Home / Odstranění vlasů / Měla bych Tweeze horní části mých obočí?

Měla bych Tweeze horní části mých obočí?

Měla bych Tweeze horní části mých obočí?

Otázka: Mám-li vytáhnout špičku mých obočí?

Odpovědět: Vzpomínám si, jak jsem v čajových časopise četla, že odstranění vlasů na čele bylo považováno za velkou krásu ne. Ale teď, pokud máte profesionální závitování, tweezing, voskování nebo sladění, většinu času odstraní jemné vlasy nahoře, pokud nebudete požadovat, aby.

To neznamená, že byste se dostali do hlavního tvaru, ale pouze odstraňte strasti, kde jsou vlasy husté.

Ale je to záležitost osobní preference, zda zůstane nebo jde.

Kdy Chcete-li vytáhnout vrchol obočí

 

  • Získejte definovaný vzhled. Pokud se vám líbí vzhled velmi ostré linie a definice, vyčištění vrcholu to umožňuje. Viz příklad zde: definovaný tvar obočí.

"Problémy" obočí. Když oba obočí nezačínají vypadat podobně, je schopnost je vykreslovat nahoře, takže mohou vypadat více navzájem.

Když nechcete, aby se špička vašich obočí

  • První tvarování obočí. Začněte s tím, že dostanete spodní a střední vlasy a zjistíte, jestli to dělá trik. Dělat vše s vaším prvním tvarováním může být příliš mnoho, i když vypadá skvěle. V příštím čase můžete vlasy odstranit. (Postup, jak postupovat krok za krokem.)
  • Chcete mít nízkou údržbu nebo přirozenější vzhled. Není to pro ty, kteří chtějí, aby jejich obočí vypadalo extrémně přirozené. Mějte na paměti, že je to další oblast, která bude potřebovat udržet krok.
  • Jste muž. Vzpomeňte si, že odnášení horních vlasů vytvoří definici a začne vypadat ženský než mužský. Většinou muži potřebují jen dobré očištění a trochu vyčištění, nikoliv opravu. (Zjistěte, jak pro muže: krokování obočí po krocích.)

Získejte další skvělou radu: Top Tipy pro utváření obočí.

1

About

Check Also

Jak zabránit nárazům břitvy a vrozené vlasy

To, zda jste úspěšní v prevenci nárazů holicího strojku, má hodně co do činění s …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 3