Home / Krása / 23 Glitzy NYE Makeup Myšlenky

23 Glitzy NYE Makeup Myšlenky

11. Jiskřivé kouřové oko

Líbilo se, že oční make-up vypadá s tmavým třpytem uprostřed víka? Pak by to mohl být další nápad. Namísto černého a zlata combo tento umělec používal černé a stříbrné. Černá a stříbrná se navzájem překvapují. Jedná se o jeden elegantní párty. Všechny produkty použité k vytvoření tohoto vzhledu naleznete na stránce umělců.

Jasně Black Smokey Eye

12. Glam Green Eye Makeup

Nový rok je součástí slavnostního svátku, takže proč ne nosit třpytivou zelenku jako tento módní návrhář. Umělec vytvořil kouřový oční vzhled s hromadou zeleného třpytu přes vrchol. Udržujte svou barvu na rty přirozenou, snažte se vyhnout červeným rtům, protože vás bude vypadat jako vánoční, nikoliv NYE.

Glam Green Glitter Eye Makeup

13. Tmavě oční make-up

Místo toho, abyste byli jasní a třpytící, můžete vytvořit tmavý lesk. Tento krásný make-up oka používá tmavé stíny s klasickým černou linií. Vzhled byl dokončen s hnědým tónem třpytu. Milujeme toto temnější kombo, vytváří trendový a sofistikovaný vzhled party.

Jasně Dark Glitter Eye Makeup

14. Glitzy růžové oční make-up

Pokud je jasnější makeup vypadá spíše vaším věcem, pak budete milovat další nápad. Tento umělec vytvořil krásný vzhled růžového lesku. Oční make-up byl vytvořen s paletou Huda Beauty Desert Dusk, Urban Decay Heavy Metals Glitter Liner a Eyeko Black Magic Eyeliner.

Glitzy Pink Eye Makeup

15. Tenký třpyt

Dále máme velmi jemný vzhled. Oči používají teplé hnědé a neutrální tóny s malým posypem třpytu na horním a spodním víku. To je ideální pro dámy, které se chtějí spojit v jiskřivě slavnostním vzhledu, aniž by šly nad vrchol. Milujeme tento nápad!

Jemné Glitter Eye Makeup Idea

16. Tučné oční make-up

Do svého makeupu můžete přidávat trendové nejoblíbenější barvy. Oční make-up je snadný způsob, jak začlenit odstíny, které musíte mít, na vzhled vašeho party. Tyto oči používají fialové a růžové tóny stínu s klasickým pohybem oční linky. Můžete to vyzkoušet s dalšími stylovými barvami, jako je vínová barva a další.

tučně Burgundy Eye Makeup

17. NYE Sparkles

NYE potřebuje vzhled, který bude wow. Tyto oči to udělají jen tak. Umělec vytvořil kouřový oční vzhled s klasickou černou vložkou s množstvím jisker nad vrcholem! Můžete použít základ vzhledu a použít jakoukoli barvu třpytu. Vzhledem k tomu, že základna je černá a hnědá, většina ostatních barev bude fungovat.

NYE Gold Glitter Eye Makeup

18. Glitz a Glamour Eye Makeup

Náš další make-up je dokonalý zářivý pohled na párty. Oční stín se používá na vnějších rohoch, které se postupně mísí do stříbrného třpytu. Jedná se o jemný a elegantní vzhled, který vyhovuje všem. Tučné řasy budou vyzkoušet vzhled a maskara bude vypadat jemněji.

stříbrný Glitter Smokey Eye Idea

19. NYE Gold

Dále máme ideu make-up NYE, která je zlatá, okouzlující a připravená na párty. Oči mají ohromující zlatý oční stín s klasickou vložkou a odvážnými řasami. Vzhled byl vytvořen pomocí kartáčů Morphe Jaclyn Hill Palette, pigmentu High Class a Huda Beauty Farah Lashes.

NYE Gold and Brown Smokey Eye Look

20. Glitter a oční linky

Další funkce nápadu musí mít oční make-up a barvu rtů. Oči mají glam NYE jiskry, zatímco rty jsou v hezkém tónu. Tato kombinace vypadá úžasně a bude vyhovovat všem. Můžete také nosit barvu rtu, jako je to s jiným očním make-up.

Zlato Glitter Eyes and Bold Lips

21. Stylové jiskřivé oči

Zde je další funky třpytivé oční líčení nápad. Glitter použitý v tomto je velmi odvážný a zaujme oko každého. Takový třpyt byste mohl použít jako druh proužku, který by ho po celém víku zametal. Každopádně třpyt je nutností. Milujeme make-up a to bude vyhovovat všem.

Stylový Sparkly Eyes

22. Stříbrný Glitter Eye Makeup

Pokud hledáte nádherné party oči, pak tento nápad make-up je pro vás. Tento makeup byl vytvořen s mnoha potřebnými produkty, které lze nalézt na stránce umělců. Takový makeup bude vyhovovat všem událostem NYE a půjde s jakýmkoliv oblečením.

 Silver Glitter Eye Makeup

23. Zlatý lesk na oční linii

Poslední na našem NYE makeup seznamu je tento glam třpytkový eyeliner vzhled. Pokud máte rádi klasické oční linky, pak je tento nápad pro vás. Stále máte svůj vzhled, ale má to silvestrovský twist. Můžete vytvořit make-up jako je to s jakýmkoli třpytem.

Zlato Glitter Eye Liner

Doufáme, že jste našli dokonalý make-up NYE!

1

About

Check Also

23 Bold a krásné léto makeup nápady

Contents1 11. Ledová modrá vodní linie2 12. Vibrantní oční linka3 13. Letní jiskry4 14. Myšlenky …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

33 − = 24