Home / Móda / 31 nejkrásnějších svatebních šatů

31 nejkrásnějších svatebních šatů

21. Šaty šampaňského šatech s otevřenou zpět

Když si budete chtít mít otevřenou záda, budete se cítit sexy a ochladíte se během ceremoniálu a svatebních snídaní. To je populární volba stylu, pokud jste náchylní k horkému a rozčilení nebo pokud se vdáváte v létě.

Krajka Champagne Wedding Dress with Open Back

22. Sexy šaty s dlouhými, krajkovými rukávy

Chcete sexy šaty? Představte si, že v této uličce jdete dolů a všichni se tváří v tvář těmto nádherným sexy šatům s dlouhým rukávem. Má krásné detaily na ruce a hrudi s hedvábnou prostou sukni. Síť funguje tak dobře s pokožkou modelů pokožky, jak vypadá, že není žádné oko! Jednoduchý hedvábný pás, který doplňuje hedvábnou a krajkovou krajku.

Sexy Wedding Dress with Long Sleeves

23. Perfektní jarní svatební šaty

Tyto šaty jsou ideální pro jarní svatbu. Pokud jste nastavili datum pro jaro, zaměřte se na tyto šaty. Má spaghetti pásky, květinové plátky detaily, které budou odrážet čas roku a vypadá kouzelně. Velmi pohodlná pro celodenní svatbu, takže nemusíte přemýšlet o druhém oblečení.

Bílý Flower Wedding Dress

24. Svatební šaty s dlouhým rukávem

Možná je vaše srdce nastaveno na dlouhý rukávový míč. Pokud ano, je to pro vás ideální. Má jiskru, kouzlo, eleganci a bude vypadat úžasně na jakémkoli tvaru těla. Jedná se o princezní míčové šaty, o kterých každý sní. Pokud chcete mít tradiční svatební šaty, rozhodně to uděláte. Dokončete vzhled s jiskřivě hubeným pásem.

Bílý Lace Wedding Dress with Long Sleeves

25. Off rameno, mořská panna svatební šaty

Milujete trend mimoškoly? Pak se připravte, abyste si ukázali své ramena také ve svatební den! Vzhled mimo rád byl viděn na mnoha osobnostech a je populární u mnoha nevěst. Udržujte ji hladce a rovně dolů s mořskou šaty, která přidá kop na dno. Přidejte krajku k jemné jemné povrchové úpravě.

Vypnuto Shoulder Mermaid Wedding Dress

26. Sexy svatební šaty bez ramínek

Svatební šaty bez ramínek jsou zdaleka nejoblíbenějšími nevěsty, které mají být vybrány. Šaty bez ramínek jsou lichotivé pro jakýkoli tvar těla, a budete se cítit úžasně. Pokud nemáte tendenci nosit nohavice bez ramínek, zkuste jeden ve svatebním obchodě. Můžete se překvapit. Tato sexy, bezšňůrové šaty jsou mořské panny, což je obejmout postava a zploštit svou kořist.

Sexy Strapless Wedding Dress

27. Krásné, tmavé Nude krajkové šaty

Zapomeňte na bílou nebo slonovinovou barvu, tmavá nude je barvou, která má tuto sezónu. Můžeme zaručit, že půjdete do svatebního obchodu a uvidíte stojan krásných barevné svatební šaty. Stávají se tak oblíbenými u nevěst a dokonce i družiček. Barevná nahá, když je spojená s bílým, vydává svěží a sexy atmosféru. Tyto dvě barvy komplimentují tón pleti a budou vypadat úžasně.

Miláček Lace A Line Wedding Dress

28. Moderní svatební šaty

Pozdravte 2016 svatebních šatů. Moderní svatební šaty braly svět bouří. Mnoho nevěst navštěvuje ohromující moderní styl spíše než tradiční svatební šaty. Jen víte, co vaše srdce touží, je to moderní nebo klasické svatební šaty? Pokud se rozhodnete mít závoj, mohlo by to být vaše náhradník. Boky vám dávají tok a svatební pocit, že chcete a nemusíte mít závoj.

Moderní Wedding Dress with Straps

29. Korzet svatební šaty

S korzet ve stylu svatební šaty bude čerpat váš pas dovnitř není nic víc postava objímání než korzet. Můžete ho nakreslit co nejvíce a dokonce si je můžete uvolnit později večer.

Vidět Through Corset Wedding Dress

30. Trendy mořská panna svatební šaty

Mermaid svatební šaty jsou velmi obejmout postava a načrtnout vaše postava. Pokud jste si vědomi svého těla a chcete se ujistit, že po celou dobu v tělocvičně se vyplatíte, jděte na mořské panenky. Vypadají senzačně a jsou perfektní, aby se nosili celý den a noc. Obepínají tělo jako korzet a vybuchnou dolů, takže je pro vás snadnější chodit ve svatební obuvi!

Sexy Berta Bridal Wedding Dress

31. Svatba svatební šaty Berta

To vykřikuje nevěsta, svatba a sexy! Jděte na svatební šaty značky Berta. Toto je obzvláště objímání postavy s hlubokým výstřihem. Určitě zvýrazní vaše křivky a bude vás vypadat ohromující. Pokud máte plachost nebo svědomí svého těla, možná to není pro vás, protože ukazuje spoustu těla a bude se držet vašich křivek.

Sexy Berta Bridal V Neck Dress
1

About

Check Also

¡Este vestido te hará sentir loco! Compruebe por qué.

¿De qué color es el vestido que rompió Internet y nos dividió en dos grupos? …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 4 =