Home / Odstranění vlasů / Skvělá zkušenost s odstraněním vlasů

Skvělá zkušenost s odstraněním vlasů

Skvělá zkušenost s odstraněním vlasů

Od té doby, co jsem naposledy napsal v tomto deníku, jsou už věky a čtenáři píší, když se mě ptají, jak to jde, protože vážně uvažují o tom, že to udělá. (Podívejte se na části 1-6 Deníku o odstraňování chloupků na bradavce).

Toto je krátká a sladká zpráva, kterou posílám lidem, kteří mi o tomto deníku posílají:

Vážení (vložte zde jméno čtenáře),

Děkuji za Váš e-mail! V tomto okamžiku bych znovu neudělal celou nohu.

Výsledky bikin byly lepší. Brzy aktualizuji deník.

Na zdraví,
Julyne

Mám ještě jedno nožní ošetření a skončím s bikiny. Když jsem konečně nastoupila do mé poslední léčby v únoru, žena, která postupuje ve společnosti Spruce & Bond, vypadala dokonce překvapeně a zklamaná, kolik vlasů mi na nohou stále prospívalo.

Kdybych byl já, byl bych také zklamaný: Hodiny lasery někoho a výsledky jsou špinavé. Co by to říkalo o mé práci? Říkala, že si přála, aby mi léčby dostaly šest týdnů, jak naznačují. To mě překvapilo, protože:

  1. Nikdy se mi o tom vůbec nezmínil, že bych měl rezervovat schůzky každých šest týdnů.
  2. Šest týdnů po léčbě jsem jako bezsrstý jako bezsrstý pes. Šest měsíců po léčbě a připomínám Bigfootu (v případě, že jsem vás způsobil, že jste se dostali do gagu, mějte na paměti, že je to trochu přehnané). Nechápu, jak by to bylo důležité.

Po posledním zasedání zmizely vlasy asi 2 měsíce a nyní se opět zvětšují.

1

Není to tak, jak to bylo předtím, než jsem začal léčbu, ale mohu vám říct, že to nebylo hodné 4 000 dolarů.

V tomto okamžiku bych znovu udělal nohy? Ne.

Pokud jde o oblast bikin, skončila jsem s léčbou a růst je zhruba o 50 procent. To není přesně to, co jsem očekával. Nebudem zavěsit moje břitva v nejbližší době.

Jsem však celkově spokojen s výsledky. Je to určitě lepší než nohy.

Zaplatil bych, kdyby si bikiny znovu udělali? Pravděpodobně ano.

Nedávno jsem dostal tento dopis od Lori, ženy v Kalifornii:

"Strávil jsem nespočet hodin obědů a více než 3000 dolarů na laseru YAG. Bikini pkg je 300 dolarů za 12 ošetření. hádám, co - většina z toho je zpátky, není to tak špatné pod náručí - právě jsem začal voskovat zbývající pár vlasů, mé nohy a ruce jsou jiný příběh, úplně vzrostl zpět - myslím ještě horší, jsem tak zklamaný.

Pak později jsem dostal tento e-mail od Paulette, s více pozitívními zprávami pro ty z vás, kteří to zoufale vyzkoušeli:

Byl jsem laserový technik asi 5 let a elektrolýzník pro 14. Viděl jsem laserové lokality, které přicházejí a odcházejí. Viděl jsem spoustu dezinformací, která klientům poskytovala, co mohou a které nelze očekávat od laserového odstraňování chloupků. Předpokládá se, že je používán správný laser.

Ukázal jsem svým klientům nohy. Jsou úplně bez vlasů? Ne! Budou vůbec úplně bez vlasů? NE! Můžeš se zlomit, když se snažíš získat úplně bezsrsté nohy? ROZHODNĚ!

Realistickejší přístup při vysvětlování laserového odstraňování chloupků je, že se nikdy nebudete moci zbavit všech vlasů. Nicméně, můžete se zbavit 85 až 90 procent z toho. To, co je v pořádku, je jemné, řídké a vede k holení jednou za 3 až 5 týdnů, nebo když si vzpomenete. Vlasy se už nepředstavují jako problém. Je třeba poznamenat, že odstranění vlasů na obličeji je velmi odlišné od vlasů na těle. Tělo bude mít rychlejší výsledky.

Nemusíte jít každý měsíc na lasery. Trvá to minimálně 3 až 4 týdny, než vlasy vypadnou, a protože laser vidí vlasy ne na povrchu, ale pod nimi, trvá nějakou dobu, než se vlasy cyklují. Jste v podstatě lasering mrtvé vlasy, nebo vynechal vlasy, pokud jste lasered jednou za měsíc.

Nikdo by nemusel podepsat smlouvu na laserové odstranění chloupků.

Nevím, kolik léčby budete potřebovat. Nicméně, pokud dostanete správné informace, klient bude mít nástroje, které jim pomohou zjistit, kolik léčby bude nutné, aby byli šťastní. S tělovými vlasy je to obvykle 3 úplné ošetření.

Se správným laserem mohou lidé všech barev pleti bezpečně a efektivně lasovat.

To jsou jen některé správné informace, které by měly být klientům poskytovány. Je toho mnohem víc.

Pauletteho email byl povzbudivý, jelikož jedu do nejlepších lázní na Manhattanu známých pro lasery a některé velké celebrity jdou tam pro lasery. Přesto se musím vrátit ke své finální léčbě nohou a nejsem nadšená, že jsem vydržel další kolo. Jen si nemyslím, že to funguje pro mě...

Část 8: Je to o rok později, jak dělám?

Přečtěte si kompletní sérii záznamů o deníku Deník o odstranění chlupů z pera.

Takhle? Může se vám také líbit: "Co se stane, když mám vytažené pavoučí žíly z nohou?"

1

About

Check Also

Co je to Kalifornský bikinový vosk? Vysvětlena a porovnána s jinými styly

Kalifornský vosk je bikiniový styl pro ženy, který sundá pubiánské vlasy v přední části a …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − = 13