Home / LGBTQ / Kate McKinnon – lesbický komik a hvězda Saturday Night Live

Kate McKinnon – lesbický komik a hvězda Saturday Night Live

Kate McKinnon - lesbický komik a hvězda Saturday Night Live

Komik a herečka Kate McKinnon se připojila k obsazení hry Saturday Night Live a stala se prvním členem lesbického obsazení. Kate debutovala 7. dubna 2012 s hostitelem Sofia Vergara. Tito dva hráli společně s McKinnonem hraje Penelope Cruzovou v reklamě na vlasy Pantene Pro-V. McKinnon také hrál Tabatha Coffeyovou v jiné skici. Udržujte ladění pro více Kate McKinnona na Saturday Night Live.

Kate McKinnonová na Big Gay Sketch Show

Před nástupem do obsazení hry Saturday Night Live se Kate McKinnon objevila na The Big Gay Sketch Show na Logo.

Je to brilantní postava herečky a jeden z jejích oblíbených postav byl Fitzwilliam transgender britský chlapec, který nechápe, proč nemůže mít vagínu.

Kate McKinnon hrála proti Julii Goldmanové a dalším Big Gay Sketch Show hercům v mnoha skits.

Kate McKinnon Webová hvězda

Kate McKinnon je vidět na řadě webových videí a sérií včetně Vag Magazine, sitcom, kde hraje editor feministického časopisu. Ona měla show s Julie Goldman volal Celesbian Rozhovory na AfterEllen, kde rozhovory s lesbickými celebritami a dělají legraci z celé koncepce "celebrity".

Kate McKinnon - Stand Up Comed

Kate McKinnon absolvovala Columbia University s B.A. v divadle a vystudoval komedii stand-up v New Yorku a byl na první Sweet Cruise.

Kateův sen je pravda

V rozhovoru s Autostraddle v roce 2009, Kate McKinnonová řekla: "Mým konečným snem by byla být Lily Tomlin nebo být Tracy Ullman, víte, jen žena charakteru.

Žena postavy, která dělá postavy, kde jsou postavy potřebné. Já bych zabila, abych byla první homosexuální osobou na SNL nebo měla show typu Tracy Ullman. To by byl můj konečný sen. "Vypadá to, že Kateovy sny se stanou skutečností.

Kate McKinnon při příchodu ven

V rozhovoru s Cherrygrrlem Kate McKinnonová popisuje, jak to vypadalo v jejím Long Islandu: "Byl jsem jako 14 nebo 15 let a bylo to v pořádku.

1

Myslím tím samozřejmě, bylo to těžké - jako by to bylo těžké pro všechny - a matoucí. A ty jsi sám - byl jsem jediný homosexuální člověk na střední škole. Ale já jsem měla podporu mé rodiny a myslím, že by mohla v podstatě dělat něco v pořádku. Takže jsem byl velmi šťastný. "

Kate McKinnon a Outcasts

Kate říká, že je přitahována k lidem, kteří se nevejdou. V rozhovoru s Outimpactem Kate říká: "Kdykoli chodím do psacího parku, vždycky jsem přitahován k jednomu psovi, který je v rohu, smutný, aniž by mluvil jakýsi jiný pes, nevěděl, co dělat s sebou samým jsem fascinován duševní chorobou a depresí a smutkem a lidmi, kteří se prostě nemohou spojit s jinými lidmi, protože se mi to cítí hodně Takže to jsou ty postavy, m přitahuje, to jsou ty postavy, které chci hrát. "

1

About

Check Also

Τι να πω σε ομόφοβους slurs όπως “αυτό είναι τόσο ομοφυλόφιλος”

Έχετε ακούσει κάποιον να λέει, "Αυτό είναι τόσο ομοφυλόφιλο" για να δείξει ότι κάτι είναι …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 6 =