Home / LiveAbout / Nejlepší anti-stárnutí sérum pro každý rozpočet

Nejlepší anti-stárnutí sérum pro každý rozpočet

Spolu s opalovacím krémem a skvělým retinolovým krémem by měl každý, kdo se zajímá o udržení dobré kůže v kůži, zvažovat investování do slušného kožního séra. 

Slovo "sérum" dává dojem přidávání vlhkosti. Ale nejlepší věc o sérech na trhu dnes je, že opravdu dobří nejen dodávají vlhkost, ale jsou plné bláznivých věcí, jako jsou antioxidanty (myslí si, že vitamíny), kyseliny glykolové (nádherné pro přirozené exfoliace), kyselinu hyaluronovou kožní plumping) a protizánětlivé látky. 

Provedli jsme výzkum zaměřený na nalezení nejoblíbenějších a nejúčinnějších kožních sér na trhu. Všechny obsahují některé z následujících, což je to, co chcete v séru:

  • Antioxidanty jako je vitamín E, kyselina ferulová a vitamín C, které všechny pomáhají zlepšit vzhled sluneční kůže a nerovnoměrné tóny pleti. Zvláště vitamín C je výborný při použití pod ochranným krémem. 
  • Kyselina glykolová působí jako jemná exfoliant, odbourává mrtvé kožní buňky a pomáhá vytvářet nový obrat buněk. Používejte je často a vy zůstáváte s hladší pokožkou, jasnější pleť a méně blackheads.
  • Kyselina hyaluronová je skvělá pro suchou, stárnoucí pleť. Snaží se zvýšit schopnost pokožky zadržet vlhkost, což z ní činí obzvlášť úžasnou zimu při pokožce. 
  • Oleje na bázi rostlin a ořechů Přidejte vlhkost k pokožce. 

Jedná se o skvělé, dostupné (!!!) sérum, které je nabité antioxidanty a přísadami na opravu pokožky, což je ideální pro citlivou pokožku a mastnou pleť. Je považováno za lehké sérum, takže je také perfektní pro mastnou pleť, která stále potřebuje antioxidanty. Pokud máte suchou pokožku, existují pro vás lepší možnosti. 

Obsahuje kyselinu hyaluronovou, koloidní ovesné vločky, kolagen, alantoin a feverfew. A neobsahuje vůně.

1

About

Check Also

Lo mejor busca una primera cita

¡Elegir qué ponerse en la primera cita puede parecer una gran presión! Sin embargo, las …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 36 = 40