, že vám řekne, že jejich život je mnohem horší než váš? Zesiluješ to do zářezu a nějaký přenos více vašich problémů? Tato hra "kdo má to horší" nikdy nic nedosahuje.

Sportovní týmy

Jsem vinný z tohohle, jenom s nějakým přítelem, který nevěří, že Green Bay Packers jsou nejlepší týmy v lize. Boj o sportovní týmy nikdy nejsou skutečně racionální, jsou jen naplněné přáteli, které vybízejí statistiky a zapomínají na všechny věci, které jejich tým chybí.

Vaše oblíbená kapela

Tam je spousta variant, jako kdo je nejoblíbenější ve vaší oblíbené kapelce, která kapela horniny těžší, což je trapné, aby se chytil poslouchat, a který musí vykopnout své vedoucí zpěvák ven. Můžete se dokonce těšit na stejnou skupinu, a přesto stále hádat o jednom z těchto témat.

Která restaurace je nejlepší

Kam chceš jít? Není to ta nejhorší otázka, kterou opakovaně opakují přátelé? Tento argument bude větší, protože budete hladní (nebo hangír!), Když bojujete.

Hudba v aute a kdo by měl řídit

Auta jsou mini-svět argumentů všech svých. Kdo se řídí?

Kdo si vybere rozhlasovou stanici, když jsme v autě? Kdo náhodou hodil nejoblíbenější CD svého nejlepšího přítele z okna? Auto argumenty zvyšují exponenciálně, když jste uvízl na dlouhé vzdálenosti výlet.

Která z vašich drtí je lepší vypadat

Nikdo nechce myslet, že osoba, kterou kopají, není tak dobře vypadající jako někdo jiný. Ale když se hádáte o fyzických kvalitách lidí, na kterých rozdrtíte, někdo jiný se pravděpodobně těší jejich společnosti. Nejlepší je nechat jít, pokud se vám váš přítel nelíbí vaše nejnovější námaha a místo toho se rozhodněte. Zeptejte se je. Váš přítel se bude muset vypořádat, když vy dva začnete chodit.

1

Rozbité sliby, pokrmy a další nebezpečí přátelství

Je to špatná zpráva, když kamarád porazí tvůj oblíbený předmět, jako to jídlo, které bylo kdysi vaše babička nebo ten náhrdelník, který vám dal ex. Zranění pocity z rozbitých věcí může trvat dlouho, pokud někdo nemá odvahu odpustit a nechat to jít. Budete překvapeni, jak často se tento typ argumentů může objevit, když se hádáte o něčem jiném zcela.

Čí je to chyba, že se něco stalo

Ztratili jste se? Nepodařilo se vám získat vstupenky na koncerty včas? Nebo o autobusu, který jste vynechali, protože váš přítel přestal svázat botu?

Přátelé rádi přemýšlejí o tom, za jakou chybu to je, ale je nejlepší nechat to jít co nejrychleji. Pokud začnete obviňovat svého přítele za věci, vzpomenou si na pár vašich minulých hříchů, které jednou nechali.

Zpoždění

Nikdo nemá rád čekání na dalšího člověka, a když to člověk dělá zvykem, může to být velmi nepříjemné. Ale je pravděpodobné, že se střídáte zpožděně. Tvůj přítel by mohl běžet za jeden den, ale další bude ten, kdo se tam nedostal včas. Pravděpodobně budete oba hádat o tom a oba budete mít pravdu.

1

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =