Home / LGBTQ / Špatné zkušenosti

Špatné zkušenosti

Špatné zkušenosti

Nebylo by skvělé, kdyby jste vyšli jako homosexuálové, lesbičtí, bisexuální nebo transsexuálové, vždy jste byli skvělí a nejen jste se cítili úžasně a posílili, ale byli jste objímáni a podporováni všemi,?

Je zřejmé, že se to někdy děje. Ale jindy se věci nezdávají, jako byste doufali nebo očekávali.

Špatné příběhy

Zde někteří dospívající sdílejí příběhy, které nemají dokonalé zakončení.

Tenhle je od dospívajícího čtenáře, který jde, Purplebagpack:

"Mezi několika nevědomými a odmítajícími věcmi mi moje máma řekla:" Představte si, co všechno lidé říkají, "řekla něco o tom, že to není Evropa, a že pokud bych chtěl takový životní styl, musel bych se přesunout na další gay country. "A ona řekla, a ani nemluvím," Je to jako tvůj otec podvádí mě. Nebudeme křičet na svět. Život v tajnosti můžete žít šťastně. "Teď už ví, že když vyjdu na svět (a podle mého světa mám na mysli svou rodinu a blízké přátele) moje máma nenabízí žádnou podporu A můj otec podvádí maminku. V jeden den se člověk může naučit tolik věcí. "

Floridian, Chrisbate, píše:

"Byl jsem ve svém pokoji líbáním mého bf, když moja maminka vstoupí a vidí nás, jak se líbá. Příští den se předstírá, že se nic nestalo, tak jsem ji vyčistil, že jsem bi a ona mi říkala hloupý mladík, který nic neví. chtěla mě pustit k přijetí. PS - změnila názor. "

16letý, říká Alexis1233,

"První člověk, který jsem řekl, řekl:" Eww! Tentokrát jsme se tak stali visícími! "" Poté se pak zeptala tohoto muže, aby se se mnou vydal. Neuvěřitelně trapné, vím, že to není tak špatné, jak to mohlo být, ale bylo to ještě hrozné. "

ShyDreamWishing vysvětluje,

"Řekla jsem své matce, že jsem lesbička, nejprve se tvářila, že to byla scéna, a ona se tvářila, že jsem nikdy nevyšla." Pak mi řekla, že nemůžu chodit na zbytek rodiny a musím se rychle pokusit opravit problém."

17letý Ravenriver připomíná:

"Když jsem vyšel ven, rodiče mě přiměli, abych si promluvil s jejich církevním biskupem. Řekli mi, že jsem zlomená, že mě přivádějí k poradenství, aby mi pomohli opravit, a že kdyby to bylo ještě horší, museli by se drsnější akce Že mi to jen stačí a že bych mohl být "fixován" Zakazují mi, abych jim to nikomu neřekl Až do dnešního dne nemůžu přijmout, že jsem homosexuál.Když jsem řekl svým přátelům, zdálo se mi to všechno v pořádku a dandy , pak jsem zjistil, že spousta z nich mluví o mně za mými zády a oni mě požádali, abych si udržoval svou sexualitu pro sebe, protože by pro ně bylo snazší. Bylo to strašné. "

Nejsi sám

Pokud máte špatnou zkušenost, je důležité vědět, že nejste sami. Ostatní tam byli a přežili. A dokonce i když vaše rodina a přátelé reagují strašně, víte v mnoha případech, že přijdou.

1

Pokud máte ve své škole nějakou homosexuální / přímou alianci nebo pomocného učitele nebo poradce, zvážit možnost oslovit. Někdy se může zdát, jako kdyby vás nikdo nikdy nepřijal, ale opravdu to není pravda.

1

About

Check Also

两个奶奶还是两个爷爷?

几乎每个人都知道有两个爸爸或两个妈妈的人。但是两位奶奶还是两位爷爷?男同性恋和女同性恋祖父母可能不如年轻的同龄人明显,但他们确实存在。一篇学术文章估计它们的数量在一百到两百万之间。由于收养法的自由化和代孕选择的增加,这个数字必将在不久的将来爆发.Contents1 男女同性恋祖父母的里程碑2 对LGBT祖父母的特别关注3 进步的一个标志  男女同性恋祖父母的里程碑由于一个人必须是父母才能成为祖父母,所以到达祖父母的道路对于LGBT社区的人来说有点不同。这是简要的历史摘要. 大多数男女同性恋祖父母都是直接结婚生育孩子的人. 随着同性恋者开始采用,通往父母身份和祖父母的道路开始发生变化. 男女同性恋者最早的收养是在单亲收养的支持下进行的。如果有伴侣,他或她会留在后台,也许会占据室友或朋友的角色. 在20世纪80年代中期,选择范围扩大到包括第二父母领养,其中亲生父母的伴侣合法地领养了孩子. 大约在同一时间,男女同性恋伴侣开始采用. 今天,代孕,人工授精和类似的策略扩大了男女同性恋夫妇体验父母身份的机会,并最终成为祖父母. 大多数年长的祖父母来自前两类;然而,那些第一波同性恋养父母的人现在可能是祖父母,特别是如果他们收养年龄较大的孩子.对LGBT祖父母的特别关注虽然他们的路径可能有所不同,但同性恋祖父母与其他祖父母一样,除了他们必须应对开放性问题. 在一个不那么受欢迎的时代长大的祖父母可能会为揭示和向谁透露多少而斗争。对于个人而言,这是一个决定,尽管明智的人在出席孙子孙女之前肯定会与孩子协商.关于这一主题的学术研究很少,但2010年的一篇文章得出了一些不足为奇的结论: 关于性取向的披露是男女同性恋祖父母的主要关注点. 家庭和文化中的负面态度会影响一些祖父母保持性取向的秘密. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

69 + = 75