Home / Krása / 31 Úžasná blondýnka vypadá

31 Úžasná blondýnka vypadá

11. Ice Blonde Balayage

Všichni šli z jejich hlubších, tmavších brunetových odstínů do světlejších, blonďavějších tónů pro sezónu jara a léta 2016. Khloe Kardashianová byla nedávno viděna sportovat tento krásný blonďák bomba vypadat.

Led Blonde Balayage Long Bob

Instagram / mck_manes

Pokud chcete poprvé vstoupit na blondýnu a máte přirozeně blond vlasy, doporučujeme, abyste nejdříve s odbornou kadeřníkem diskutovali o problému s tím, že budete muset vzít v úvahu mnoho věcí. Věci jako tón pleti a barva očí jsou důležité při rozhodování o barvě vlasů.

12. Tmavé kořeny, Honey Blonde Ends

S těmito blonďanými baláákovými vzhledy nic nefunguje nic lepšího než boho twist a léto přichází hned nahoru, nebylo lepší, než se pokusit experimentovat sami.

Temný Roots Light Ends Blonde Balayage

Instagram / jeanpierresosa

Můžete dosáhnout těchto plážových boho vln snadno tím, že míchá některé mořské soli s vodou ve spreji láhev. Jednoduše spritz a crunch pro snadný denní vzhled, který můžete snadno přenášet až do noci.

13. Perfektní barevný tmel.

Pokud chcete tupé, jděte tupé, nic vás nezastaví. Milujeme tento vzhled a pečlivé a dokonalé prolínání, které do něj šlo.

Hnědý and Blonde Hair Colourmelt

Instagram / riley579

Pokud chcete super-rovné vlasy a super hladké jako vidíte tady, musíte být připraveni jít k stylistovi. To je vzhled, který neumožňuje žádné chyby.

14. Vysoká kontrastní blondýna

Kdo říkal, že nemůžete mít spolu světlo a temnotu? Tento vysoce kontrastní blond balayage vzhled není jen krásně dech beroucí, je to vlastně velmi jemně hotovo.

Vysoký Contrast Blonde Balayage

Instagram / stevievincenthairartistry

Můžete sotva rozdělit linii mezi změnami barev a to je vzhled, který chcete dosáhnout, zvláště pokud chcete vysoký balayážní vzhled.

15. Sandy Blonde Balayage

Mnoho stylistů by nedoporučovalo osvětlení nebo bělení vlasů doma, zvlášť pokud je to poprvé, a je zde spousta důvodů. Existuje mnoho věcí, které se mohou stát špatně a jen si pamatujte - to jsou vaše vlasy. Budete muset žít s tím, co se stane.

Sandy Blonde Balayage Hair

Instagram / styledbykate_

Pokud chcete, aby jeden z těchto blond balayage vypadal poprvé a chcete to udělat správně, udělejte si laskavost a prostě se ujistěte, že jste profesionál, kterému jste provedli svůj výzkum. Pokud vám bude řečeno, že není skvělý čas vyzkoušet a ulehčit si vlasy, je to pravděpodobně dobrý důvod.

16. Stříbrná blondýnka

Blonde balayage vypadá skvěle pro ty, kteří chtějí poprvé blonďat, ale ne příliš blond. Jak můžete vidět zde, je tu dokonalé množství světla a tmy, což vám dává dokonalou rovnováhu.

stříbrný Blonde Balayage Hair Color

Instagram / romeufelipe

Pokud je to poprvé, něco tak diskrétního a jemného je to určitě cesta vpřed. V kořenech je ještě dost tmavé, ale spousta světla kolem většiny vlasů. Mohli byste dokonce jít na menší proud vrcholů a míchat pro více tónovaný vzhled.

17. Ledová blondýnka

Samozřejmě, pokud chcete jít všichni, proč ne? Milujeme tyhle lesklé blondýnky, další blondýna vypadá, že se musí zkusit do roku 2016.

Led Blonde Balayage Highlights

Instagram / habitsalon

Přestože hnědá barva zůstala relativně neutrální a byla blízká přirozenému barvu vlasů, zbývající vzhled získala nádhernou polevou ledového blond barvy a kombinovala je s různými odstíny mezi těmito dvěma. Je to odvážný pohled a ten, který bude trvat nějakou údržbu, ale to vás všimne ze všech správných důvodů.

18. Golden Blonde Balayage

Provedení drastické změny barvy není něco, co byste měli dělat lehce a pokud budete procházet temnou a lehkou transformací, uvědomte si, že budete muset dávat vyhřívané stylingové nástroje na chvíli.

Zlatý Blonde Balayage Long Bob

Instagram / hairby_leanne

Pokud bělíte vlasy, poškozujete vlasy a další teplo, jako jsou napínáky na vlasy, způsobí další škody. Sám a vlasům udělejte laskavost a nechte svou přirozenou vlnu proniknout.

19. Blonde Balayage Ombre

Už máte vlasy ve zdravém stavu? Pokud tomu tak není, možná zjistíte, že máte problémy s tím, jak barvy udělají vše, co chcete. Pokud máte tmavší vlasy a chcete jít blondýně, musí být vaše vlasy v dobrém stavu předtím, než začnete jakékoliv léčení. Pokud tomu tak není, celou řadu věcí se může stát špatně.

Blondýnka Balayage Ombre for Dark Brown Hair

Instagram / melissaannvp

Vždy se doporučuje provést hlubokou úpravu vlasů kolem 48 hodin před svým jmenováním do kadeřnictví. Tím získáte nejlepší ochranu proti ohřevu, osvětlení a těžkému ošetření, kterému se chystáte podstoupit.

20. Blended Blonde Balayage

Pro jemné a tenké vlasy vypadá váš blondýnový balayage spoustu odstínů světla a tmy. Proč? Tyto vícetónové odstíny pomáhají přidat vlasům více hloubky. Kdyby to byla jedna barva nebo tón, neměl by to hloubka. Přemýšlejte o tom jako o stínování - přidání 3D efektu.

Blended Beige Blonde Balayage

Instagram / rodrigocintra

Když kombinujete zvýraznění a stínování tímto způsobem, abyste dosáhli hloubky a pak jej promícháte s kudrnatými a skákacími vlnami, vaše vlasy budou okamžitě vypadat revitalizované a silnější. Je to trik, který všechny celebrity používají!

1

About

Check Also

51 Trendy Bob účesy pro inspiraci dalšího střihu

Contents1 41. Blunt Lob + Blended Balayage s jemnými upozorněními2 42. Grey Messy Angled Bob3 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 3