Home / LiveAbout / Perfektní “Začíná se najít správné vlasy

Perfektní “Začíná se najít správné vlasy

Perfektní "Začíná se najít správné vlasy

Většina lidí má přirozené části vlasů, kde vlasy přirozeně spadnou. Tento článek vám pomůže najít vaši přirozenou součást a naučí vás, jak ji změnit. Také zjistěte, jaké součásti fungují nejlépe s různými tvary obličeje a textury vlasů. 

Jak najít svou přírodní část

Začněte s vlhkými vlasy sušenými na ručníky nebo suchými vlasy. Kartáčte nebo hýbejte vlasy dopředu a pak otřesete hlavou, abyste viděli, kde se vlasy přirozeně rozdělí.

Použijte hřeben, abyste vytvořili perfektní linii pomocí přírodní vlasové linie jako vodítko.

Jak vytvořit jinou část

Střední části a hluboké boční části jsou super trendy, ale nejsou přirozené. Chcete-li je vytvořit, pracujte s mokrými vlasy tak, aby se vysypalo na místě a používejte své obličejové rysy jako vodítko.

Pro střední část se vyvarujte části, která je přesně uprostřed vaší hlavy. Zaměřte se na část, která je asi půl palce vlevo nebo vpravo.

U hluboké boční části spusťte svou část na vnějším okraji oka. Použijte hřeben pro potápění, který vytvoří část tím, že vyhrajete svou novou část s krytem.

Při vytváření části proveďte práci s mokrými vlasy, aby se vysypalo na místě.

Které součásti vypadají nejlépe ve tvaru obličeje

Zde je několik tipů, jak vypadají díly nejlépe podle tvaru obličeje:

  • Dlouhé nebo oválné tváře vypadat nejlépe s boční částí. Vyhýbejte se středním částem, které jen prodlužují obličej. Částečné vlasy v souladu s obloukem vašeho obočí. Podívejte se na nejlepší účesy pro dlouhé obličejové tvary: 20 lichotivých řezů.
  • Srdce ve tvaru tváře vypadat nejlépe se střední částí, která bude prodlužovat obličej.
  • Kulaté a čtvercové plochy:  Máte štěstí, protože máte dvě možnosti, které fungují dobře s tvářemi. Středová část pomáhá změkčit okraje čtvercového obličeje a pomáhá skrýt kulatost oblého obličeje. Hluboká boční část vytváří tolik potřebný úhel k okrouhlé ploše a změkčuje úhel čtvercové plochy. Podívejte se na 19 účesů, které mají štíhlý tvar obličeje.
  • Výrazné čelo a vyčnívající brada:  Zahrajte si tyto funkce s částí, která je právě mimo centrum, naznačuje Garren. Nenechte si ujít Jak potlačit vysoké čelo.

Které součásti fungují nejlépe s různými textury vlasů

Některé části fungují lépe než jiné s různými strukturami vlasů. Kudrnaté vlasy vypadají nejlépe, když to jde, kde to přirozeně chce. Není to optimální pokus o vytvoření části s kudrnatými vlasy.

1

Tlusté, rovné vlasy nebo zvlněné vlasy vypadají skvěle se středovými částmi, ale nezapomeňte se vyhnout tomu, aby jste je uprostřed hlavy natočili přesně. Chtěli byste svou část vypnout jen trochu. To umožňuje, aby husté vlasy padaly jako listy na obou stranách obličeje.

Pro jemné vlasy zkuste přepínat strany vašeho dílu a přidat tělo a oomph na korunu.

Více na stylování vlasů:

  • Jak správně aplikovat vlasy produkty
  • Jak vyfouknout vlasy jako profesionál
  • Jak používat ploché žehličky
  • 13 tajemství vlasů styling
1

About

Check Also

Proč byste měli používat bambucké máslo

Máte-li suchou pokožku, pravděpodobně víte, že bambucké máslo je jednou z nejdůležitějších zvlhčujících ingrediencí. To …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 65 = 74