Home / Makeup / 5 Swoon hodný jarní make-up vypadá

5 Swoon hodný jarní make-up vypadá

5 Swoon hodný jarní make-up vypadá

Emma Stone / Steven Granitzová / Getty Images

Tento vzhled makeupu je tak krásný a ideální pro jaro! Růžové tváře, rty a měkké oči s konečnou vložkou dávají romantickou úpravu, kterou může každý nosit. Když chtějí vytvořit růžovou záři na obličeji, je nejlepší používat smetanové výrobky, protože mají tendenci vypadat sladší než prášek. U měkkých růžových rtů, které trvají celý den, nejprve vyplňte rty pomocí vložky, aby se vytvořila pevná základna a na horní straně naneste krémovou rtěnku. Můžete se vrátit zpět s vložkou na rty a tvarovat rty v oblastech, které by mohly vyčistit. Množství řasenky a černé gelové vložky (ať už jde o tužku nebo v hrnci) dávají oči správné množství definice. 

Nejlepší výběr produktů: Glossier Cloud Paint v "Haze", NYX Cosmetics Slim Tužka na rty v "Pink Pink"

02
z 05

Ten Royal Pink Flush

5 Swoon hodný jarní make-up vypadá

Lily Collinsová / Gregg DeGuire / Getty Images

Pink je krásná barva, pokud jde o make-up a je také skvělou volbou při vytváření monochromatického vzhledu. Růžové a červené tóny jsou něco, co na jaře toho času uvidíme hodně a tento pohled nám dává představu o tom, jak můžeme spojit jednoduchost se správným množstvím dramatu. Bez ohledu na to, jaký růžový odstín se vám nejlépe hodí, je to ten, který byste měli nosit, a můžete udělat buď matný rtěn nebo čistou skvrnu v závislosti na tom, s čím jste nejvíce spokojeni. Pokud si zvolíte matný rtěn, ujistěte se, že vyčistíte rty a hydratujete je balzámem, takže suchá kůže není nápadná nebo šupinatá. 

Nejoblíbenější produkty: Anastasia Beverly Hills Liquid Lipstick v "Madison", Kari Gran Colour Lip Whip v "Jolene"

03
z 05

Monochromatická dráma

5 Swoon hodný jarní make-up vypadá

Olivia Culpo / Steve Granitzová / Getty Images

Kouřový monochromatický vzhled spárovaný se silným obočím a perfektně tónovaným rty je vše! Tento make-up spojuje stejné barvy tónů společně pro oči, tváře a rty. Stačí se ujasnit, že když vytváříte silné obočí, nemusíte je překonávat, aby výsledek byl skvělý. Jednoduše vynaložte úsilí na vytvoření tvaru a oblouku, které definují obličej, ale nedávají pocit, že obočí jsou vymalovány.

Můžete vytvořit monochromatický make-up se všemi tóny, které se rozhodnete používat a cítit se pohodlně na sobě. Zde jsou zobrazeny bronzové a hnědé tóny, které vypadají nádherně na hnědé, modré a zelené oči. Přidejte do očního víčka oko třpytu pomocí krémového očního stínu a míchání práškových stínů ve stejné barevné rodině nahoře. To vytváří, co umělci makeupu označují jako "efekt halo", a je skvělým trikem, který okamžitě popírá barvu očí. Chcete-li použít bronzové tóny pro tento typ make-upu, zkuste použít bronzer po celé tváři a použijte ji jako ruměnec.

Nejlepší výběr produktů: Charlotte Tilbury Filmstar Bronzová a záře, NARSissist Loaded Eyeshadow Palette, 

04
z 05

Edgy Lines

5 Swoon hodný jarní make-up vypadá

Ruth Negga / Steve Granitzová / Getty Images

Dramatická okřídlená vložka s kovovým stínem je krásný způsob, jak vyzdvihnout make-up pro zábavnou noc nebo speciální událost. Klíčem k udržení úspěšného make-upu je vše v okřídleném obložení a učení, jak ho vytvořit pro tvůj tvar oka. Po aplikaci očního stínu na víko použijte šikmou vložku s gelovou vložkou pro vytvoření tvaru vašeho křídla a nastavte ji černým práškovým očním stínem, abyste vytvořili matný povrch, který je dlouhotrvající. 

Nejlepší výběr produktů: Kat Von D Tetovací linka, Ulta Gel Oční ceruzka

05
z 05

Jewel Tone Chic

5 Swoon hodný jarní make-up vypadá

Felicity Jones / George Pimentel / Getty Images

Obložení horního a spodního okraje oční kosočtverečným očníkem a použití zvýrazňovače v koutě očí vypadá úžasně a je skvělý způsob, jak experimentovat s barvami, aniž byste se museli plně věnovat očnímu stínu, pokud nejste připraveni. Sotva tam barva rtů spojuje vzhled dohromady a udržuje oči zaměření spolu s čistě vypadající kůží. Vodotěsné oční linky jsou nejlepší pro tento vzhled, protože jej aplikujete na spodní straně, aby nedošlo k rozmazání. Prohněte si řasy a dokončete několik nátěrů riasenky a dokončete make-up nastavením spreje, abyste zajistili, že se nic nezmizí. 

Nejlepší výběr produktů: Urban Decay 24/7 Glide On Cream Eyeliner, tekuté oční linky s nápadným náčrtem, Inglot AMC oční linky

1

About

Check Also

Christian Siriano Egyptský inspirovaný make-up

Módní vítěz projektu Project Runway se spojil s Victoria's Secret, aby přišel s novou líčicí …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 39 = 42