Home / Odstranění vlasů / Nejlepší nástroje pro oříznutí oblasti bikin

Nejlepší nástroje pro oříznutí oblasti bikin

Mnoho mužů a žen si přálo, aby alespoň část, pokud ne všechny jejich bikini zóny. Zkuste zkrátit pubikální vlasy některými z nejzákladnějších nástrojů nebo použijte jeden z napájených gadgetů. Řezání je dobrá volba pro údržbu "tam dolů", protože tam není tolik úspory, a tam je menší šance nežádoucí účinky ve srovnání s holením nebo získání vosku. Neexistuje žádný ostříknutý žvýkač, menší šance na vrozené vlasy a rozhodně žádná vosková bolest. Chraňte se, aniž byste si holí holé a vyvarujte se nežádoucích účinků, které může břitva přinést.

Řezání tools

Siede Preis / Getty Images

To je asi tak zásadní, jako je tomu u těch, kteří mají velmi malý rozpočet nebo potřebují nějakou péči o dvojitý. Většina má nejméně pár slušných nůžek a hřeben doma.

Tato možnost je jednoduchá, snadná a levná. Ale nechceš jen začít hackovat pryč. Naučte se používat nožnice a hřeben k ozdobení vlasů bez jakýchkoli řezů nebo výčnělků, zatímco vlasy vypadají hladce a nejsou trhané nebo nerovné. Stačí se ujistěte, že dezinfikujete svůj hřeben a nůžky před a po použití pro ořezávání a nikdy je nepoužívejte pro nic jiného.
Více "

1

About

Check Also

Co je to Kalifornský bikinový vosk? Vysvětlena a porovnána s jinými styly

Kalifornský vosk je bikiniový styl pro ženy, který sundá pubiánské vlasy v přední části a …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 − 68 =