Home / Krása / 27 Krásné Lob Haircut nápady, které byste měli kopírovat v roce 2017

27 Krásné Lob Haircut nápady, které byste měli kopírovat v roce 2017

21. Balayage Highlights

Ale co když nechcete mít všechen barvu? Co když chcete jen náznak barvy? Myslíte si, že je nemožné mít jemné stínování v krátkých vlasech? No, mýlíte se a tento krásný pohled to dokazuje. Přidejte ty balayage highlights na konec vašich vlasů a skutečně vám způsobí, že se vám vlasy objeví trochu déle. Ujistěte se, že je to jemné a dobře promíchané a slibujeme, že komplimenty budou létat.

Bruneta Lob with Balayage Highlights

22. Sandy Blonde Highlights pro tmavě hnědé vlasy

Nejlepší zpráva o balayážních stylech, stejně jako tato písčitá blondýnka, která se vyznačuje tmavě hnědými vlasy, je, že umožňuje přirozené kořeny. Můžete snadno procházet týdny mezi termíny salonů s výběrem barev, jako jsou tyto, tmavší a přirozenější u kořenů, světlejší a barevnější na koncích. Vzhledem k tomu, že vlasy rostou a vaše přirozené, tmavé kořeny procházejí, bude to vypadat jen jako další tón, jak vypadat v oku. To je v pořádku!

Sandy Blonde Balayage Highlights on a Dark Brown Lob

23. Curly Blonde Balayage Lob

Samozřejmě, můžete se rozhodnout jít méně jemně. Stejně jako tato blonďatá bomba - nejroztomilejší roztomilé blonďavé balayage lobs. Opět, nechte věci přirozenější a tmavší u kořenů, lehčí ke konci a jděte o trochu déle, než uděláte, že salon jmenování. Vaše vlasy vám za to děkují, stejně jako vaše bankovní zůstatek!

Roztržené and Messy Blonde Balayage Lob

24. Vrstvená bronzová lob

Stále můžete přidávat vrstvy do vašich nápadů na hebké ostříhání vlasů, které byste měli kopírovat v roce 2017, stačí, aby některé vrstvy byly o něco delší než ostatní a obsahovaly dobrou kombinaci. Chcete-li vytvořit zvuk kolem obličeje, poté, co přidáte vlny k zámkům, vytvořte boční rozdělení. Dej jí rychlý prasklý sprej na vlasy a roztrhněte ji prsty a vy budete mít pěknou pět minut, stejně jako tohle.

Vrstvené Bronde Long Bob Haircut

25. Objemný styl Lobu

Pokud vyfouknete vlasy vzhůru nohama, vytvoříte dostatek objemu a objemu, abyste dosáhli tohoto objemného lobového stylu z pohodlí vašeho domova. Víte, že když si uděláte vlasy, nikdy nevypadá tak dobře, jako kdyby to váš stylista udělal? No, trik nahoře dolů je opravdu dobrý, který použijete, když máte jemné vlasy. Zvažte také použití pěny, s výhodou přidávání objemu, a také vyhřívané nebo vločkové válečky.

Lob Haircut Idea for Black Women

26. Blonde Ombre Lob

Co na zemi je bronzové vlasy? Přesně tak, jak to opravdu zní - blonďaté a hnědé vlasy se chytře promíchaly, dokud se nestane bronzovou. V případě, že jste si nebyli vědomi, J-Lo se rozhostil a Brie Larson je také fanoušek. Tento vzhled obsahuje bronz - hnědou barvu, která se stává blonďatá - v přechodu na ombru, který nemůžeme sami pro sebe. Pokud je to jemné, přesto krásné, mění se barva, kterou chcete, je to jistě vzhled!

Kudrnatý Blonde Ombre Lob Hairstyle

27. Straight & Blonde

A někdy nechcete velké vlny, ale to neznamená, že byste chtěli mít poker rovný a elegantní vlasy ... správně? Tento vzhled zobrazuje mezi vlasy vzhled, který by někdo zabíjel, vše bylo dosaženo pomocí dobrého rána suchého s velkým kulatým kartáčem. To vám pomůže získat rovnost bez elegantnosti, a jen správné množství odrazit taky.

Rovný Blonde Long Bob Hairstyle

A tam je máte - 27 hezkých nápadů na loupání vlasů, které byste měli zkopírovat v roce 2017. Jsou jednoduché, mají nízkou údržbu, jsou krásné a mohou být přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly jakémukoli stylu, barvě nebo vzhledu, které chcete. Co nemám milovat s lobem? Pokud je to dost dobré pro lidi Kim Kardashian a Brie Larson, je to také dobré pro nás.

1

About

Check Also

21 Roztomilý účes Nápady pro svátky

Prázdná sezóna byla zahájena. Vánoční odpočítávání tiká a nový rok se rychle blíží. Tato sezóna …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 + = 14