Home / LiveAbout / Potřebujete použít oční stín?

Potřebujete použít oční stín?

Potřebujete použít oční stín?

Co je oční stín?

Oční stínový základní nátěr je často víceúčelový výrobek, nejdůležitějším cílem je poskytnout oční stín. Primery mohou pocházet z různých odstínů, které se mísí s tónem pleti. Bílý primer je často používán k tomu, aby oční stíny byly živější.

Proč používat prvek?

Opravdu potřebujete použít oční stín? Je to otázka preference a může také záviset na oční make-up, který chcete dosáhnout.

Některé ženy prostě používají svůj základ nebo základový základ jako oční stínovou základnu a zjistí, že to funguje stejně dobře, ale základní nebo make-upové náplasti obvykle jen pomáhají make-up aplikaci hladší a rovnoměrnější. Oční stínová vrstva pomáhá očním stínům přilnout k víčku, zůstává na místě a také zabraňuje pokrčení.

Příbuzný: SheaMoisture Primer Review

Tady jsou dalších pět důvodů zvážit použití primeru pro oční stíny.

1. Příprava očních víček

Oční stínovací primer se používá k přípravě očí pro oční stíny. Pomáhá s delším opotřebením a usnadňuje sladění očního stínu, poskytuje hladké plátno, na které se aplikuje oční stín a pomáhá mu zůstat na místě.

2. Pro dokonce tón pleti

1

Oční stínový základ se používá k vyrovnání barvy a barvy pleti. Je to užitečné pro ty, kteří mají ztmavlé nebo odbarvené víčka, což je často dědičné. Oční stínidlo může také pokrývat viditelné žíly.

Top 8 produktů na pokrytí hyperpigmentace

3. Zesilovat barvu

Oční stínový základ může vyniknout pigmentu a vypadat živější. Některé stíny, zejména práškové vzorce, se objevují lehčí než vypadají v paletě. To je často problém s hlubokými tóny pleti. Primer vám může pomoci získat více barev.

Příbuzný:

 • Jak nosit barevné nebo Rainbow oční stíny
 • Jak zvolit modrý stín pro tón pleti
 • 13 kreativních způsobů, jak přidat barvu k makeupu

4. Bariéra kůže a makeupu

Primer také působí jako bariéra mezi pokožkou a make-up. To je dobré pro mastné typy pleti, protože může udržovat olej z kůže od očního stínu, což pomáhá zabránit stínům očí před blednutím nebo rozmazáním.

5. Zabránit zhuštění a rozmazání

Primer je užitečný v horkém a vlhkém počasí, aby se stín očí neztratil nebo rozmazal. Pomáhá také předcházet pokrčení normálních očních pohybů.

Příbuzný:

 • 31 způsobů, jak dokázat odolnost proti roztavení a potu
 • 10 produktů pro pocit potu, voděodolný makeup

Eye Shadow Primer Vs Eye Shadow Base

A primer pomáhá předcházet pokrčení a vyblednutí a pomáhá při vytváření očního stínu déle.

An oční stínová základna je obvykle tlustší a používá se hlavně k zesílení barvy a přilnutí očního stínu k víčku. Některé základy očních stínů nezabraňují pokrčení nebo vyblednutí, ačkoli existují některé produkty, které jsou formulovány tak, aby působily jak jako základ, tak jako základ.

Aby ještě více zůstali v moci, některé ženy a make-up umělci nejprve používají základní nátěr a pak následují s oční stínovou základnou.

Tam jsou také oční stíny primery, které přidávají třpytivé záře nebo záření na kůži. Kromě svého stínového pojištění Shadow Insurance Anti-Crease Eye Shadow Primer ($ 20), Příliš tvář's Shadow Insurance Champagne dává kůži nádech třpytu a stínové pojištění svíčky, osvětluje víčko.

Jak aplikovat oční stín

 1. Na špičce prstů vyhlaďte malé množství oční stínové vrstvy na celé víko, které se směsí směrem k obočí. Pokuste se také aplikovat co nejblíže lýtkové lince.
 2. Pomocí štětce nebo základního kartáče zjemněte rovnoměrně.
 3. Pokud přidáváte řadu barvy očních stínů pod dolní řádek řas, můžete také použít podkožku.
 4. Nechte oční stínový nástřik nastavený na minutu nebo dvě před aplikací očního stínu.

Pro další čtení:

 • Recenze: Zkušební štětce pro zdokonalené oči se skutečnými technikami
 • 20 tipů pro make-up pro nositele kontaktních čoček
  • Jak bezpečně odstranit oční make up
  1

  About

  Check Also

  Die besten Make-up Pinsel

  Make-up Pinsel sind ein Muss in jeder Make-up Schublade einer Frau. Sie müssen nicht viel …

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  − 3 = 7