Home / Krása / 31 Roztomilé zimní inspirované modely nail art

31 Roztomilé zimní inspirované modely nail art

Jsme skoro na že znovu v průběhu roku. Stává se chladnější, dny se zkracují, noci se prodlužují a je čas začít myslet na sváteční období. Zima přichází. Ve skutečnosti je to na nás. Je čas začít přemýšlet o tom, jak se připravit na zimu a být přesnější, všechny ty vánoční oslavy!

Pokud potřebujete trochu inspirace k získání slavnosti, podívejte se na tyto 31 roztomilých zimních inspirovaných designů nehtů:

Zima Inspired Nails

1. Červené nehty se sněhulákem

Instagram / judyrox

Instagram / judyrox

S zimním sněhulákem se nemůžete pokazit a tento červený a bílý design sněhuláka je perfektní! Červená je vždy velmi slavnostní barva a všichni milují trochu sněhu. Tím, že namalujete sněhuláka na jednom hřebíčku spíše než na všechny, děláte svůj život mnohem jednodušší. Je to rychlejší a nezáleží na tom, jestli je nemůžete všechny dohromady!

2. Snowflake Accent Nail

Instagram / sinney

Instagram / sinney

Sněhové vločky jde ruku v ruce se sněhuláky a s "zmrzlým" šílenstvím, které zasáhlo svět, opravdu nemůžete pokazit tento modrý, stříbrný a bílý design, kompletní se všemi věcmi jiskřivě. Přidejte nějaký třpyt, hodte na ně nějaké drahokamy a promíchejte je a trochu je -!

3. Penguin Accent Nail

Instagram / just1nail

Instagram / just1nail

Pastelky a tučňáci nejsou dvěma věcmi, které byste normálně spojovali ve stejném slavnostním nehtu, zvláště když je pastelová růžová spíše než dětská modř. Nicméně tyto super roztomilé nehty vám ukáží, jak to udělat. Baby růžová funguje skvěle jako neutrální pozadí, přidá nějaké modré a průhledné jiskry a získává kreativitu s tučňákem a vy jste na vítěze.

4. Elegantní sněhové vločky

Instagram / jauntyjuli

Instagram / jauntyjuli

Pokud chcete pro zimu něco víc elegantního než novinka, podívejte se na tyto úžasné vzory. Díky tomu, že třpytky a sněhové vločky na spodní straně hřebíku spíše než na špičce, pomáhá udržovat věci v moderním stylu a zasněžené bílé a modré doplňky přidávají do mixu něco zvláštního. Dobrá věc o všech těchto nehty je, že nezáleží na tom, jestli je trochu troubíte. Oni nemusí všichni vypadat stejně.

5. Nehty inspirované šaty

Instagram / nailsbysophiaa

Instagram / nailsbysophiaa

Pokud máte na sobě svetr, můžete také dostat své nehty, aby odpovídaly! Podívejme se na to, naučili jsme se milovat ty strašlivé sváteční návrhy a nosit je s hrdostí spíše než skrývat je v zadní části skříně, takže to dává smysl přidávat vzory na nehty taky. Neznamená to, že máte pocit, že máte svůj život společně, když vše odpovídá?

6. Roztomilé růžové nehty

Instagram / clairelofthouse

Instagram / clairelofthouse

Další pastelová růžová krása, ale tentokrát přidáváme sněhuláky! Nakreslete jeden hřebík nebo všechny z nich - na tom nezáleží. Vytvořte si kreativitu a zjistěte, kde vás ten kartáč na nehty vezme. Nikdy nevíte, jaké bláznivé návrhy byste mohli přijít!

7. Jiskří manikúra

Instagram / lifeisbetterpolished

Instagram / lifeisbetterpolished

Nezáleží na tom, jakou barvu jste zvolili pro vaši základnu, lesk přináší okamžitou reamplifikaci. Milujeme tento stříbrný a téměř šedý / téměř šedý vzhled s nebo bez sněhuláka! Bylo by stejně tak slavnostní.

8. Zlatý třpytivý akcentový neht

Instagram / Glittr

Instagram / Glittr

Glitter může být pro některé lidi trochu příliš, takže tím, že vyberete jeden hřebík a uděláte ten, který je vaším hřebíkem, dosáhnete toho slavnostního třpytivého vzhledu, aniž byste se museli starat o to, že vypadá příliš mnoho nebo příliš nepatrně. Sváteční sezóna je jen o přechodu na vrchol a "lepidlo" občas, ale to neznamená, že vaše nehty musí sledovat trend.

9. Perníkové mužské nehty

Instagram / judyrox

Instagram / judyrox

Milovali jsme tyto nehty na perníčkách - další společnou postavu, kterou obvykle vábíte s Vánocemi. Znovu se uvidíte, že se zaměříte pouze na jeden hřebík, takže zůstanete relativně neutrální, takže proč ne sledovat stejný trend?

10. Nechte to sníh!

Instagram / paulinaspassions

Instagram / paulinaspassions

Proč neudělat umělkyně na nehty psát sváteční slova na nehty? "Nechte to sníh" je jedním z nejznámějších frází slavnostního období, tak proč neudržovat věci jednoduché a mít slavnostní výroky napsané na neutrálním pozadí. Přidejte některé jiskry a máte super-jednoduché, jedinečné nehty, které všechny budou milovat.

1

About

Check Also

21 Cool a trendy nápady na make-up pro jaro

Contents1 11. Změna barvy2 12. Pastel oční make-up3 13. Pop z Purple4 14. Docela růžová5 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

48 − = 47