Home / Krása / 25 Elegantní účesy na koňské koně pro zvláštní příležitosti

25 Elegantní účesy na koňské koně pro zvláštní příležitosti

V dnešní době není třeba mít standardní koni. Existuje tolik různých účesů na výběr, v závislosti na vašem stylu a délce vlasů. Pokud máte střední a dlouhé vlasy a žijete hektický a zaneprázdněný život, občas chcete vrátit vlasy zpátky a pokračovat ve svém dni, aniž byste museli přemýšlet o tom, jak vypadají vaše vlasy. Když máte vlasy dolů, můžeme se cítit podrážděně a způsobit, že se cítíme rozčilené, zvláště pokud pracujete v klimatizované kanceláři, která vaše vlasy statické a suché.

Možná, že se nudíte standardním koníčkem, takže potřebujete vyzkoušet naše 31 elegantních vlasových účesů, které vás budou vypadat úžasně a elegantně. Tyto úžasné účesy vás přimějí, abyste se divili, proč jste je nezkoušeli dřív!

1. Curly, vysoký koňský pes

Přidejte kudrlinky do standardního koně a okamžitě pocítíte glam a vypadají úžasně.

Elegantní Curly High Ponytail for Long Hair

To je jednoduché a snadné. Můžete buď kudrnaté vlasy předtím, než je spojíte s sebou nebo pro dívku na cestách, zavěste ji a začněte se kroutit pouze v sekci koně. Máte-li přirozené kudrnaté vlasy, máte tu výhodu, že nemusíte zvlnit svůj koni, ale jen si pamatujte, můžete použít vlasové sérum, které usnadňuje vazbu. Musí to být elegantní. To je kontrastní styl s tím, že máte pevné vlasy a kudrnaté, skákající vlasy vzadu.

2. Messy koni s braidem

Špinavé vlasy se právě teď pohybují po celém světě a vypadá to, že špinavý koně vypadá báječně.

Chaotický High Ponytail with a Braid

Přidejte boční šňůru na své špinavé "a volně kravatu vlasy zpátky vytvořit strasný účes. To je skvělý pohled na hudební koncerty, koncerty, festivaly a svatby. Tak se zorganizujte večírek se sponou. To je také ideální pro nevěstu-být-be. Budete se cítit jako bohyně.

3. Twisted Low Honey

Potřebujete účes pro kancelář, který může být snadno vypadat také večer?

Zkroucený Low Ponytail Hairstyle for Mid Length Hair

Tam jsou vždy ty náhodné dny, kdy se po schůzce setkáte s přítelem nebo máte datum. Pokud ano, jděte na zkroucený nízký koňak. Tento styl vypadá tak elegantně a dívčí. To je docela chaotický účes, ale stále drží elegantní vzhled. Vypadá ohromující ze zadní a přední strany. Pro dosažení co nejlepšího výsledku se ujistěte, že vaše zkroucení je co nejmenší, abyste vytvořili přirozenou životnost výše.

4. Vintage konopí

Vintage je všude v tuto chvíli a zdá se, že se lidi zblázní na vysokou korunu.

Vinobraní 1960s Ponytail Hairstyle

Tento styl vypadá úžasně a složitě. Nejlepší rada pro tento styl je sprej na vlasy a škádlení. Je velmi ženská a hodí se pro každou příležitost. To funguje lépe s delšími vlasy kvůli tomu, že musíte zabalit spodní část pod koňský opasek.

5. Francouzský braid do spodního koně

To je ohromující splétač do bokového koně.

francouzština Braid into Low Side Ponytail

Nízký koňak vám ukáže, jak velkolepé vypadá vaše šaty. Nezapomeňte použít vlasové sérum nebo kokosový olej, abyste zajistili, že zadní část vlasů zůstane elegantní a elegantní. Jedná se o elegantní vzhled, takže je třeba zajistit, abyste zkrotil všechny volné vlasy. Pokud se chystáte na událost, kde víte, že budete fotografováni, máte tento styl a ujistěte se, že jste zachyceni na splete. Budete vypadat úžasně.

6. Nízká koňská konopí pro dlouhé vlasy

Je to sezóna Coachella, takže teď je čas pro styly Coachella.

Fishtail Braid Low Ponytail for Long Hair

Pokud máte opravdu dlouhé vlasy, možnosti účesů jsou nekonečné. Vezměte si tento nádherný šňůra na ryby, která je smíchána s nízkým pasem. To je styl pro všechny z vás, kteří milují chaotické účesy a ryby. Nemusíte být odborníkem na ryby v tomto stylu kvůli tomu, že rybačka je tak malá. Zkuste to a uvidíte. Můžu vám zaručit, že budete milovat. Má skvělé boho, atmosféru hudebního festivalu.

7. Objemný, nízký koňak

Pokud máte pochybnosti, přidejte hlasitost.

Kudrnatý Ponytail with Volume

Tento účes je elegantní a ideální pro práci, párty a jindy. Obrovský, nízký koni vytvoří svůj vlastní styl, takže nemusíte být s vaším oblečením okázáni, držet jej jednoduchý a elegantní. Můžete si s těžkým make-upem vyzkoušet svou krásnou tvář, protože vlasy budou úplně vázány.

8. Bublinkový nízký koňak

Je to tak jednoduché a přesto efektivní.

Elegantní Bubble Low Ponytail

Bylý nízký koni, který se spojil s ohromujícím polovičním šlehačkem, vypadá bez námahy a elegantní. Tato dvě slova, stejně jako stylová, on-trendová a inspirovaná, se používají k popisu tohoto účesu. Připravte se na léto a vytvořte tento ženský a dívčí styl dnes.

9. Messy Copay

Je to opravdu neuvěřitelné, jak neuvěřitelné můžete udělat vlasy vypadat jinak a sexy, jen tím, že máte volné a chaotický koně.

Chaotický Volume Ponytail Hairstyle

To funguje lépe se střední až dlouhými vlasy. Uchopte si vlasy a uvolněte je. Pak začněte postupně vytáhnet několik sekcí ven z přední strany a nechte je viset. To vše vytváří špinavý vzhled, takže se nebojte vytáhnout tolik, kolik chcete, a jestliže více vypadne během dne, nechte je.

10. Polstrovaná pololetní opice

Chcete-li ukázat své dlouhé báječné vlasy, vyzkoušejte si tento pletený poloviční koňský opasek.

Pletené Half Ponytail Hairstyle

Vytvořte tři přední části a začněte vytvářet tři poloviny. Potřebujete je pouze splétnout, dokud nedosáhnete oblasti koníku, zajistíte, že všechny prýmky jsou nasměrovány na tento bod a propojte si vlasy v pásmu, abyste je zajistili. Alternativně si můžete vybrat, zda nepoužíváte vlasovou kapečku a zabalte si vlasy, abyste se chovali jako kapely.

1

About

Check Also

50 Roztomilé a trendové aktualizace pro dlouhé vlasy

Contents1 31. Big Front Bun + Fishtail prýmky2 32. Elegantní viktoriánský Roll Updo3 33. Twisted …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

38 + = 43