Home / LGBTQ / Jak se bisexualní dospívající ptá další dívku?

Jak se bisexualní dospívající ptá další dívku?

Jak se bisexualní dospívající ptá další dívku?

Otázka: Jak se zeptám nějaké dívce?

Jsem 16letá dívka, druhá na střední škole a dva roky jsem našla své přitahování k mužům a ženám. Nejsem si jistý, jak dívky dosáhnout, i když se bojím, že bych se mohl zeptat přímé dívky a být smíchy celé školy. Prosím, pomozte mi s datováním žen, jak mohu říct, jestli jsou rovné nebo ne. Nejhorší část je, že nejsem ani dobrá u chlapců. Prosím pomozte
S pozdravem,
Beznadějný

Drahá bez nadsázky,

Nejprve si pamatujte, že sotva někdo je "dobrý v datování." Seznamka může být zábavná, ale většina z nich je nepříjemná a trochu stresující. Opravdu se dostáváte do fronty, když riskujete, že vás někdo požádá. Bez ohledu na jejich pohlaví riskujete odmítnutí a rozpaky.

Navrhuji vám trochu změnit názor. Proč pomalu nechat lidem, kterým důvěřujete, vědět, že jste bisexualní. Místo toho, abyste požádali o dívku "na rande", co strávit nějaký čas, abyste se seznámil s někým, koho máte rádi. Vyjděte s ní, zatímco jsou přítomni další přátelé. Pokud si myslíte, že se vám líbí, zvete ji, aby udělala s vámi něco samého, jako třeba při příchodu na film nebo na basketbal. Jak ji znáte lépe, vyvolejte téma homosexuality, uvidíte, jak se cítí homosexuálové a lesbičky, zda ví někdo homosexuál nebo bisexuál, nebo zda je někdy přitahována k dívce sama.

Podívejte se na tyto tipy, abyste se se svými přáteli mluvili o tom, že jste lesbička nebo bisexuál.

Vyjděte k ní

Jak ji poznáte a stanete se jejími přáteli, je to správný čas, abyste ji věděli, že jste bisexuál sám. Ve věku 16 let by mnoho lidí nemuselo myslet hodně o své sexuální orientaci, k čemu jsou přitahováni a kdo chtějí dosáhnout.

Když vyjdete a mluvíte otevřeně o sobě, udělíte jí povolení, aby učinila totéž ve svém životě. Dáváte jí také svolení, aby vás viděla jako potenciální partnerský partner, pokud je lesbička nebo bisexuál nebo je sama sebe sama. 

Je tam chemie?

Jak ji znáte lépe, budete cítit, jestli mezi vámi existuje chemie. Pak budete mít lepší smysl, pokud byste ji měli požádat, nebo ne. Chimie se stane, pokud se ocitnete blízko sebe navzájem velmi hodně, dotýkáte-li se ruky nebo paže, mluvíte, držíte o něco déle, než vy s ostatními přáteli, nebo se na dlouhé chvíle díváte do očí. Věnujte pozornost energii. Jistě, jste přitahován k ní, ale ona reciprocuje způsobem, který vám dává pocit, že vás přitahuje také? Pokud ano, mohlo by to být vhodná doba pro první krok. 

Chápu touhu ve věku 16 let chtít mít přítelkyni, požádat někoho o rande a mít přítele nebo přítelkyni. Ale opravdu, nejlepší vztahy často začínají jako přátelství. Takže, nebojte se věnovat svůj čas, pomalu a poznat někoho předtím, než ji přijmete

1

Také byste se chtěli podívat, jestli existuje ve vašem okolí gay / rovná aliance nebo gay skupina pro podporu mládeže.

To může být dobrý způsob, jak se setkat s dalšími dospívajícími, kteří budou přinejmenším ochotni požádat o další dívku.

1

About

Check Also

Sådan snakker du om at være homoseksuel lesbisk biseksuel

Spørgsmål kommer nogle gange op fra folk, der ønsker at tale med deres venner om …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 48 = 54