Home / Makeup / Christian Siriano Egyptský inspirovaný make-up

Christian Siriano Egyptský inspirovaný make-up

Christian Siriano Egyptský inspirovaný make-up

Módní vítěz projektu Project Runway se spojil s Victoria's Secret, aby přišel s novou líčicí make-up inspirovanou barvami Egypta. Sbírka křesťanského podzimu 2009 je inspirována barvami připomínajícími teplou poušť a modrou řeku Nilu. Kolekce nabízí oční stíny, oční linky, lesk na rty, zvýrazňovač / bronzer, štětce a báječný make-up sáček, který vás s sebou nese, takže můžete vypadat báječně, když jste na cestách.

Pokračujte v čtení za rozbití produktů a ujistěte se, že jste se dostali do skladu, abyste je vyzkoušeli sami!

Oči

 

  • Christian Siriano Silný oční stín v Sahara(akt), Písečná bouře(měď), Oáza(zeleno modrá), Royalty(bohatá čokoláda) a Pozlacené(černá se zlatou jiskrou) - Pět nádherných odstínů vám dá spoustu úžasných pohledů na pád, vše inspirované bohatstvím Egypta. Textury očních stínů jsou extrémně saténové a barva je velmi pigmentovaná a bohatá, takže nebudete muset použít polovinu pánve, abyste dostali barvu, kterou potřebujete. Budete mít možnost vytvořit tolik různých oční stíny s těmito od jednoduchých po dramatické. Křesťanův oblíbený odstín ve skupině je, samozřejmě, Gilded Fierce pro jeho odvážnou barvu a šumivý přízvuk.
  • Christian Siriano Kajal Eyeliner v Zatmění(odvážně černá) - inspirovaná starodávným egyptským kosmetickým rituálem, Kajal eyeliner je bohatě pigmentovaná kohlová vložka, která hladce klouže a snadno se rozmazává a poskytuje úžasný kouřový vzhled. Samotná oční linka je krásná ve svém oslňujícím zlatém pouzdře, zatímco samotná vložka se klouže jednoduchým kliknutím. Myslete na tekuté pero oční linky, ale bez tekutého nepořádek. Používejte samostatně nebo se stínem, abyste vytvořili dramatičtější vzhled. 

    Rty

     

    • Docela hodně oblíbené kategorie každého, rtěnka! Christian Siriano lesk na rty v Objetí(šampaňské), Sublimovat(teplý korál) aŠik(hluboké bobule) - Křesťanský lesk na rty přichází ve třech báječných odstínech, jeden v každé barvě, takže každý může najít alespoň jeden, který vyhovuje jejich paletě barev. Leptací rtěnka na rty je velmi atraktivní sama, ale lesk dává vašim rtů dlouhotrvající lesk a velmi bohatou barvu, která je na vašich rtech velmi pohodlná. Každý odstín je perfektní k sobě samému, přes rtěnku nebo spárovaný s oblíbenou rtěnkou na podzim. Zvolte, která barva vám vyhovuje, nebo se sami obraťte na všechny tři pro některé varianty!

      Tvář

       

      • Christian Siriano Bronzer / Zvýrazňovač Trio v Sunspell Bronze - Od světelného zvýrazňovače až po střední a pak tmavší bronzer, je toto nové trio rozhodně nutné, aby vaše slabé letní záře na podzim a všestranné pro většinu typů kůže. Trio může být použito samo o sobě nebo se smíchá dohromady, aby se do vašeho obličeje a dekoltu dostalo báječné celoplošné záře. Párujte jej rudou barvou na tvářích. Konečným výsledkem je svěží, ale osvětlující fauxová bronzová záře, která dává pokožce nádherný pohled na slunce.

         

      • Křesťanský Siriano všesměrový bronzový práškový kartáč - tento kartáč je přirozený kartáč na vlasy, který vám dává jemnou a velmi rovnoměrnou aplikaci. Je to velmi všestranné a může být použito pro běžný prášek na obličej, ruměnec a je to perfektní shoda s novým Trio Bronzer / Highlighter s limitovanou edicí. Při aplikaci bronzeru aplikujte ve tvaru 3 podél čela, lícní kosti a čelisti. Tím zajistíte zahřátí pokožky a její obrysy pro přirozený povrch. 

      Příslušenství

      1

       

      • Christian Siriano Petite Makeup Bag - Petite Makeup Bag je perfektní a elegantní tašku, která vám přinese své oblíbené nové make-upové kosmetické výrobky Siriano nebo jakékoliv vaše srdce touží. Kompaktní, zip-around spojka je dodávána v krásném patentovém provedení kakaa a je pokryta podpisovými kukly Christianem Sirianovým. Můžete s ním snadno cestovat, dát si ji do tašky na kabelku nebo do tělocvičny, takže budete schopni ji přenést, když budete potřebovat zrychlení. Je to tak roztomilé a elegantní, že je ideální pro nošení jako miniaturní spojka.
        1

        About

        Check Also

        Chictest svatební make-up vypadá, že zkusí předtím, než vázání uzlu

        01 z 05 Contents1 Peachy Vibes + měkké oči2 Classic Flick + růžové líce3 Sexy …

        Leave a Reply

        Your email address will not be published. Required fields are marked *

        − 4 = 2