Home / Krása / 27 Krásné Lob Haircut nápady, které byste měli kopírovat v roce 2017

27 Krásné Lob Haircut nápady, které byste měli kopírovat v roce 2017

Všichni chodili na lob nedávno, jinak známý jako "dlouhý bob", a rozhodně jsme cítili, že je na čase, abychom vám přinesli ty nejlepší nápady, které byste měli kopírovat v roce 2017.

Beyonce se rozhodla, že na její lalok bude vypadat plážový ombre a Jan Jones je také rozházel, zametal ji na stranu a přidal nějaké kudrlinky. Dokonce i Rachel McAdamsová měla bash s vlnami, které jsou tak chabé, nemohli jsme se s nimi zamilovat. A to je důvod, proč musíte vidět tyhle pěkné nápady na loupání vlasů pro sebe ...

Dlouho Bob Lob Haircut Ideas for 2017

1. Caramel Ombre Lob pro brunety

Lob je skvělý způsob, jak vyrůst vaše bob - je to dokonalý styl v polovině cesty, který vám pomůže zastavit mezi sebou frustraci. Víte, jaké to je - vy jste frustrovaní, když vyrůstáte z bobů, tvých třesků, staré barvy ... Tento karamelský ombre lob pro brunety je skvělý nápad, protože to můžeš udělat současně - vyrůst starý řez a barvu, a to vše, aniž by to někdo potřeboval vědět!

Vlnitý Caramel Ombre Lob Haircut for Brunettes

2. Rovný Lob účes

Kim Kardashian se rozhodla pro elegantnější a stylovější pohled na její lalok a je to určitě jeden z těch hezkých účesů, které byste měli v roce 2017 kopírovat. Pokud byste chtěli dát vlasům pauzu od rovnačky, mohli byste to udělat jen tak, níže. Dáte své zámky rychlý výbuch s vysoušečem vlasů, zatímco vaše hlava je vzhůru nohama, a pak přidat nějaké moře-solí sprej, aby jí to boho vzhled. Další líný den vypadají, že jsme naprosto posedlí.

Rovný Long Bob Haircut Idea for Brunettes

3. Lob Haircut + Blonde Balayage Hlavní rysy

Pokud vyrůstáte starší střih a barvu, pěkné nápady na úpravu lalů jako je tento jsou perfektní. Chcete-li létat lehčí, můžete to udělat jen tak, ale přidáte několik světlejších světlých a karamelových barev. Gradient ombre vám pomáhá udržet věci neutrální na vrcholu, čímž se vaše kořeny odrazí od všeho, co bělí, a můžete se rozhodnout pro lehký blunterový pohled na konce, zbavit se všech těchto rozdělených konců!

Bronde Long Bob Haircut Idea

4. Střih v úhlu Lob

Jedná se o ostrý vzhled, než některé z měkčích lalůček a bobů, které jste viděli, a stále vám nabízí něco, co vám dává dlouhou cestu, abyste si s nimi mohli zahrát. Stačí požádat svého kadeřníka, aby vám dal delší délku na přední straně a promoci na zadní straně. Nebo lepší, vezměte tuto fotku do svého kadeřnictví a ukažte jim, co chcete místo toho. Alespoň tam nebudou žádné zkřížené dráty.

Rovný Black Angled Lob Haircut Idea

5. Blonde Ombre Lob pro tmavě hnědé vlasy

Pokud se bojíte zkratky, nebo jste měli krátkou bobku a nenávidíte ji, tento šikmý lob je dokonalým vzrůstajícím stylem. Můžete si stále udržet délku kolem přední strany, což je pro ženy mnohem více lichotivé, ale máte zadní nohy, bez rukávů. Přidejte tam nějaké krásné blonďaté ombre tinges a co máte? Báječné vlasy, to je to!

Blondýnka Ombre Lob Haircut for Brown Hair

6. Deep Red Lob

Mírně delší pohled na to, když právě procházíte růstem, je tmavě červený lob krásný a skvělý vzhled, pokud chcete něco odvážného a brilantního. Pokud je tato červená trochu příliš bohatá pro vaše přání, ztmavne věci dole s hlubokým brunetovým nádechem a budete mít vlasy, které jsou lichotivé a snadno se postarají také o.

Hluboký Red Long Bob Haircut Idea

7. Layered Lob + Blonde Balayage Hlavní body

Máte-li tenké vlasy, nejlepší je to, že se zdá, že se zdá, že jsou plné a silnější. To je určitě ten případ, když začleníte některé velké, skákající vlny a to je jen jeden z důvodů, proč jsme milovali tento vrstvený lob s blondýnou balayage tak silně.

Vrstvené Long Bob Haircut with Blonde Balayage Highlights

8. Elegantní Blonde Lob

A když budete potřebovat něco okouzlujícího a pěkného, ​​co tohle elegantní blond lob? Světlejší pruhy nebo světlejší obrysy zůstaly v obličeji a to pomáhá zesvětlit celý vzhled, zvláště když jste tváří v tvář jiným lidem, například mluvit s nimi. To je skvělý tip, když chcete jít temné, ale ne příliš tmavé - mít lehčí vrstvy na přední straně.

Elegantní Blonde Lob Haircut for Thick Hair

9. Slunce pobavilo Brunette Lob

Olivia Munnová se nedávno vydala na pohled takhle, její lob, který se opotřeboval s plážovými a uvolněnými vlnami, přejel po jedné straně a hluboké oddělení dokončilo vzhled. Je to jeden z těch snadných pětiminutových stylů, které můžete udělat ráno. Pokud nemáte čas na umývání vlasů, použijte nějaký suchý šampon, přidejte několik kudrlin a roztáhněte prsty. Vstaňte a jděte do vlasů, co by mohlo být lepší?

Bruneta Long Bob with Honey Blonde Highlights

10. Úhlové a texturované ostříhání lalů

Pokud chcete, aby se vlasy daly dohromady zhruba tři minuty ráno, je tento boho lob rozhodně cestou vpřed. Jednoduše se probudíte, rozstříkejte nějakým postřikem z mořského laku a pak si s prsty udeříte texturu a jemné plážové vlny. Máte-li na ruce trochu více času, můžete přidat kudrlinky s vašími kadeřníky, ale opravdu není potřeba. Nemáte délku, která váží vaše zámky dolů, takže budou pravděpodobnější, že budou držet své roztříštěné vlny.

Pod úhlem and Textured Lob Haircut
1

About

Check Also

80 Design nehtů pro krátké nehty

Potřebujete nějakou inspiraci designu nehtů pro vaše krátké nehty? Žádné starosti, máme tu pokrytí. Šikovné …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

55 − = 49