Home / Odstranění vlasů / Co se stalo během mužského brazilského vosku?

Co se stalo během mužského brazilského vosku?

Co se stalo během mužského brazilského vosku?

Bikiny a brazilské voskování pro muže jsou v prvních třech oblastech pro odstranění chloupků. Existuje také mnoho různých nápadů, co se týče služby a jejich jména. Zde jsou některé příklady stylů, které jsou k dispozici pro tento typ služby a proč byste měli hledat odborníka.

Veřejné voskování styly dostupné pro muže

  1. BSC (záda, pytel, trhlina). To je přesně to, co to zní. Ačkoli záda není součástí brazilského, může být pytel a prasklina. Vlasy jsou odstraněny z oblasti mezi hýždí a šourky. To je děláno pečlivě a profesionálně a není třeba se stydět nebo znepokojovat, pokud máte co do činění s odborníkem, který má zkušenosti.
  1. Bikini linka. To je stejné jako u žen. Pokud jste měli spodní část bikinového typu, zobrazte všechny vlasy, které se zobrazují kolem okrajů pryč. Je mnohem méně invazivní než výše zmíněná voskování, ale přesto opouští spoustu vlasů.
  2. Strip a bikiny (s ořezáváním v přední části). V podstatě je to stejné jako bikiny, ale více vlasů je odstraněno a přistávací lišta je ponechána. Obecně platí, že vlasy jsou také oříznuty na asi ¼ palce.
  3. Plná brazilská- Toto jsou práce. Můžete očekávat odstranění všech genitálních vlasů. A myslím všechno. Zepředu a dozadu (ano, za sebou) budete bez vlasů. Možná budete chtít uvažovat o tom, že vaše skutečné záda bude provedena stejně, pokud je to velmi chlupaté, a to pro bezproblémový tok.

Samozřejmě, nemusíte si vybrat jen jeden styl. Můžete si přizpůsobit svůj bikinní vosk tak, aby obsahoval přesně kolik vlasů chcete udržovat a odstranit.

Jít na profesionály

Důrazně doporučujeme, abyste chodili na licencovanou a vyškolenou osobu, která na nějakou dobu pracovala na mužích.

Požádejte o nalezení nejlepšího z nejlepších. Můžete očekávat profesionalitu, čistotu a žádné rozpaky od někoho, kdo ví, co dělají.

Voskování doma

Zkusit to sami doma, bude pravděpodobně katastrofou. Necháte se otevřít podlitinám a vlasům, protože pravděpodobně nebudete schopni získat správné úhly pro správné odstranění vlasů.

Můžete také vypálit sebe a způsobit puchýře, zejména na vašich genitáliích.

Možná je několik z vás, kteří zvládli umění voskování, ale pro většinu, bude to jedna z nejtěžších věcí, co dělat sami. A kdo chce chodit s voskem na místě, protože se nemohli dostat, aby je odstranili! Nechte to profesionálnímu a užijte si trochu rozmazlování a pár týdnů bez vlasů.

1

About

Check Also

Co je to Kalifornský bikinový vosk? Vysvětlena a porovnána s jinými styly

Kalifornský vosk je bikiniový styl pro ženy, který sundá pubiánské vlasy v přední části a …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 6 = 15