Home / Odstranění vlasů / Co je to Kalifornský bikinový vosk? Vysvětlena a porovnána s jinými styly

Co je to Kalifornský bikinový vosk? Vysvětlena a porovnána s jinými styly

Co je to Kalifornský bikinový vosk? Vysvětlena a porovnána s jinými styly

Kalifornský vosk je bikiniový styl pro ženy, který sundá pubiánské vlasy v přední části a zanechává malý tvar šířky a délky kolem velikosti tanga spodního prádla, který je zdoben. Často odstraňuje vlasy mezi nohama do zad.

Kalifornie versus jiné styly

Odstraňuje více vlasů než standardní čištění nebo to, co byste nazývali běžným voskem na bikiny, kde jsou obvykle jen vlasy mimo běžné spodní prádlo.

Je to také styl, který vám zanechává méně vlasů než to, co se nazývá plný nebo hluboký vosk z bikin, který odstraňuje vlasy hlouběji do linie bikin a někdy z vrcholu. Nicméně, Kalifornie opustí více vlasů než brazilský (nic nebo malý tvar vpředu a zcela hladký za sebou).

Nemyslete si, že jste vázáni do určitého typu nebo jména. Je to váš vosk a vy můžete přizpůsobit to podle vašeho přání, kolik vlasů chcete vpředu, jeho tvar a kolik vlasů, které chcete být odstraněny nebo zanechané na vaše zadní.

Chystáte se na to

Bude to dobrý styl, pokud dáváte přednost tangákům a chcete si, když si je budete nosit, jenom chlupatý kůži. Nicméně, je nejlepší začít jednoduché, pokud je to váš první vosk ve vašich podzemních oblastech - možná s pravidelným nebo hlubokým voskem - a pak dostanete další vlasy na vaši příští návštěvu.

Náklady

Jména jsou často vytvořena pro salon nebo lázeňské menu, takže technik ví, co chcete, může zablokovat správné množství času a ceny odpovídajícím způsobem.

Přesně, kolik se salon nebo lázeňské poplatky hodně liší. Nebude to tak drahé v sousedním salonu, protože bude v lázních na vysoké úrovni. Některá místa budou účtovat stejnou částku, pokud odstraníte všechny vlasy zepředu nebo necháte malý tvar - to záleží pouze na zařízení. Nejlepší je, abyste se zeptali, kolik to bude stát až poté, co jste vysvětlil, co chcete, a pak znovu, pokud se rozhodnete de-fuzz více, než jste plánovali během vaší služby.

Nepokládejte stejnou částku, pokud odstraníte více vlasů.

Snažíme se o to doma

Může to být úplně úkol, jak si voskovat. Ale promíchejte v jemné zóně a husté vlasy, a právě jste zvýšili obtíže a možné problémy (jako nadměrné zarudnutí, modřiny, rozbité a vynechané vlasy). Pokud jste odvážní, navrhuji, abyste se pokoušeli zvážit vlasy mimo pravidelnou kalhotovou linku (postupujte podle pokynů). Ještě víc a já bych velmi doporučil nechat profesionála udělat práci.

1

Zaplacení Pro

Nechcete, aby vám někdo poskytl službu, i když má licenci. Hledáte techniku, která je zkušená a zkušená. Chcete-li hledat šikovný tech kontrolu kontroly online, požádejte o přátelé a rodinu pro doporučení nebo vyzkoušejte zařízení, které se specializuje na voskování.

Okouzlující profesionál vám pomůže cítit se pohodlně, sundat vlasy poměrně rychle a nelepit aplikátor. Měli by být také vybaveny tak, aby používaly správný vosk pro vaše vlasy a typ pleti, které vám zanechávají nejmenší množství bolesti a vaše kůže s méně trauma.

Starat se o hladkou pokožku

Pravděpodobně jste vyrazili přes slušnou částku, abyste měli bezsrstou pokožku se základní cenou a bezplatností. Dbejte na to a budete udržovat pokožku měkkou a bez nárazů.

Přečtěte si skvělé tipy co dělat po bikini vosku.

1

About

Check Also

Nejlepší nástroje pro oříznutí oblasti bikin

Mnoho mužů a žen si přálo, aby alespoň část, pokud ne všechny jejich bikini zóny. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 30 = 34