Home / Krása / 21 Nejlepší čtvrtek červenec, které se slaví ve stylu

21 Nejlepší čtvrtek červenec, které se slaví ve stylu

11. Glitter Stars and Stripes

Dále máme k dispozici třpytivé hvězdy a pruhy manikúru. Tyto nehty vypadají úžasně a každý den zažijí všechny nehty. Tento vzhled byl vytvořen s OPI "Alpine Snow" a "DS Magic", China Glaze "Ruby Pumps" a Seche Nails vrchní kabát. Umělec také použil čištění Twinkled T a detailní kartáče.

Lesk 4th of July Nails

12. Creative Drip 4th July Nails

Náš další nápad na manikúru obsahuje červené a bílé pruhy s modrými kapkami na špičkách. Milujeme tuto kreativní myšlenku, protože používá umělecky pruhy a vlastenecké barvy. Tyhle nehty můžete znovu vytvořit nebo jen nechat jeden nehtový klinek jako akcentní nehty. K dispozici jsou výukové programy online, které vám pomohou vytvořit domácí vzhled.

Tvořivý Drip 4th of July Nails

13. Roztomilý Star a Stripes Accent Nail

Oslavte 4. července ve stylu manikúrou, jako je naše další. Většina nehtů je červená a modrá se dvěma přízvukovými hřebíky. Jeden akcentní neht je vybaven stříbrným třpytem a druhý má pruhy a jednu hvězdu. Taková manikúra vypadá úžasně dlouho po skončení oslav. Bude vyhovovat jakémukoli délce a tvaru nehtů.

Jednoduchý 4th of July Nail Design for Short Nails

14. Pruhy a skvrny

Dále máme roztomilý nápad polka dot. Některé nehty jsou namalovány v červených a bílých pruzích, jeden je stříbrný třpyt a ostatní jsou v modré a bílé polka tečky. Milujeme tento vzhled, protože používá klasické pruhy se stylovým potiskem jako polka tečky. Můžete vytvořit podobný vzhled nebo zvolit vlastní místo tisku.

Jednoduchý Nail Design with Stripes and Spots

15. 4. července Star Nails

Milujeme tuto další myšlenku! Tato manikúra je opatřena bílým základním nátěrem s množstvím malých hvězd v červené, modré a stříbrné barvě na vrcholu. Taková manikúra je ideální pro tuto zvláštní příležitost. Vzhled byl vytvořen s "bílým" lakem na nehty Urban Nail Art, Serendipity "Big Red Bow", Sally Hansen "Pacific Blue", Ella + Mila "Zrcadlovým zrcátkem", Whats Up Nails Star šablony a Super Chic Lacquer Mramor Star top kabát.

4. of July Star Nails

16. Červené drahokamové hvězdy a lesklé nehty

Hledáte jiskřivé nápady na nehty? Pak by mohly být tyhle nehty! Nehty mají modré lesklé lesk s dvěma přízvukovými hřebíky. Jeden přízvučný nehet má červené a bílé vlnové proužky a druhý je modrý třpyt s hvězdným výzdobou. Můžete si vytvořit podobný vzhled nebo si jen vybrat jeden z návrhů zdůraznění s třpytem. V každém případě to bude vypadat nádherně!

Červené and Blue Glitter Nails for 4th of July

17. Glitter Flag Nails

Náš další nápad je inspirován americkou vlajkou, takže je ideální pro 4.července! Tyto nehty používají barvy vlajky s třpytem a představují hvězdy a pruhy. Vzhled byl vytvořen s UNA Maharani Ramie, UNA Ruby Flare, Orly Nails Královské námořnictvo, Whats Up Nails Skinny Straight Tapes a Snail Vinyls Hvězdné vinylové / obtisky.

Lesk Flag Nails for the Fourth of July

18. Metalické hvězdy a pruhy

Zde máme další myšlenku na hvězdy a pruhy. Tato manikúra používá kovovou červenou a modrou barvu s hvězdami a pruhy nahoře. Můžete si vytvořit podobné nehty nebo jen vybrat jeden ze stylů místo obou. Takový design bude vyhovovat všem délkám a tvarům nehtů.

Kovový Stars and Stripes Nails

19. Červená, modrá a stříbrná dot umění

Dále máme pěknou polka dot manikúru, která vám ukáže. Nehty mají bílý lesk s červenými, modrými a stříbrnými skvrnami na vrcholu. Můžete zvolit stejné barvy pro tečky nebo jen vybrat jednu nebo dvě barvy. V každém případě budete mít stylovou manikúru.

Červené, Blue and Silver Polka Dot Nails

20. Wave nehty s hvězdami

Hledáte stylovou a kreativní manikúru? Pak je další nápad pro vás! Nehty mají červené a bílé vlnové proužky s modrými hvězdami nahoře. Milujeme tyhle nehty, protože jsou tak umělecké! Můžete je znovu vytvořit nebo smíchat s barvami. Možná zkusit modré a bílé pruhy s červenými hvězdami nebo použít všechny tři barvy jako pruhy.

Unikátní and Creative 4th of July Nails

21. Hvězdy a pruhy

Naposledy na našem seznamu 4.července nápady na nehty vypadají tyto hvězdy a pruhy. Jeden hřebík je modrý s bílými pruhy a další nehty jsou bílé s pruhy. Hřebíky, jako jsou tyto, jsou trendy a elegantní způsob, jak oslavit příležitost. Takový design bude vyhovovat jakémukoliv tvaru a délce nehtů.

Roztomilý Stars and Stripes Nails

Milujeme tyto nápady na nehty a doufáme, že jste našli perfektní nehty pro vaše 4. červencové oslavy!

1

About

Check Also

50 francouzských účesů Braid pro rok 2015

Contents1 21. Francouzská braidová koruna2 22. Milkmaid French Braid3 23. Francouzský rybářský pes Half Updo …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 4