Home / LGBTQ / Poslouchejte, Lesbičky: 9 Znamená, že žena se o vás zajímá

Poslouchejte, Lesbičky: 9 Znamená, že žena se o vás zajímá

Poslouchejte, Lesbičky: 9 Znamená, že žena se o vás zajímá

Ačkoli neexistují žádné jisté způsoby, jak zjistit, zda se za tebou zajímá žena, existují nějaké náznaky, které mohou odhalit pravdu. Může být obtížné zjistit, zda je žena zdvořilá nebo zda má pro vás skutečně štěstí. Bisexuální a lesbické ženy mohou obzvláště jít ven, aby poukázaly na svou sexualitu, pokud vás mají rádi. Například, ona může přinést to, co to je být LGBTQ + a jaké to bylo, jako by se nejprve objevil.

To je jen jeden znak jejího náznaku, že tě má ráda.

Známky, které má žena ráda

Jedna z nejčastějších věcí, které vám žena, která vás ráda udělá, je pokusit se o přímý oční kontakt. Když se podíváte po její cestě, uvidíte, jestli vás chytit, když se na vás dívá. To jsou všechna znamení, že může být zajímavá. Nicméně to nemusí být romantické. Věnujte pozornost kontextu, abyste zjistili, zda jsou to náznaky, že lesbička u baru je do vás, nebo je to jen zaměstnanec v práci hledí na vaše směry.

Navíc si všimněte, jestli provádí nějaké fyzické pohyby. Pokud to udělá to, že je s tebou, možná se pokusí přiblížit. Může se to stát v mnoha situacích:

 • Pozorují ženu, která vždy sedí vedle vás na schůzích zaměstnanců v práci
 • Vidět přítele neustále sedět vedle nebo proti vám
 • Neustále se k vám osobně chystáte položit otázku nebo začít rozhovor
 • Hledání způsobů, jak se lehce dotýkat, jako na kolene

  Stejně tak, pokud se žena snaží s vámi pracovat, možná vás bude snažit, abyste věděli, že vás chová. Například, může přijít vždycky vaším kabinkou při práci, aby se přihlásila na projekt, kdy se o něm dá snadno promluvit prostřednictvím e-mailu. Možná se tato dáma vždy objevuje ve vašich softbalových hrách, v klubu, kde stojíte, nebo mimo vaši učebnu.

  To jsou všechna znamení, která by mohla být ve vás. Pak by to mohlo být jen další spolupracovník, šéf nebo spolužák. Věnujte pozornost podrobnostem v těchto situacích a jděte se svým střevem.

  Signály, které ukazují, že je do vás

  Jedna věc, kterou žena může udělat, když se vám líbí, se neustále rozesmála na vaše vtipy. Pokud tak učiní (zejména pokud si myslíte, že nejsou moc zábavné), je možné, že o vás zajímá. Pokud je více vpřed a najde způsoby, jak se tě fyzicky dotknout, může to být další znamení. Příklady fyzického dotyku zahrnují dotýkání se ruky, když se ptáte, abyste viděli svůj prsten, seděli u vás na gauči a dali vám rameno stisk, když projdete kolem ní.

  Samozřejmě, pokud zjistíte, že vás neustále komplimentuje, pravděpodobně s vámi bude flirtovat. Flirtování zahrnuje komplimenty, jako když říkáte, že máte pěkné oči nebo pěkný úsměv. Pokud řekne hezké věci o materiálních předmětech, jako je vaše košile nebo boty, je možné, že je prostě přátelská. Zvažte, jestli jedná určitě jen k vám, nebo pokud je obecně drsná a koketní osoba.

  Další známky, které by vás mohla zajímat:

  1
  • Neustále hovoří o své divné zkušenosti, o tom, jaká je vaše zkušenost, o tom, jak vypadat, a jinak často přináší téma genderu.
  • Poznamenala, že je velmi sociálně nebo fyzicky nepříjemná, když je kolem vás. Mohla by být nervózní nebo plachá.
  • Vzpomínka na drobné věci, které říkáš. Pokud přináší malé detaily, které jste jí v minulosti říkali, mohlo by to znamenat, že se jí zbaví cesty, aby vás skutečně poznala.
  • Zahájení fyzického kontaktu, zejména v intímnějších oblastech. To zahrnuje láskyplné a romantické gesty, jako například pomůže vám položit si náhrdelník, upevnit si vlasy a pokusit se o to,.

  Poslouchejte váš instinkt

  Je těžké vědět, jestli vás někdo má rád jako přítele nebo něco víc. Pokud se s vámi neustále sranduje, může mít velký smysl pro humor nebo ji používá jako ledovec. Pokud se vám líbí, bude pravděpodobně podniknout nějaké akce tím, že si ukáže, žertuje a / nebo flirtuje s vámi.

  Nakonec musíte jít s vaší intuicí.

  Často je energie mezi dvěma lidmi hmatatelná. Cítíte se, ale pochopte, že si nikdy nemůžete být jisti, jestli je to jednostranné. Samozřejmě, jediný skutečný způsob, jak zjistit, zda se vám líbí, je požádat ji. Pokud se však dostanete důvěrně, věci určitě vzhlížejí.

  Dávej si pozor

  Provádějte dobré hranice. Pokud vás zajímá, jestli má zájem o nějakou spolupracovnici, můžete ji požádat, aby se vydala mimo práci. Nedovolte jí, když jste v kanceláři, protože je to pro ostatní strany velmi nevhodné a nepříjemné.

  Ať se rozhodnete dělat cokoliv, buďte opatrní. Zatímco mnoho příznaků se může přidat k jejímu oblíbenosti vás, pomalu ji a poznejte ji lépe. Jinak je možné, že uděláte něco vyděšeného nebo hloupého. Nakonec se můžete rozhodnout, že se jí zeptáte, jestli je gay nebo bisexuál. Možná ani sama neví, ale pokud k ní nejprve přijedete, může mít sugestivní odpověď.

  1

  About

  Check Also

  Oma rakastajan vaimo on OK meidän suhteessamme

  Hyvä Mona,Olen joutunut toivottomasti rakastuneeksi toisen miehen kanssa. Hänen vaimonsa tietää ja on tukenut alkuperäisen …

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  3 + = 11