Home / LGBTQ / Jak požádat svého partnera, aby vás oženil – Lesbické manželské návrhy

Jak požádat svého partnera, aby vás oženil – Lesbické manželské návrhy

Jak požádat svého partnera, aby vás oženil - Lesbické manželské návrhy

Přemýšlíte o tom, že byste tuto otázku vzal vášmu milence nebo partnerovi? Svatba je velkou záležitostí. Udělej svůj návrh něco, co si vzpomene a bude mít skvělý příběh, který jí řekne rodině a přátelům. Jak navrhla? "Zeptala se mě, když jsme dělali pokrmy," není to tak skvělý příběh. Nedělejte příliš velký tlak na sebe, ale snažte se být jedinečný.

Zde je návod:

 1. Rozhodněte se, jestli chcete jí představit prsten. Není nutné navrhnout, ale je tradiční, když ji navrhujete s prstencem. Pokud byste ji chtěli představit s prstencem, je zde tipy na vyzdvihnutí zásnubního prstence pro lesbičky.
 1. Rozhodněte se, kam ji chcete požádat. Na dovolené? Ve vašem domově? Oblíbená restaurace nebo romantická pláž? Místo vašeho prvního dne?

 2. Plán pro umístění. Chystáš ji vzít na piknik? Ujistěte se, že balení všech svých oblíbených jídel. Pokud se jedná o restauraci, naplánujte si dopředu a vyčkejte na pracovníky.

 3. Rozhodněte, jak to chcete říct. Pokud ji budete požádat, aby se o vás oženil, možná budete chtít připravit něco, co byste řekla o tom, kdy jste věděli, že je to "jedna", proč chcete s ní strávit zbytek svého života, nebo dokonce napsat ji báseň. Pokud jste hudební typ, napište jí návrh písně. Určitě na to nikdy nezapomene!

 4. Rozhodněte se, kdy ji chcete požádat. Vaše výročí? Vánoce? Gay víkend víkend? Její narozeniny? Začněte se připravovat alespoň měsíc předem.

 5. Přijměte své přátele, pokud vám pomohou usnadnit proces. Budou chtít být zapojeni. Přátelé vám pomohou vyzdvihnout svůj prsten, nastavit místo, které se chystáte požádat, a dělal DJ, aby přehrával vaši píseň. Pokud vám pomoc pomůže, zeptejte se!

 1. Udělej to! Podívej se do očí a požádej ji, aby se oženila s tebou. Znáte sebe a svou přítelkyni lépe než kdokoli jiný. Jen mluvte od svého srdce, řekněte jí, jak se o ní cítíte a proč chcete být s ní po zbytek vašeho života. Přineste jí srdce a duši.

 2. Poslouchat. Máte-li štěstí, řekne to ano, ale může mít na mysli něco jiného. Možná není připravená. Pokud potřebuje čas, aby o tom přemýšlela, dej jí to.

 1. Slavit. Pokud řekne ano, je čas začít plánovat svou lesbickou svatbu.

Tipy:

 1. Vyzkoušejte něco zábavného. Můj přítel navrhl tím, že dal prsten v sushi roll. Jiný měl přítele nastavit piknik z jednoho z jejich oblíbených výletů a požádal ji tam.
 2. Zkuste něco romantického. Přineste květiny a čokoládu. Jděte do příjemné restaurace. Napište svůj návrh do písku.
 3. Vyzkoušejte něco jedinečného. Všimněte si poznámku v oblíbeném sáčku cukroví. Půjčte si billboard, který vede po cestě do práce. Mluvčí to udělají v hře NBA. (Viděl jsem spoustu rovných návrhů tímto způsobem, ale nikdy lesbický!)
 4. Udržujte smysl pro humor. Pokud se dostanete příliš vážně, vyděsí se a myslí si, že je něco špatně.

Co potřebuješ:

 • Ring - pokud ji předvedete.
 • Odvaha.
 • Otevřené srdce.
1

About

Check Also

Sådan snakker du om at være homoseksuel lesbisk biseksuel

Spørgsmål kommer nogle gange op fra folk, der ønsker at tale med deres venner om …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 2 =