Home / Krása / 7 nejlépe prodloužená řasenka pro krátké lasy

7 nejlépe prodloužená řasenka pro krátké lasy

Jsi prokletý s příliš krátkými a tvrdohlavými řasami? Nemáte čas na každodenní používání padělků? Snění o přirozené, dlouhé řasy? Nejsi sám. Každá druhá dívka na světě není spokojena s jejími řasami. Naštěstí pro nás existují některé úžasné výrobky na trhu, které nám mohou pomoci dosáhnout řas, které vidíme na celebritách. Naše řasy nikdy nemůžeme být příliš dlouhé, správné dívky?

Podívejte se na náš seznam deseti nejlepších prodloužených maskářů pro záviděníhodné dlouhé řasy. Zahrnuli jsme některé drogy a špičkové masky pro každou kapsu. Jste krok blíže k úžasným řasám. Jsi připraven?

1. Eyeko Curl & Hold Mascara

Pokud chcete dramatické, kudrnaté a plné řasy, musíte vyzkoušet řasenku Eyeko Curl & Hold. Po jedné srsti budou řasy natočeny a zvedány. Vaše řasy by byly nejen velmi dlouhé, ale i zvlhčené. Křivý kartáč je navržen tak, aby minimalizoval šmouhy a maximalizoval délku řas.

Eyeko řasenka je zabalena do stlačovací trubice - můžete použít každou poslední kapku.

Eyeko-London-Mascara

 2. Givenchy Phenomen'Eyes Mascara

Některé ženy říkají, že je to opravdu nejlepší maskara vůbec. Proč je to tak? Givenchy představila úplně nový vzhled brusného kartáčku. Jejich kartáč je malý kuličkový kartáč a umožňuje vysokou přesnost. Givenchy ukázala, že velká štětka neznamená velké řasy. S menším štětcem budete schopni uchopit nejmenší řasy a učinit je delší a silnější.

Tento typ štětce je na trhu nový, takže trvá praxe. Po vyzkoušení se vaše honička na řasenku skončí!

Givenchy-Phenomen'eyes-Mascara

3. Maybelline nelegální délka Mascara

Tato úžasná řasenka způsobí, že vaše oči vypadají fantasticky a okouzlují. Máte-li extrémně krátké řasy, může vám Maybelline pomoci. Další úžasná věc na této mascara je - cena. Lze jej najít za méně než 10 dolarů. Nemusíte utrácet 30 dolarů na rock dlouhé přirozené řasy.

To dělá vaše řasy vypadat déle a je to snadné použít. Kdo by mohl požádat o něco víc? Přerušit zákon o prodlužování řas!

1

Maybelline-New-York-nelegální-délka-řasenka

4. Kardashian krása Quickie Mascara

Kim Kardashian je také obrovským milencem dlouhých a okouzlujících řas. Její řasy vždy vypadají perfektně a přirozeně. Používá svůj vlastní produkt? No, nemůžeme to tvrdit jistě.

Rieka 'Quickie' je zkroucená a prodlužující se řasenka. Je cenově dostupná a dává vašim řasám vše, co potřebují - objem, barvu a délku. Jedinečná navržená štětka je perfektní, protože odděluje řasy a dává jim okamžitý falešný efekt! Pokud se vám líbí dramatický vzhled, stejně jako kardashovské sestry, vaše další řasenka by určitě měla být "Quickie".

Kardashian_Beauty_The_Quickie_Mascara

5. NYX Fly With Me Mascara

"Fly with me" riasenka je prodloužená řasenka s lehkým vzorem a zajímavým tvarovým kartáčem. Kartáč je rovný a tenký na začátku s velkou žárovkou na konci. Úspěšně rozšiřuje řasy a nechává je odděleně a čistě vypadá.

NYX-Fly-With-Me-Mascara

6. Maybelline Volum'Express The Rocket Mascara

Nemůžete pokazit Maybelline mascaras. Pro nás je nejlépe Maybelline mascara "Rocket Mascara". Tato drogerie voděodolná řasenka bude mít řasy na svém místě a nebude je vážit jako nějaká jiná řasenka na trhu.

Vzhledem k tomu, že je vodotěsný, je ideální pro ženy, které potřebují řasenku, která trvá celý den bez vyblednutí a rozmazání. S tím nebudeš vypadat jako mýval, když půjdeš na párty. Jste připraveni na komplimenty na řasách?

Maybelline-objem-expres-raketová-řasenka

7. Lancome Definicils

Svojí krémovou konzistencí vám řasenka značky Lancome poskytne definici, dotyk objemu a délky řas. Nehromadí se, nerozkládá ani neovlivňuje a definuje každou bič. Vaše řasy budou směšně dlouho myšlenky celý den. Je důležité říci, že na konci dne snadno vyjde.

Lancôme-Definicils-High-Definition-Mascara

Pokud jste nemocní ze špatných maskar, které nedělají práci, zkuste jeden z nich a vaše krátké řasy budou zapomenuty.

1

About

Check Also

21 Chic bílé akrylové hřebíky ke kopírování

Contents1 11. Pruhovaný design nehtů2 12. Bílé hřebíky + Květinový akcentový hřebík3 13. Bílé nehty …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 + = 51