Home / LGBTQ / Poradenství, když nejste připraveni vyjít ven

Poradenství, když nejste připraveni vyjít ven

Poradenství, když nejste připraveni vyjít ven

Otázka: Pokud vím, že jsem bisexualní, je to v pořádku?

Pokud jste si jisti svou sexuální orientací, znamená to, že o tom musíte veřejně vyjádřit?

Odpovědět:

Teen píše na fóru komunity:

"Jsem bisexuální, vím, že moji rodiče a rodina budou v pořádku, ale maminka se stará o minulé události, které jsem nechal minulost ovlivnit mé rozhodnutí. Jsem bisexuální, je dobré počkat, až jim to řekne Má máma teď předpokládá, že se jen snažím najít, ale já vím, kdo jsem, ale nechci to nikomu říkat Jenom moji přátelé to vědí.

Je naprosto dobře čekat! Ve skutečnosti to zní stejně jako pro vás, je to opravdu dobré rozhodnutí. Vycházet je opravdu osobní věc, která není všichni připraveni dělat, i když jsou velmi bezpečné ve své identitě jako homosexuálové, lesbické, bisexuální nebo transgender.

Jako bisexualní dívka říká:

"Já opravdu nevidím škody, které čekají." Likviduji kluky a dívky sama, nehodlám říkat, že by mému rodině nemluvila, dokud nechodím do dívky nebo jim to náhle nechci říct. v pořádku, prostě si nemyslím, že je to něco, co skutečně potřebují vědět.

Někdy dospívající pocítí tlak, aby vyšel. Částečně je to proto, že děti mohou slyšet zprávu, že propouštějí komunitu GLBT nebo zda nežívají upřímný život, pokud nevyjdou. A i když je pravda, že vychování může být osobně osvobozeno a dobré pro homosexuální komunitu, dospívající by měli vycházet, když mají pocit, že je správný čas.

Vycházet předtím, než jste připraveni, může být riskantní z několika důvodů:

  • Můžeš se cítit příliš vystaven.
  • Možná se budete cítit trapně, když o vás budu znát osobní informace.
  • Možná budete mít pocit, že potřebujete odpovědi na otázky, které jste nikdy nepovažovali.
  • Můžete se setkat s homofobií z vrstevníků a rodiny.
  • Možná máte pocit, že potřebujete podporu a nevíte, jak ji získat.

Existuje spousta dobrých důvodů, proč byste měli vyjet. Například se cítíte sebevědomě ve vaší sexuální orientaci nebo pohlavní identitě, víte, že máte podporu rodiny a přátel, máte pocit, že vyjde vás pomůže růst a že se budete cítit lépe sám sebe jako člověk a myslíte si, že můžete zvládnout možné negativní reakce přátel a rodiny.

1

Existují také důvody, proč se vynoříte, že nejsou tak dobré. Patří mezi ně pocit nátlaku vyjít z přítele nebo partnera, který vychází jako způsob, jak "potvrdit" skutečnost, že jste opravdu gay, děláte to proto, že jste šílený u svých rodičů nebo se chcete cítit mnohem dospělejší.

Lidé jsou mladší než kdy jindy. Zatímco mnozí cítí velkou úlevu, že už nemusí skrývat důležité části toho, kdo jsou, jiní si přejí, aby čekali.

Opravdu, jen vy můžete vědět, kdy je správný čas projít se svými rodiči, nebo někdo jiný. Snažte se připomenout, že vystoupení není závod. Někteří lidé vyšli na střední škole. Jiní čekají, až budou starší občané a spousta toho vůbec nevyjde.

Můžete si přečíst tento článek, Vycházet, kdy (a pokud) je správný čas pro další informace o tom, jak vědět, jestli jste připraveni vyjet.

1

About

Check Also

زوجة حبيبتي هي موافق مع علاقتنا

عزيزتي منى,لقد وقعت في حب ميئوس منه مع رجل آخر. زوجته تعرف وتؤيد منذ الصدمة …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 − = 40