Home / LiveAbout / Stop Beating Yourself Up: Modely 5 způsobů jsou skutečné lidi příliš

Stop Beating Yourself Up: Modely 5 způsobů jsou skutečné lidi příliš

Stop Beating Yourself Up: Modely 5 způsobů jsou skutečné lidi příliš

Ať už milujete módní přehlídky nebo vyhledáváte nejnovější kosmetický magazín, můžete se sami sebe snadno odradit. Modely na dráze a na lesklých stránkách jsou úžasně krásné. Jsou tenké, s hustými vlasy a bezchybnou kůží. Stačí, abyste se cítili nesnesitelně.

Ale modely jsou také skuteční lidé. A mnozí z nich nevypadají v časopisech v jejich dny.

Zde je pět důvodů, proč jste se přestali porovnávat s modely.

Důvod č. 1: Mnoho fotografií je Photoshopped na Thinner

Modely jsou notoricky tenké; v některých kruzích se cokoliv s velikostí osm považuje za plusovou velikost. Ale i ten nejtenčí model není pro módní redaktory často dost tenký. Grafické editory štíhlé a vykreslují rysy těchto krásných žen, což je neuvěřitelně hubené. Také je známo, že prodlužují nohy, úzké krky a zvětšují busty, takže modely vypadají spíš jako karikatura než skutečná osoba.

Mimo časopisu vypadají modely normálně. Stále jsou tenké, ale mají pravidelné rozměry. Pokud se chcete věnovat modelovému zacházení, zahrajte si ve funkci Photosquote. Můžete se kdykoli obrátit na model s rozměry nula a šest stop.

Důvod č. 2: Modely se vzduchotěsní

Zatímco modelování může vypadat jako okouzlující koncert, může to být pro lidi těžké. Dny jsou dlouhé a vyčerpávající a modely často chodí bez pravidelných jídel, vody a správného spánku.

Životní styl může způsobit, že kůže unikne nebo se vysune velmi sucho. Mnoho modelů v zákulisí má pod očima těžké kruhy kvůli špatnému spánku.

Vzduchování způsobuje, že pokožka vypadá bezpodmínečně a neobsahuje vrásky. Vaky pod oči jsou vyloučeny, tmavé skvrny jsou odstraněny a funkce jsou rozmazané, až pokožka vypadá jako satén.

Není to žádné použití, které by mohlo způsobit rozmazání vaší vlastní kůže; dokonce ani modely na stránkách nemají takové dokonalé pokožky.

1

Důvod č. 3 Makeup umělci jsou kouzelníci

Make-up umělci mohou dělat zázraky s kosmetikou. S určitým práškem a krémy mohou vymezovat lícní kosti, zklidnit čelisti a způsobit menší vzhled nosu. Mohou zpřísnit rty a oči větší a samozřejmě dávají modelům svěží řasy.

Pokud nejste vyškoleni jako kosmetolog nebo si najmete svého umělce make-upu, není možné replikovat vzhled modelů. Za všechno to jsou jen normální ženy.

Důvod č. 4 Modely nosí rozšíření

Zatímco můžete závidět tlusté, dlouhé vlasy modelu, je to šance, že není úplně její. Pro téměř všechny dráhy a fotografické výstřižky mají modely na vlasy stovky gramů vlasových prodloužení. Někdy je to jen přidat tloušťku, ale jsou také používány k přidání délky.

Pokud chcete vyzkoušet sami sebe, můžete si zakoupit prodloužené vlasy v každém obchodě s krásou a mít tlusté, dlouhé vlasy.

Důvod č. 5 modelů má mimo dny, příliš

Nezaklánějte se za to, že jste si hodili vlasy na nohy a nosili jógy. Modely to také dělají! Pokud procházíte ulicemi Los Angeles nebo New Yorku, uvidíte modely v jejich poctech, bez make-upu a se svými vlasy v koni.

Mají přestávku od těžkého make-upu a stylování vlasů, takže vlastní vzhled.

1

About

Check Also

Σταματήστε να τρέχετε τον εαυτό σας: 5 μοντέλα είναι πραγματικά πραγματικά άνθρωποι

Είτε αγαπάτε τις παρουσιάσεις μόδας είτε αναζητάτε το τελευταίο περιοδικό ομορφιάς, είναι εύκολο να αποθαρρύνεστε …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

27 + = 32