Home / Krása / 29 Modré vlasy Barva nápady pro Daring ženy

29 Modré vlasy Barva nápady pro Daring ženy

Díky trendu duhových vlasů rostoucí počet žen barví zámky v zářivých, jasných barvách vlasů. Pastelové růžové, světle fialky a divoké červené je vidět po celém sociálních médiích. Rovněž stále více žen se rozhoduje pro modré a skutečně vypadají úžasně!

Níže uvedené obrázky vám způsobí, že jste normální barvy vlasů pro všechny druhy báječných modrých odstínů. Neobviňujte nás, pokud skončíte barvením vlasů modrou. Byl jste varován!

1. Blue Ombre Long Bob

Instagram / ashbot15

Instagram / ashbot15

Tyto úžasné vlasy z oříšků nás zrychlují. Je zřejmé, že modré vlasy nejsou jen pro punkery a kreslené postavičky, ženy všech věkových kategorií se snaží tento odvážný trend vlasů.

2. Modré a světle fialové vlasy

Instagram / 1hairbygina

Instagram / 1hairbygina

Vážně, kdo ví, že modrá může být tak sexy, že? Kromě toho, že vypadá šíleně horká a jedinečná, modré vlasy s náznaky světle fialové vás budou vypadat jako mořská panna.

3. Modré přírodní vlasy

Instagram / beautefantastique

Instagram / beautefantastique

Přidejte do přírodních pramenů hravý pop barev s tímto nádherným odstínem modré. Barevné vlasy na afro-americké ženy jsou super drogy!

4. Ice Blue Ombre

Instagram / evalam_

Instagram / evalam_

Jsme dost posedlí touto barvou vlasů! Barevná kombinace je vhodná pro královnu sněhu. Tento složitý odstín tmavých vlasů s náznaky tmavě šedé, světle šedé a světle modré je opravdu jedinečný.

5. Černé vlasy se světle modrými tipy

Zdroj: tumblr.com

Zdroj: tumblr.com

Tyto zábavné, světle modré tipy jsou skvělým způsobem, jak okořenit vaše dlouhé kousky. Vzhled je unikátní a moderní twist na ombre. Myslíme si, že její romantické kadeře vypadají ještě lépe v tomto nádherném odstínu modré.

6. Modré a šedé vlasy

Instagram / shear_envytupelo

Instagram / shear_envytupelo

Tato kombinace barvy vlasů je zábavná a báječná! Musíme přiznat, že její vlasy nás nutí experimentovat s vícebarevnými prameny. Jsem modrá da ba dee da ba die ...

7. Tmavě modré a tealové upozornění

Instagram / ____goldilocks____

Instagram / ____goldilocks____

Opt na tmavě modré a teal zvýrazní, pokud chcete testovat-řídit modrý vzhled před barvením celé vlasy. Tato kombinace barev je ideální pro ženy s přírodními tmavými vlasy.

8. Tmavě modrá až světle modrá ombre

Instagram / rebeccavaleriehair

Instagram / rebeccavaleriehair

Výrobky používané k vytvoření této ohromující morské podoby jsou Joico společně s Ruskem a Kenrou. Tento typ barvy se nedá snadno udržovat. Styl může být nákladný a časově náročný.

9. Černé vlasy s Ombre Blue Tipy

Instagram / chelsea_thestylist

Instagram / chelsea_thestylist

Udržujte své vlasy organické v kořene a experimentujte s různými odstíny modrého na koncích. Když to uděláte správně, vzhled může být zároveň jemný, elegantní a vzpurný!

10. Černé až tmavě modré vlasy

Instagram / anthonycuts

Instagram / anthonycuts

Nejlepší část o tom, že máte modré vlasy? Je to snadné příslušenství. Bez ohledu na to, co nosíte, budou vypadat vaše vlasy. Bavte se a přiložte si rtěnku k vlasům. 

1

About

Check Also

80 Design nehtů pro krátké nehty

Potřebujete nějakou inspiraci designu nehtů pro vaše krátké nehty? Žádné starosti, máme tu pokrytí. Šikovné …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

43 − = 35