Home / Odstranění vlasů / Jak se zbavit oblasti Bikini Razor Burn

Jak se zbavit oblasti Bikini Razor Burn

Jak se zbavit oblasti Bikini Razor Burn

Takže když jste si naposledy vyholela oblast bikin, neskončila dobře a teď máte spálit bradavku. Ouch! Razor vyrážka vypadá nejen neatraktivní, ale cítí se stejně špatně. Zde jsou tipy, které vám pomohou tuto podrážděnou oblast rychle vrátit zpět do normálu.

Tipy, jak se zbavit pubisu Razor Burn

  • Nechte pokožku léčit. Držte se od horké vody, sušení a vonných výrobků, saun a solárií, dokud podráždění nezmizí. 
    Pokud je to vůbec možné, odložte holení, dokud se vaše pokožka neobnoví. Pokud máte absolutní pocit, jako byste museli "odstranit vlasy, použijte předběžný holicí olej a jediný žiletkový holicí stroj, který se oholí zrním.

  • Vyhněte se tření. Zatím nechte ve svém šatníku těsné kalhotky, kalhoty a šortky. To je také dobrý nápad, držet se od sexuální aktivity, který může také zhoršit váš stav.

  • Zabraňte infekci. Neosporin pomůže bojovat proti bakteriím a urychluje proces hojení. Ujistěte se, že ho držíte na vnější straně těla.

  • Upokojte pokožku. Bikini Zone medikovaný gel pomáhá uklidňujícím zčervenání a pomáhá znecitlivění pokožky, takže necítíte bodavost tolik. Pokud upřednostňujete věci na přírodní straně, zkuste aloe vera gel. 

Pokud se popálenina po holení pořádně vrátí po přijetí všech opatření, pokračujte v oholení s obilím. Také se držte jediného nože holicího strojku než jednoho s více čepelemi, které se mohou na pokožce ještě více zhoršovat, protože jsou vyrobeny tak, aby poskytovaly velmi těsné oholení.

1

About

Check Also

Nejlepší nástroje pro oříznutí oblasti bikin

Mnoho mužů a žen si přálo, aby alespoň část, pokud ne všechny jejich bikini zóny. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

79 − 69 =