Home / LiveAbout / Potřebujete nový štětec? Zde je návod, jak vybrat nejlepší štětec pro vaše vlasy

Potřebujete nový štětec? Zde je návod, jak vybrat nejlepší štětec pro vaše vlasy

Potřebujete nový štětec? Zde je návod, jak vybrat nejlepší štětec pro vaše vlasy

Pokud jste vždy používali plastové kartáče z drogerie, nemusí si uvědomit, jaký dopad může mít štětec na vlasy. Ať už jsou vaše vlasy rovné, kudrnaté, tenké nebo křupavé, dobře vyrobená kartáč na vlasy může znamenat rozdíl mezi vlasy a vlasy,.

Pokud jde o vybírání nejlepšího kartáčku na vlasy, musíte zvážit:

  • textura vlasů
  • styl, ve kterém jedete

Podívejte se na tento seznam nejlepších kartáčů na trhu.

Chřest štěně vs, syntetické štětiny

Jakákoliv kartáč na vlasy s přírodními praženými štětinami smíchanými s plasty je dobrou sázkou pro vaše základní pádlo a kruhové kartáče používané při vyfukování a stylování vlasů. 

Přírodní štětiny jsou na vlasy jednodušší než nylonové nebo plastové kartáče a přerozdělují oleje do vlasů a zvyšují lesk. Oni také masírovat pokožku hlavy, která je dobrá pro zdraví hlavy. Eva Scrivo, kadeřnice celebrit a majitelka Eva Scrivo Salon v NYC, přísahá, že kartáčování vlasů může vyřešit tolik problémů s vlasy, od suchých konců až po problémy s pokožkou hlavy. Přírodní štětiny jsou nejlepší, protože nylon pouze štětiny jsou příliš tvrdé na pokožce hlavy a nebude distribuovat vlasové oleje.

Lacné plastové kartáče nejsou nutně špatný pro vlasy (s výjimkou těch s dvojitou štětinou, jednou dlouhou, jednou krátkou - mohou se roztrhat na vlasy), prostě nemají prospěch vlasům stejně jako přírodní štětiny.

Syntetické štětiny však mají své místo v kartáčích.

Dělají skvělé detanglery, pomáhají uschnout vlasy rychleji a pomáhají stabilizovat měkčí přírodní štětiny při kartáčování vlasů, které jsou těžší v textuře.

Existuje mnoho přírodních kartáčů štětin na trhu v různých cenových bodech, takže můžete najít dobrý štětec bez ohledu na váš rozpočet.

1

Proč vaše vlasy textury záleží

Zvažte strukturu vlasů při výběru kartáčů.

Pokud máte normální až silné vlasy, štětec se směsicí nylonu a přírodních štětin bude fungovat nejlépe. Pro jemné vlasy se kartáč s pouze přírodními štětinami na vlasy neroztrhne. Pokud máte hrubé, husté vlasy, přeskočte přírodní štětiny a zvažte celonylonové kartáč na vlasy, který má tendenci být silnější.

Jaké typy kartáčů byste měli koupit?

Typ štětce, který používáte, závisí na tom, který účes máte.

Pádlový kartáč

Vlasové kartáčky jsou v různých formách, ale všechny jsou buď ploché nebo kulaté. Kulička s pádlem je nejlepší pro vyhlazení vlasů. Je to skvělé pro kudrnaté vlasy, husté vlasy, rovné vlasy a téměř všechny vlasy, které jsou náchylné k frizu a statické. Při sušení fouká na konci fungovat dobře, aby se vlasy vyrovnaly, takže získáte dokonalou rovnost bez jakéhokoliv kroužení, které byste dostali s kulatým štětcem.

Optovat na směs kadeřových štětin a syntetických štětin při koupi paličky. 

Kruhový kartáč

Pro velké, skákací vlny nic nefunguje lépe než kulatý kartáč. Štěrka jsou pevně zabalena do vlasů a zachycují je, což vám umožní udržovat vlasy na místě při sušení. Kulaté kartáče se většinou dodávají ve čtyřech velikostech od malých po extra velké. Vyberte štětec podle délky vlasů. Používejte menší kulatý kartáč pro krátké vlasy a extra velkou pro opravdu dlouhé vlasy.

Můžete si zakoupit kulaté kartáče s kovovými jádry, které vedou teplo a působí jako kuželová žehlička, což vám pomáhá dokonalým plážovým vlnám během suchého rána. 

Klasický kartáč

Klasický kartáč je plochý kartáč, který není tvarován jako pádlo. Jedná se o skvělé základní kartáče, které fungují dobře na všech typech vlasů.

Odvzdušněná štětka je vhodná pro přidání těla na opravdu jemné vlasy.

Dělicí štětec

Tam jsou vlastně plastové kartáče na trhu vytvořené pro rozkládání vlasů, když je mokré. A fungují. Štěrka jsou rozmístěna daleko od sebe, takže máte méně zlomení, ale nejsou určeny pro velmi jemné, snadno roztíratelné vlasy. Podívejte se, jak oddělit jemné vlasy.

Používejte více než jeden kartáč

Při stylování vlasů můžete použít více kartáčů. V závislosti na struktuře vašeho vlasu můžete použít plastový kartáč k odhmuštění mokrých vlasů a potom použít kadeřní kartáček k vyfukování vlasů.

Získejte plný kopeček na foukání vlasů v 13 chyb Lidé, když suší jejich vlasy a také podívejte se na tento kus na řízení bangy, jak Blow suché blesky (a vyhnout se strach "Bubble Bangs").

1

About

Check Also

Lo mejor busca una primera cita

¡Elegir qué ponerse en la primera cita puede parecer una gran presión! Sin embargo, las …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 1 =