Home / Makeup / 10 nejlepších maskarů na Walmartu koupit v roce 2018

10 nejlepších maskarů na Walmartu koupit v roce 2018

Jsme odhodláni zkoumat, testovat a doporučovat ty nejlepší produkty. Můžeme obdržet provize z nákupů uskutečněných po návštěvě odkazů v našem obsahu. Další informace o našich službách proces přezkoumání.

Když se podíváte do zrcadla předtím, než vykročíte ze dveří, ať už nemáte vůbec žádný make-up nebo jste strávili hodinu na plné tváři, můžete si všimnout, že něco chybí. To je pravděpodobně řasenka. Je to třešeň na vrcholu každého vzhledu, který vytvoříte, od kouřového oka až po holou tvář. Nanášení řas v inkoustové černé nebo hnědé řasenky vám pomůže otevřít oči a vydechnout vás.

Jedním z nejdůležitějších pravidel, které si musíte pamatovat, pokud jde o použití řasenky, je to, že je třeba jej každých tři měsíce vyměňovat. To je kratší čas než většina ostatních kosmetických výrobků, protože když vezmete prut do trubičky a použijete ji, použijete řasenku, která způsobí nejen to, že trubka se naplní vzduchem, který vyschne vzorec řasenky, ale dokonce umožňuje bakteriím do vzorce. Tato bakterie mohou pocházet z vašich řas a dostat se na hůlku a rozkládat vzorec, takže je třeba ji vyměnit až za pár měsíců. Z tohoto důvodu je často lepší volbou zvolit cenově dostupnou řasenku přes prestižní výrobek, protože řasenka netrvá tak dlouho, dokud se neobjeví krém na obličej nebo rtěnka.

Jak se ukázalo, drogerie mascaras mají tendenci být skvělou volbou a jsou často chváleni jako nadřazení jejich dražším protějškům. Díky nové technologii a formulaci si můžete vybrat řasenku, která vám poskytne přesný druh vzhledu, který chcete - ať už je to dodatečná délka, vybudovaný objem nebo dokonce směs obou. Jedná se o nejlepší maskara na Walmartu, kterou můžete získat za jakýkoliv vzhled, pro který jedete.

Revlon Super Length Mascara

S laskavým svolením Walmartu

Vaše řasy jsou často delší, než si myslíte. Tyto tipy mohou být vybledlé sluncem a často jsou neviditelné. Takže jejich pokrytí od základny až ke špičce je důležité pro to, aby vaše řasy vypadaly velmi dlouho. Extra dlouhé štětiny na této rukávce na řasenku pomáhají prořezávat řasy, aby každý jednotlivý potahoval vrstvou černé řasenky.

Přitiskněte ho dolů ke kořenům vašich řemenů a pak klouzněte hůlkou nahoru a po délkách. Kónický špička hůlky může být použita k zakrytí těžko dosažitelných řas, stejně jako malých v koutcích vašich očí. Ujistěte se, že jste pokryli jednotlivé špičky řas, aby vypadaly ještě déle.
Více "

1

About

Check Also

5 Makeup Trends to Get Excited About in 2018

01 of 05 Contents1 Skin That Can Breathe2 Subtle Pink Touches3 Lips That Shine4 Monochromatic …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

82 + = 84