Home / Přátelství / 6 tipů pro ukončení přátelství bez dramatu

6 tipů pro ukončení přátelství bez dramatu

6 tipů pro ukončení přátelství bez dramatu

Chcete se přesunout z vašeho vztahu, ale nechcete být úmyslně krutý vůči někomu, kterého jste kdysi nazvali přítelem. A rozhodně se chcete vyhnout dramatu slz a pocity zranění. Ukončení přátelství je obtížné. Zde je několik tipů, jak se rozloučit se svým kamarádem správným směrem.

Ujistěte se, že váš přítel rozumí tomu, proč ukončíte vztah, ale nespusťte argument, aby se věci skoncovaly

Jakmile se rozhodnete ukončit své přátelství, nemůžete jít a začít argumentovat.

Je to špatná forma a opravdu nic nedosáhne. 

Místo toho je jasné, ale laskavá, proč končíte věci přítelem. Dejte jim specifický příklad, pokud můžete, a dejte jim vědět, proč to není něco, co nebudete tolerovat. 

Například: "Neměl jsem rád způsob, jakým jste mě včera večer na večírku, to se stalo předtím, ale prostě nemůžu být kolem," je lepší než, "Jsi taková čarodějnice! trhnout na tu stranu. "

Volání na jméno by mělo být vždy vyloučeno. (Budete rádi, že jste po ukončení rozchodu vyrazili po silnici). Řekněte někomu, s kým jste s nimi nespokojeni, nikdy není snadné, ale někdy se po upřímné diskusi.

 

Řešení problému

Pokud jste v minulosti mluvili s vaším přítelem o tom, jak jste se cítili, bude to snadná diskuse. Přečtěte si čas, který jste vynesli, a jakékoliv rozhodnutí, na kterém byste se mohli dohodnout. (Například: "Vzpomínáš si na minulý rok, když jsem tě požádala, abys neposlala své poznámky za Sally?

Říkal jste, že se pokusíte zastavit, ale dnes jsem ještě slyšel dvě další. ")

1

Když vyvolejte problém, dejte mu příležitost vysvětlit. Může se jednat o nedorozumění, které jste si neuvědomili, že existuje.

Ukončení přátelství prostřednictvím e-mailu

Někdy mluvit s přítelem není možné. Jsou bezradní, nebo jste se již vydali s příliš velkým množstvím špinavých úderů nebo časy, když o vás mluví.

V těchto případech pravděpodobně uděláte rozdělení prostřednictvím e-mailu. Když tvůj přítel nebude poslouchat, zůstaneš bez další volby. Některé věci, které je třeba mít na paměti, však:

  • Udělejte e-mail krátký a bod. Nevylévejte své srdce, protože váš přítel se bude cítit bombardován.
  • Neprovádějte e-mailové boje. Odeslání nepříjemných e-mailů dopředu a dozadu vás zanechá oba pocity strašného.
  • Zaměřte se na konkrétní události a způsob, jakým jste se cítili, spíše než předpokládat, proč váš přítel udělal to, co udělali.

 

Rozpad na osobu

V závislosti na délce a blízkosti svého přátelství se možná budete chtít rozloučit osobně. To je zvláště důležité, pokud vás váš přítel v minulosti miloval. Přemýšlejte o tom tak, že přinesete pozitivní energii až do konce svého přátelství, vám pomůže nalézt nový, mnohem jednodušší a bez zavazadel, jako je hněv a nelibost. Pokud skončíte s pozitivními věcmi, budete lépe schopni ukončit ztrátu svého přátelství.

Chcete-li zahájit rozpad, posaďte se ve vhodném čase pro oba dva a promluvte o minulých otázkách, které vás vedou k aktuální situaci. Dokonce i když ukončíte svůj vztah, udržujte diskusi zdravou. Nezaplatí pojmenovat volání ani být nepříjemný.

Nechte svého přítele vědět, že je u konce

Ujistěte se, že vaše záměry rozdělit své přítelkyni, nebo mohou odejít s dojmem, že jste stále přátelé. Poté, co hovoříte o problémech, které učinily vaše přátelství odhalit, dejte jim vědět, že to je konec. Řekni něco jako:

  • "Na základě věcí, o kterých jsme mluvili, už nemůžu pokračovat v přátelství. Je mi smutno, že se s tebou rozloučím, ale mám pocit, že se naše přátelství změnilo hodně a my už nejsme blízko."
  • "Vzpomínám si na ty skvělé časy, které jsme měli, a přeji ti to nejlepší, budu se o tebe vždycky starat jako o kamaráda, ale už se nemůžeme společně vydat."

Umožněte Vašemu příteli zpracovat Break Up

Váš přítel může být odmítnut, že váš vztah končí, takže jim dáme nějaký čas na to, aby vše zpracoval. Mohou mít otázky nebo chtějí vyjasnit to, co udělali špatně, takže buďte trpěliví a pochopení.

Ukončení přátelství v klidu není žádný malý úkol! Ale z dlouhodobého hlediska budete šťastnější, že jste to tak udělali.

 

1

About

Check Also

Události, které obvykle znamenají konec přátelství

Je to vždycky smutné, když končí přátelství. Někdy je to překvapení pro jednu či obě …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 − 68 =