Home / LiveAbout / Jak koupit Curling Iron

Jak koupit Curling Iron

Jak koupit Curling Iron

Každá žena, která chce někdy změnit vlasy, by měla mít kadeřavé železo. Zde vám ukážeme, jak nakupovat perfektní curlingové žehličky. Zjistěte, co byste měli hledat v dobrém železa, v pravé hlavě pro délku vlasů a nejlepších značek. 

Co hledat v curlingu

Ujistěte se, že vaše kadeřník je keramické železo, které vede teplo rovnoměrněji než kov. Keramické žehličky (to platí i pro ploché žehličky) také způsobují méně frizování a poškození, protože vyzařují negativní ionty, které udržují vaše vlasy neustále statické a frizové.

Vzhledem k tomu, že curlingové žehličky dosahují teploty až do 250 stupňů, mohou být vlasy velice škodlivé. Koupit curlingové žehličky s nastavitelným ohřívacím kolečkem a snažit se vyhnout nejvyššímu nastavení topení. Médium obvykle provede tento trik.

Dobrou zprávou je, že můžete najít dobré keramické žehličky s tepelnými vytáčecími pulty ve všech cenových bodech. Základní curlingové žehličky, které na vás neporuší, stojí kolem 40 dolarů. 

Jaký velikost hlaveň funguje nejlépe pro vás?
Curlingové žehličky jsou také v různých velikostech barelů a budete chtít vybrat ten, který nejlépe vyhovuje kroucení, po které jedete. Menší barely vytvářejí těsnější kudrlinky a jsou skvělé pro to, abyste dali již kudrnaté definice vlasů. Střední sudy vytvářejí střední kudrlinky a pracují na všech textech vlasů. Největší sudy jsou používány pro různé vzhledy včetně volných vln, velkých, objemných vlasů s malou vlnou a plážovými vlnami.

Máte-li kudrnaté vlasy, můžete použít curlingové žehličky pro přidání definice k vašim již kudrnatým vlasům.

Použijte kadeřník s hlavou 3/8 palce, abyste vytvořili těsné kudrlinky na hlavě, které odpovídají pevnějším kudrlinkám pod horní vrstvou.

Zaměřte se na zkroucení pramenů kolem obličeje a nenechte si ujít pár sekcí na zadní straně. Můžete střídat mezi touto malou hlavňovou kadeřicí a větším (například asi 1/2 - 1 palec) pro přirozenější kudrlinky.

Chcete-li vytvářet příkré kadeře, použijte vyšší nastavení teploty.

1

Jak vytvořit těsné prsteny

Pro těsné kroužky můžete použít buď 1/2-palcový nebo 3/4-palcový barel. Budete potřebovat vyšší nastavení teploty pro přísnější kadeře.

Chcete-li získat tento vzhled, zkroucení v částech o šířce zhruba 1/2 palce. Umístěte konec každé části do žehličky a natáhněte vlasy podél hlaveň curlingového železa. Držte jej 3-4 sekundy a pak jemně uvolněte. Nedotýkejte se prstenců nebo ztratíte definici vyzvánění.

Tajemství plaveckých vln

Jeden z nejoblíbenějších účesů za posledních několik let je plážové vlny. Tyto volné, přímo od pláže vlny pracují nejlépe přímo na vlnité vlasy. Můžete získat plážové vlny z prostě stříkajících vlasů vysušených na ručník se sprejem na sůl a pak smažte vlasy, když se vysouší, nebo pokud nemáte čas na to, můžete použít 1 palce na 1-1 / 4 palcový kadeřník.

Pro nejvíce přirozené kudrlinky
Pokud chcete, aby kadeře vypadaly bez námahy, potřebujete kadeřník, který má průměr nejméně 1 ½ palce. Máte-li super jemné vlasy, které dlouho neudrnou, můžete se dostat pryč pomocí 1-palcového barelu.

Získejte velké, uvolněné vlny

Pro kudrliny, které lze vyčistit do velkých volných vln, jděte 2-3 palce v závislosti na délce vlasů (čím delší jsou vaše vlasy, tím větší je hlaveň).

Pro nižší křivky můžete použít dolní nastavení.

Vždy používejte stylový produkt
Používáte-li kadeřník, měli byste nejprve připravit vlasy s výrobkem. Produkt bude udržovat kroucení vlasů z frizující a rovné vlasy z ztráty jeho zvlnění. Ale nejdůležitější je, že přípravek chrání vlasy před horkem železa.

Nejlepším výrobkem spárovaným s curlingem patří:

  • Tepelná ochrana: Nejvyšší tepelná ochrana, tepelná ochrana by měla být nastříkána na vlhké vlasy a následně provětrána z kořenů na konce před sušením sušením a poté pomocí kadeřavého železa. InstaNatural Thermal Protector na vlasy Spray dostane skvělé recenze. 
  • Stylový sprej: Stylový sprej je určen k nastavení a tvarování vlasů před suchým rázem, plochým žehličkem nebo kadeřením. Spritz na vlasy vysušené ručníky a pak vlasy v sušičkách. Naším oblíbeným favoritem je Shu Uemura Texture Wave.  
  • Defrizz sérum: To je pro kudrnaté vlasy, které mají tendenci křiknout. Vložte do rukou ruce několik kapek defrizzového séra a poté, co dokončíte curling vlasů, dlaněte je kudrnatými. Bumble and Bumble DeFRIZZ je skvělá volba. 
  • Objemový sprej nebo pěna: Pro jemné vlasy, které nebudou dobře zvlněné. Postříkejte nebo aplikujte na kořeny a na korunku před sušením. Neaplikujte výrobek na vrchní část hlavy nebo riskujete vážení vlasů. Přísahám Bumble a Bumble Thickening Hair Spray. 

Vždy používejte kondicionér na vlasy, pokud pravidelně používáte kadeřník. Pokud už máte poškozené nebo suché vlasy, nechte poškozené vlasy odříznout předtím, než se pokoušíte použít kadeřník a nikdy nedržíte zvlněný žehličku dlouho, nebo riskujete více poškození.

1

About

Check Also

Secretos juveniles de la piel: 5 Dos y 5 No hacer

Todo el mundo quiere una piel de aspecto juvenil. Pero es posible que estés saboteando …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

36 + = 45