Home / LiveAbout / Co je to Frangipani

Co je to Frangipani

Co je to Frangipani

Co přesně je "frangipani"? V tomto článku vysvětlujeme, odkud pochází tato oblíbená vonná přísada, co to voní a sdílíme aktuální parfémy, které obsahují frangipani.

Frangipani je vonící kvetoucí strom, také známý jako plumeria. Olej z barevných květů, známý také jako květina havajských Lei, byl používán v parfumerie od šestnáctého století, obvykle jako vrchol nebo srdce poznámku.

Kde je nalezen

Francouzský strom (Plumeria Rubra) pochází z teplých tropických oblastí na Tichomoří, Karibiku, Jižní Americe a Mexiku.

Co to voní

Olej z květů frangipani má složitou, svěží, bohatou květinovou vůni. Květy byly pro kultivaci široce hybridizovány a existuje mnoho odrůd, z nichž každá má vlastní unikátní květinu a vůni. Frangipani květiny mohou cítit jako růže, zahradky, ananas, švestka, citrusy, zralý banán, hrozny, kokos, zázvor, bonbóny a koření.

Jiné použití Frangipani

Frangipani je běžná složka mnoha vonných mydel, svíček, masážních olejů a hrnčířů. Květiny rostliny jsou také považovány za posvátné v některých tropických národech, jako je Bali a Indie, kde se používají v náboženských obřadech.

Frangipani vonné látky k pokusu

Některé parfémy pro ženy, které obsahují frangipani v jejich skladbě, zahrnují Zar Femme od Christian Lacroix, Coco od Chanel, Chanel, Harajuku Lovers Wicked Style - Baby Gwen Stefani, LAMB Gwen Stefani, Bora Bora pro ženy od Liz Claiborne, Coral Květina od Lolity Lempicky, Flora Bella od Lalique, Frangipani Absolute od Ormonde Jayne, Heroine od divných neviditelných parfémů, Jovan spokojenost pro ni, Kenzo Amour Florale, L'Air du Printemps od Nina Ricci, Láska od Niny od Niny Ricci, Momoberry od Sanrio , Paris Hilton Passport: Jižní pláž, Mahora od Guerlaina a Versace Woman by Versace.

1

About

Check Also

Aquí está cómo permanecer en el cuerpo positivo en el gimnasio

1. 01 de 07 Contents1 Rodéate de apoyo2 Omita la comparación3 Deja el juicio de …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 + = 61