Home / Krása / 21 Matte rakve, které musíte vyzkoušet právě teď

21 Matte rakve, které musíte vyzkoušet právě teď

Dva velké trendy v nehty jsou tvar rakve a matné. Milujeme oba tyto styly a celebrity jako Rihanna. Nejen, že oba vypadají stylově jednotlivě, ale i společně. Výběr nehtů z matné rakve, budete mít jednu trendovou manikúru a nebudete muset vybrat mezi dvěma úžasnými styly. S tím bylo řečeno, že jsme našli 21 z nejlepších hřebíků z matné rakve. Máme pro každého něco - od odvážných barev pro pád až po letní jiskřivě lesklé barvy.

1. Matné rakve hřebíky s drahokamem

První nápad, který máme, je tento odvážný modrý vzhled. Rohové hřebíky jsou matně modré s designem křišťálově zdůrazňujícího nehtu. Můžete znovu vytvořit modré a krystaly nebo jen matně modrou barvu. Milujeme tuto barvu nápad a je ideální pro dámy, které chtějí učinit prohlášení.

Modrý Matte Coffin Nails with Rhinestones

2. Černé matné rakve hřebíky s květinovým akcentovým hřebíkem

Hledáte elegantní manikúru? Pak by tento nápad mohl být pro vás. Tyto nehty jsou matně černé s květinovým přízvukovým hřebíkem. Akcentní nehet má bílý a zlatý květ. Milujeme barevnou kombinaci bílé, zlaté a černé, ale můžete mít také černé nehty namísto květinového designu.

Černá Matte Coffin Nails with Flower Accent Nail

3. Elegantní, ořechové matky z rakve

Dále máme elegantní nápad na nehty. Tyto rakve hřebíky mají matný, matný vzhled ombry. Milujeme, jak jemný a stylový je design. Tyhle nehty se hodí pro každého a mohou se nosit pro každou příležitost od noci až po svatbu. Můžete dokonce přidat nějaké krystaly, pokud chcete trochu glam.

Elegantní, Ombre Matte Coffin Nails

4. Nahé matné hřebíky s drahokamy

Naše další myšlenka obsahuje trendové neutrální nehty. Hřebíky byly namalovány ve dvou neutrálních matných barvách s nádechem klenotů. Můžete znovu vytvořit vzhled nebo zvolit jednu neutrální barvu s krystaly. Glitter by vypadal krásně i na tomto designu.

Akt Matte Coffin Nails with Gems

5. Glam Matte Nails

Chcete, aby vaše nehty vypadaly glam? Pak budete mít rádi další výběr. Nehty jsou matně světle růžové se dvěma přízvukovými hřebíky. Jeden přízvučný nehet je růžový třpyt a druhý má stříbrný květinový design. Tyto nehty jsou úžasné a vypadají úžasně pro zvláštní příležitosti. Můžete se těšit z této inspirace a mít jen matný růžový a růžový třpytivý, nebo růžový a květinový design nebo jen znovu vytvořit celý vzhled.

Glam Matte Coffin Nails with Flowers and Glitter

6. Prohlášení Žluté rakve hřebíky

Dále máme prohlášení, které vypadá, že to ukáže každému, kdo ho vidí. Tyto rakve hřebíky jsou živé žluté odstíny. Tato barva je perfektní pro letní období a pro časy, kdy chcete přidat svůj vzhled. Nehty ve stejné barvě by vypadaly úžasně i na dovolené.

Prohlášení Yellow Matte Coffin Nails

7. Světle zelené hřebíky s třpytem

Náš další nápad ukazuje nádherný vzhled matky a třpytu. Většina nehtů je pokryta světle zeleným matným a jedním přízvukovým hřebíkem je pokryta třpytem. Můžete znovu vytvořit vzhled podobným zeleným nebo prostě zvolit zelené nehty bez lesku.

Matte Green Coffin Nails with Glitter

8. Chic matné hnědé nehty

Nejprve se zdá, že hnědá nemusí vypadat jako stylová volba barvy, nicméně tyto další nehty dokazují, že jde o špatnou myšlenku. Jak vidíte na obrázku, hřebíky na rakve jsou matně hnědé. Přirozený zemitý tón vypadá tak elegantně na nehty. Milujeme tento vzhled a bude vyhovovat všem.

Šik Matte Coffin Brown Nails

9. Trendy Ombre Nail Idea

Láska ombre nechtové vzory? Pak je další nápad pro vás! Zde máme matné rakve hřebíky s jemným šedým ombrem. Milujeme tento design, protože je tak elegantní a stylový. Můžete vytvořit jemný šedý vzhled nebo zvolit živější odstín ombre. Ať tak či onak, budete mít jednu trendovou manikúru.

Moderní Ombre Coffin Nails

10. Matte Coffin Nails for Summer

Matné hřebíky a třpytky jsou nádherné kombinace. Nepoužívejte jenom naše slovo, podívejte se na tyto nehty. Nehty jsou matně růžové a neutrální odstín se zlatým třpytem. Obnovte celý vzhled nebo zkuste jeden matný odstín s třpytem. Můžete také experimentovat s různými barevnými schématy.

Jasný Pink Matte Coffin Nails for Summer
1

About

Check Also

50 Roztomilé a trendové aktualizace pro dlouhé vlasy

Contents1 31. Big Front Bun + Fishtail prýmky2 32. Elegantní viktoriánský Roll Updo3 33. Twisted …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 1 =