Home / Krása / 31 Nejkrásnější aktualizace pro Prom

31 Nejkrásnější aktualizace pro Prom

21. Fishtail Crown Braid

Připravte se na oslnění vašich přátel s touto nádhernou korunou.

Fishtail Crown Braid Updo for Prom

Instagram / hair_by_zolotaya

Vím, že chcete být Prom Queen, tak proč ne nosit korunu již s touto šlehačkou crown účes. To je super roztomilý a ohromující.

22. Objemné vycpávky Updo

Trik na tento objemný vzhled updo je samozřejmě objem.

Jednoduchý Teased Braid Updo

Instagram / instibraid

Než začnete dokonce na opletení, musíte přidat hlasitost do koruny. Škádlení vlasů vám pomůže, ale suchý šampon se stává stále oblíbenější při poskytování objemu, takže proč jej nepoužívejte v tomto stylu. Když stříkáte, zdvihněte si vlasy, vytvoříte tak hlasitost, kterou potřebujete, a zároveň uděláte své vlasy vůni božské! Pak dojde ke spárování vlasů. Jakmile jste spokojeni se svým stylem, rozstříkejte pryč.

23. Messy French Braided Updo

Nezapomeňte na standardní francouzské prošívání.

Boho French Braided Updo for Prom

Instagram / jennailiouhairstylist

Zatímco všichni kolem vás mohou mít ryby, vráťte se k základům s tímto nádherným špinavým francouzským plátnem. Všichni budou zelení se závisti, zvláště ti, kteří mají ryby! Retro stylu dítě!

24. Škádlil Crown + Curly Low Bun

Nejlepší tip pro tento účes je škádlení.

Elegantní Curly Bun Updo for Prom

Instagram / hair_by_zolotaya

Zušlechťování nebo zpomalování korunky vám okamžitě přinese objem vlasů. Kudrlinky a trýznená koruna jsou bezchybná kombinace. S tímto stylem se budete cítit jako princezna, abyste si vyčerpali svůj objem a vytvořili tak nádherný vzhled.

25. Slepý bočník s braidem

Přidejte tento okamžitý báječný faktor tím, že máte bavlněný housenka s opletením.

Boční Swept Bun Updo for Prom

Instagram / heidimariegarrett

Tento účes dává iluzi, že více času a úsilí se dostalo do vlasů, ale to není a je to jednoduché. Velkolepý proužek se rozlévá do bočního džbánu, aby vytvořil složitý design. To je nejlepší u delších vlasů, takže tvoří mnohem větší a těžší housenku. Může se vytvořit na kratších vlasech, ale nezapomeňte, že nebudete mít takovou plnou chuť.

26. Romantický Twisted Updo

To je nápadný, ale jemný a elegantní styl. Vypadá těžké dosáhnout, ale věřte nám, není to.

Romantický Twisted Updo for Prom

Instagram / hair_by_zolotaya

Toto romantické zkroucené updo, je tak snadné. Začněte tím, že se zatočíte o přední část vlasů, ale zajistěte, aby jste je nevyrovnali, potřebujete vysoký výtah. Označte toto a začněte kroucením středních částí a delšími sekcemi. Trik není trávit čas tím, že připojíte všechny vlasy. Nechte malou srst viset; to pomůže vytvořit vzhled, takže se nebojte, pokud začne klesat, to všechno se spojí s romantickou stranou.

27. Curly Hair + Teased Crown = Elegantní updo

Máte dilema výběru mezi kudrnatými a nebo škádlovými korunami? Bylo by tak těžké vybrat si ze dvou, ale nemusíte - obojí!

Škádlení Bun Hairstyle for Prom

Zdroj: pinterest.com

Škádněte si korunu, abyste vytvořili skákací hlasitost a zakulacili se těsně pod polovičním směrem dolů. Pak shromážděte své kudrlinky a kolík. Dokončený styl bude mít elegance a styl vhodný pro princeznu. Doufám, že lak na vlasy je připraven!

28. Messy Crown Braid Updo

Koruny se mají nosit dívka, takže se noste na ples v noci.

Chaotický Crown Braid Updo

Instagram / hair_do_salon

Máte špinavou korunku a lidi vás budou vědět, že jste trendsetter. Máte-li zvýraznění, které vyrostly nebo namočily barvené vlasy, mít tento styl vytvoří nervózní a surový styl, jako je fotografie. Je skvělé mít tolik kontrastu, aby to ukázalo.

29. Roztomilý Milkmaid Braid Updo

Pokud se vám nezdá, že byste se s korunou pokrývali, tohle je jednodušší verze a vydá stejnou atmosféru, takže se nemusíte zklamat. Stále můžete mít své dokonalé roztomilé copánky ve stylu brambor na mléko!

Roztomilý Milkmaid Braid Updo for Prom

Instagram / instibraid

Bude to trvat daleko méně času než korunka, což znamená více času na šatech a make-upu! Toto updo bude vyhovovat všem typům vlasů a barvám vlasů. Ujistěte se, že máte několik vlasových pramenů na přední straně, abyste si obličej zarovnali.

30. Jednoduché Messy Updo

Jděte na tento špinavý, bez námahy: "Prostě si mohu stylovat vlasy a vypadat báječně"!

Chaotický Updo for Prom

Instagram / maggiehancock

Budete trendy a budou vypadat neuvěřitelně. Pokud máte podrobné šaty, není třeba vytvářet takový velký účes. To vám ukáže svoji dívčí a elegantní stranu, ale zároveň i chaotický. Líbí se nám to.

31. Jednoduchý, elegantní a elegantní

Vyzkoušejte tento jednoduchý chléb s několika uvolněnými prameny. Někdy je méně lepší.

Elegantní Bun Updo for Brunettes

Instagram / natalieannehair

Chystáte-li se pro jednoduchost účesu, ukážou ostatním, jak elegantní a elegantní jste. Chcete-li začít, zavěste si vlasy volně, abyste získali hlasitost. Přitiskněte si vlasy do kosti. Chcete-li přidat romantické téma, zkroutí přední volné stojany. Ty budou váš účes měkčí a elegantní.

1

About

Check Also

29 Modré vlasy Barva nápady pro Daring ženy

Díky trendu duhových vlasů rostoucí počet žen barví zámky v zářivých, jasných barvách vlasů. Pastelové …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − = 19