Home / Odstranění vlasů / Laserové odstranění vlasů opravdu funguje?

Laserové odstranění vlasů opravdu funguje?

Laserové odstranění vlasů opravdu funguje?

Udržet si vlasy na všech správných místech je výzvou, kterou mnohé ženy zažívají po celý život. Existuje mnoho forem odstraňování chloupků, včetně holení, voskování a elektrolýzy, které mohou být časově náročné, bolestivé nebo nákladné. Ale co laserové odstranění chloupků? Skutečně funguje?

Měření úspěchu

Laserové odstranění chloupků je často nabízeno jako metoda "trvalého" odstraňování chloupků.

To není nutně pravda a nebude vám to dát život úplně bez vlasů.

Obecně platí, že technici a lékaři, kteří provádějí laserové epilace, považují ztrátu vlasů o 70 procent za úspěšný. Mnoho žen, které prošly celou řadou zasedání, uvádí, že funguje z velké části. To je obyčejné slyšet příběhy téměř bezsrstých oblastí po léčbě, s příležitostnými straggler, že se objeví a musí být řešeny. Pak opět existuje mnoho žen, které tvrdí, že je to velká ztráta peněz.

Léčba laserem není trvalá, protože vlasové folikuly, které nebyly poškozeny, mohou časem růst. To je důvod, proč se musíte zavázat k několika schůzkám, abyste měli nějaký úspěch. Nejedná se o systém, který by byl jednoznačný.

A přesto, lasery nejsou tak bolestné jako voskování a vlasy, které se zvětšují, jsou často jemnější a měkčí než po holení. Navíc, na rozdíl od bikinového vosku, existuje jen velmi malá šance na rozmazané chloupky a není potřeba, aby všechny pravidelně oddávaly úplnému cizincem.

Úspěch laserového odstranění chloupků závisí na řadě faktorů, z nichž mnohé nemáte kontrolu.

Vaše kůže a vlasy

Váš typ pokožky a barva vlasů hrají velkou roli; tradiční lasery pracují nejlépe na světlé kůži a tmavé vlasy. Vývoj v lasere rozšířil to, že zahrnuje téměř každý typ ženy.

Patří sem i lidé s tmavou kůží, kteří byli vystaveni riziku zbarvení kůže s prvními lasery.

1

Oblast léčby

Oblast, s níž se zabýváte, také ovlivňuje úspěch. Řada žen uvedla, že jejich oblast bikin a podpaží pracovali mnohem lépe než jejich nohy. To může být způsobeno typem vlasů v těchto oblastech, stejně jako oblastí, které se týkají správné přesnosti laseru.

Kam jdete

Nejdůležitějším faktorem je to, kde se rozhodnete to udělat. Jistě, existuje mnoho míst, která nabízejí laserové služby pro odstranění chloupků a mnoho z nich nabízí hluboké slevy, ale výsledky jsou často zklamáním. V nejhorších případech máte riziko jizev, pokud je laser v rukou nezkušeného technika.

Abyste se vyhnuli těmto nástrahám, získáte nejlepší výsledky z lékařské ordinace, nikoliv z kosmetiky. Koneckonců je to technicky lékařský postup. Podívejte se na jednoho s doktorem a technikem vyškoleným v této technice, protože vaše pokožka je příliš důležitá, aby se riskovala s někým, kdo je méně než profesionální.

Samozřejmě, tyto kanceláře budou stát více a obvykle nenabízejí slevy. Ale peníze navíc stojí za to, zvláště pokud chcete vidět skutečné výsledky bez možných vedlejších účinků.

Tipy pro úspěch

Kromě výběru lékařské kanceláře, existují další aspekty laserového odstranění chloupků, které můžete ovládat. Měli byste také zjistit, zda jste dobrým kandidátem, než utratíte nějaké peníze.

  1. Zeptejte se kolem. Pokud máte přátele nebo členy rodiny, kteří prodělali laserovou léčbu ve vaší oblasti a měli nějaký úspěch, zeptejte se, kam se vydali.
  2. Zarezervujte si konzultaci. Když najdete lékařskou službu, zarezervujte si počáteční konzultaci, abyste získali osobní hodnocení vaší pokožky a vlasů. To také pomůže technikovi vybrat ten správný laser, který je pro úspěch nezbytný.
  3. Přejít na relaci podle relace. Vyhněte se podnikům nebo nabídkám ošetření balíčkem laseru, které pokrývá mnoho zasedání. Místo toho odborníci doporučují, abyste si jej pořídili jednu relaci najednou, takže technik může vyhodnotit váš pokrok a v případě potřeby provést úpravy. Rovněž se vyhýbá tomu, aby jste ušetřili spoustu peněz na léčbu, kterou nemusíte nakonec využít.
  1. Postupujte podle pokynů pro péči. Na rozdíl od jiných procedur pro odstranění chloupků nepotřebujete mnoho vlasů, takže holicí pár dní předtím, než je vaše první schůzka v pořádku. Doporučuje se, aby šňupání, voskování a elektrolýza byly omezeny šest týdnů před laserem a abyste se vyhnuli slunci po dobu šesti týdnů před a po. Nezapomeňte se také zeptat na všechny pokyny pro následnou péči, které má váš technik, a potom je následujte.
1

About

Check Also

Měli by muži oholení jejich nohy?

Musel bych říci, že to je osobní preference. Někteří muži mají rád vzhled hladkých nohou …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 6