Home / Odstranění vlasů / Sugar Me hladká sada na odstranění vlasů

Sugar Me hladká sada na odstranění vlasů

Sugar Me hladká sada na odstranění vlasů

Tato sladká sada na odstraňování chloupků je skvělá, jakmile ji získáte, ale je to hrozné první použití. Pokud jste ochotni vynaložit úsilí na to, abyste se naučili správnou technikou, abyste získali plné výhody produktu, zkuste to zkusit. Pokud očekáváte, že to pro vás bude fungovat poprvé a nebudete mít žádnou trpělivost, doporučil bych pokračovat v tom, co děláte,.

Klady

  • Uvolňuje pokožku měkkou
  • Lze aplikovat dvakrát za sebou, abyste získali vynechané vlasy
  • Vše přírodní

Nevýhody

  • Velmi obtížná technika
  • Pouze několik málo použití těla jar
  • Může být bolestivé při aplikaci produktu

Popis

  • Výrobce: Cukr mě hladký
  • Používání: Odstranění chloupků pomocí pasty na cukr
  • Součást balení: Full Body Sugar (3,1 oz), uklidňující roztok, čtyři opakovaně použitelné aplikátory a instrukční DVD

Sugar Me Smooth Kit Review

Jak funguje tento produkt: Těstovná pasta se třikrát pomalu aplikuje v opačném směru na růst vlasů a poté se rukama vytahuje rukama rychlým pohybem a udržuje pokožku napjatou. Všeobecně se sladící pasta aplikuje rukama, na rozdíl od cukrářského gelu a vosků, které používají tyčinku nebo špachtle-podobný aplikátor. S touto sadou vám však dávají opakovaně použitelné aplikátory ve formě kreditní karty.

Nikdy jsem se předtím nekropil

Poprvé jsem sledoval vložené DVD a nastavil vše.

Otevřel jsem tělový cukr a rozhodl jsem se, že nejdřív zkusím ruce. Nikdy jsem se vlastně nepoužíval s pastou, takže jsem byl vzrušený.

Cukr byl trochu těžký a velmi těžký se dostat z nádoby. Zmínil jsem, že aplikovaný aplikátor pro tělo ve tvaru kreditní karty byl velmi hubený?

Dobře, bylo to, ale já šel. Zahalil jsem cukr trochu potíže. Nechtělo se mi přitisknout k vlasům, ale když konečně začalo zůstat, mělo to pocit, jako by mi vlasy byly vytrhávány velmi pomalu. Pak, když to bylo, jsem si smažil cukr a vlasy mi přišly. Po několika příležitostech jsem se na to dostala a brzy jsem byla zbavená vlasů. Moje kůže byla měkká a hladká a skutečně hydratovaná. 

Na zadní straně mého klienta

Jednoduché voskování bylo velmi snadné a zanechalo za sebou malé vlasy. Pěkná věc o cukru je, že můžete přejít přes stejné oblasti, na rozdíl od voskování. Stále jsem nemohla dostat tvrdohlavé vlasy, ale bylo jen málo, takže pár tweezingu nebylo špatné. Uklidňující roztok s oranžovou unisex vůní je určen k uklidnění pokožky po odstranění vlasů vypadalo, že funguje velmi dobře. Byla to nejprve mastná, ale po tom, co si ji začala třepat, zůstala pokožka hladká.

Nováčka vlasů se o to pokouší

Nejdůležitějším testem bylo však úplné začátečník vyzkoušet produkt. Předala jsem krabičku někomu, který se předtím ještě vůbec nevosil, a taky se pokusil o složitější cukrovací pastu. Během dvou týdnů jsme dostali kit zpět s verbálním přehledem druhů. Samantha, morčátko, rozhodla, že po tom, co ji po týden a půl vyzkouší, bude držet toho,.

Samantha měla velmi obtížný čas udržet teplotu vosku správně, nemohla se snadno rozložit a odstranění vlasů bylo pro ni stejně těžké. Řekla, že má obrovský nepořádek s produktem, který se dostal všude. Prostě se jí nedařilo a říkala, že nebude koupit soupravu, protože to bylo frustrující.

1

Rozumím tomu, co říkala, protože teplota, kterou zahřála vaše ruka, musí být správná a může být velmi neuspořádaná. Dobrá věc je, že se velmi snadno vyčistí teplou vodou, na rozdíl od vosku.

Pro tvář

Nezaznamenal jsem rozdíl v tělesném cukru a obličejovém cukru. Cítil a vypadal přesně stejně. Přísady byly stejné. Jediný rozdíl, který jsem si všiml, byla velikost.

Zveřejnění: Zkušební vzorky byly poskytnuty výrobcem. Další informace naleznete v etických zásadách.

1

About

Check Also

Jak zabránit nárazům břitvy a vrozené vlasy

To, zda jste úspěšní v prevenci nárazů holicího strojku, má hodně co do činění s …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 1 =