Home / Krása / 31 vánočních nápadů na nehty

31 vánočních nápadů na nehty

21. Snadný výukový program

Instagram / newlypolished

Instagram / nově složené

Pokud potřebujete rychle vysušit nehty, které často budete mít s vrstvenými vzory, jako je tento vánoční strom, trojúhelníkový vzhled, nechte do ruky mrznou studenou vodu. Po nanesení každé vrstvy lesku je několik minut vysušte a pak je úplně ponořte do vody, abyste je rychleji tvrdili!

22. Bílá a červená francouzská manikúra

Instagram / badgirlnails

Instagram / badgirlnails

Je to francouzská manikúra, ale jen slavnostně! Jednoduché červené a bílé combo dokonale odpovídá slavnostnímu tématu a vzhled je dána perfektní povrchovou úpravou se stříbrnou fólií na nehty. Je to jednoduché, ale velmi efektivní ... Vynikající pro nosení s krásnými červenými rty!

23. Vánoční pudinky

Instagram / thenailtrail

Instagram / thenailtrail

Vánoce by neměly být Vánoce bez vánočního pudingu, tak proč nepřijmout letos do vašeho nehtu sladký dotek? Jednoduše hnědé a bílé combo je snadno doplněno malým náznakem jmelí a co je ještě lepší je to, že jsou snadno provedené ručně. Pravděpodobně to nebudete mít poprvé, ale s trochou praxe to bude trvat jen pár minut.

24. Creative Design

Instagram / gabbysnailart

Instagram / gabbysnailart

Nebojte se jít trochu mimo hranice, pokud jde o vaše vánoční nehty v letošním roce. Nechte děti uchopit štětcem a zapůjčit si ruku, nebo si je nechat zahrát. Vypadá to, jako by se to mohlo snadno dosáhnout s trochou praxe, a dělat je doma by vám mohlo ušetřit malé jmění, než půjdete do salonu.

25. Design vánočních ozdob

Instagram / Polishedtwins

Instagram / Polishedtwins

Pokud máte peeling nebo suché nehty, můžete zjistit, že super-lesklý vypadá jako tyto slavnostní cetky-inspiroval nehty jsou těžko dosažitelné. Před aplikací jakýchkoli polštářů nebo padělků se ujistěte, že se staráte o nehty. Použijte odstraňovač bez acetonu co nejvíce a vždy nechte nechty nechat dýchat každou chvíli mezi manikurou. V neposlední řadě masáž v krémové pokožce. Vaše nehty okamžitě vypadají lépe, když máte dobré kutikuly.

26. Ginger Chlebové hřebíky

Instagram / clairelofthouse

Instagram / clairelofthouse

Na první myšlenku, hnědá nemusí být barva, kterou byste normálně spojili s Vánocemi, ale když přidáte zlatý třpytkový hřebík, máte pohled, který vypadá docela slavnostní, nemyslíte? Perníkové muži si přidávají trochu roztomilého faktoru, ale jen matné hnědé hřebíky samotné s jediným zlatým hřebíkem by byly dostatečně slavné. Tyto nehty téměř vypadají dost dobře na to, aby jedli!

27. Zlatý sobů

Instagram / jauntyjuli

Instagram / jauntyjuli

Věděli jste, že vhodná skladování laků na nehty je nezbytná k tomu, aby byly naposledy? V ideálním případě byste je měli uchovávat v chladničce nebo přinejmenším na chladném a suchém místě. Pokud jsou uchovávány na teplém místě nebo na cestě přímého slunečního záření, barva nebo odstín se mohou změnit a můžete dokonce zjistit,.

28. Sparkly Red & Gold Design

Instagram / sloteazzy

Instagram / sloteazzy

Zlato třpytí okamžitě Všimněte si jakéhokoli vzhledu, takže je to jedna z těch lahví, které bych vždy navrhl, že musíte mít. Plus zlatý třpyt jde prakticky s každou další barvou, na kterou si můžete myslet. Nemusíte ani nutně "držet v řadách" pro tuto, takže je snadné dělat doma. Pomocí starého, tenkého kartáče na rty (nebo šikmou kartáčovou vložku) můžete vytvářet přímky bez obav z použití pásky.

29. Reindeer Accent Nail

Instagram / just1nail

Instagram / just1nail

Zde je malý tip pro všechny zbylé lahve téměř suchého laku na nehty, který máte doma. Spíše než je vyhazovat, udělejte jim novou nájem života tím, že do dna odhodíte trochu odstraňovač laku na nehty. Pomáhá vám získat další využití ze starého suchého laku na nehty, který jste z minulých vánoc zůstal!

30. Red & Green sváteční design

Instagram / lunaloveschocolate

Instagram / lunaloveschocolate

Co se děje s troškou klasického malířství? Přemýšlejte o své nehty jako prázdné plátno a získejte tak kreativní, jak vypadáte. Detail na tomto hřebík vánočního stromku je docela úžasný a se správným umělcem by mohl být jakýkoliv slavnostní, jaký jste chtěli být. Podívejte se na své oblíbené vánoční přání a nechte si namalovat tyhle návrhy na nehty!

31. Zelený Glitter Gradient

Instagram / lalalovenailart

Instagram / lalalovenailart

Obvykle se zaměřuje na tipy, když přidáte trochu třpytu na nehty na Vánoce, ale s tímto vzhledem, věci jsou poněkud obrácené. Namísto přidání kontrastního barevného třpytu na špičky přidávejte do základny. Je to jako ombrové nehty, ale mnohem slavnější!

Doufejme, že nyní máte spoustu inspirace, abyste mohli začít s vánočními nápady na nehty! Existuje tolik, z čeho vybírat, a tolik způsobů, jak můžete udělat zdánlivě un-Christmassy barvy více slavnostní ... Teď, který z nich jde s tím malým černým šatem?

1

About

Check Also

31 Barevné vlasy vypadají, že inspirají další práci s barvivy

Contents1 21. Sunset Hair2 22. Fialové a tealové vlasy s světle modrými tipy3 23. Hluboké …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =