Home / Krása / 21 jednoduchých a jednoduchých velikonočních designů na nehty

21 jednoduchých a jednoduchých velikonočních designů na nehty

11. Jarní a velikonoční design

Květiny jsou vždy opravdu dobrý nápad na Velikonoce, a jaro je, když všechny květy kvetou, takže co lepší čas opravdu? Nemůžeme pomoct, ale to, že kamenem by se stala perfektní doplněk pro centrum květu, s okvětními lístky, které z ní vycházejí. Co myslíš? A prosím, ukažte nám, jestli to uděláte!

Jaro and Easter Nail Art Idea

12. Jednoduché a elegantní

Nemusíte jít všichni-out, pokud jde o snadné a jednoduché návrhy na nehty umění. Ty stále dávají hru s ohledem na téma, ale zároveň jsou velmi zmatené a podhodnocené - nic moc odvážného nebo ve tváři. To je mnohem snazší nosit než jasnější a odvážnější styly, a také znamená, že nehty budou mít lepší shodu s většími možnostmi skříně.

Elegantní Easter Nail Art Design for Long Nails

13. Chacky & Glitter Accent Nails

Když používáte lesk na nehty, vždy doporučujeme začít s slušným základním kabátem. Glitter je známý tím, že je opravdu nemožné vystoupit, jakmile s ním skončíte, ale základní vrstva pomáhá vytvořit úroveň bariéry mezi leskem samotným a vaším hřebíkem. Když se ho zbavíte, trochu namáčení v odstraňovači nehtů bez acetonu bude dělat trik. Víš, jen v případě, že tihle blbečky přijdou za to.

Snadný Easter Chick Glitter Nail Art Design

14. Barevný a atraktivní

Chcete-li něco jasného, ​​odvážného a pútavého, jak snadné a jednoduché designy nehtů na nehty, jako jsou tyhle? Mají vše, co potřebujete k tomu, aby byly velikonoční a jarní - pastely, květiny, zajíci a mrkev. Teď, kdyby tam byla jen čokoláda, byly by opravdu skutečnou reprezentací našeho Velikonoc.

Jednoduchý Pastel Easter Nails

15. Jednoduché růžové provedení

Nikdo opravdu neví, kde je pravý původ slova "velikonoce", ale existovaly odkazy na latinu, ačkoli to bylo původně odvozeno z překladu chyba ... Pro záznam, více než devadesát milionů čokoládových zajíček jsou vyrobeny po celém světě každý rok velikonoce a plánujeme jíst pár z těch ... Co ty??

Růžový and Green Bunny Easter Nails

16. Bunny + Mrkev

Je to mrkev, který jsme obzvlášť milovali v těchto snadných a jednoduchých velikonočních designu nehtů, ačkoliv to nemůžete popřít - jsou opravdu velmi roztomilé. Kombinace matných a lesklých povrchů pomáhá tento vzhled vyniknout, samozřejmě i jasně oranžový odstín.

Králíček and Carrot Matte Easter Nail Design

17. Pastel Ombre Nails

Věřte tomu nebo ne, králíci nebyli vždy spojeni s velikonocky. Říká se, že sdružení je americká věc, přestože byla nejprve představena Němci, a bajky a mýty pocházejí již z třináctého století. Jíst čokoládové zajíčci je mnohem modernější záležitost, stejně jako jednoduché a jednoduché návrhy velikonočních nehtů. Jsme velmi vděční za rozkošný design nehtů, jako jsou tyto!

Pastel Ombre Easter Nail Art Design

18. Roztomilý červený design

Červená není barva, kterou byste normálně spojili s jarním a velikonogem, ale jak můžete říct, funguje to spíše dobře. Tento design, doplněný roztomilými zajíčci a mrkví, je světlý a pestrý, ale ne přes vrchol. To je jen jeden z důvodů, proč je máme rádi.

Jasný Red Easter Nail Design with Carrots

19. Jasný vzhled zajíček

Pokud nechcete, aby plné zajíčky, jen přidat králíka uši na špičky vašich nehtů, stejně jako tyto jednoduché a jednoduché návrhy velikonoční nechtové umění. Každý hřebík byl namalován jiným pastelovým odstínem - dalším skvělým nápadem pro jarní čas - a každý z nich měl svůj vlastní jedinečný soubor zajíčkových uší namalovaných na. Samozřejmě, není nic, co by vás zabránilo v použití obtisků nebo převodů. Neřekneme, jestli ne!

Jasný and Colorful Easter Nail Art Design

20. Roztomilý design pro krátké nehty

Církve jsou na velikonoční neděli naplněny květinami a to je určeno k tomu, aby symbolizovaly nový život - vzkříšení Ježíše Krista, pokud se chcete řídit náboženskou stránkou věcí. Rádi bychom také naplnili své domovy květinami, i když to není vždy praktické. Uspokojujeme krásné květinové nehty, jako jsou tyhle.

Roztomilý Easter Nail Design for Short Nails

21. Velikonoční zajíček

A nakonec, ale jistě ne, poslední velikonoční zajíček. Vzhledem k tomu, co jednoduché a jednoduché návrhy velikonočních návrhů na nehty by byly kompletní bez klasického velikonočního králíka. Jděte roztomilé a roztomilé, nebo si buďte realističtí, pokud se odvažujete. Jak dobrá je vaše dovednost na malování rukou?

Barvitý Rabbit Nail Art Design for Easter

Milovali jsme tyto jednoduché a jednoduché návrhy velikonočního designu na nehty, ale rád bychom viděli, co vám může přinést i nádherná a tvůrčí sbírka. Je čas dostat své štětce ven, lidi. Pojďme dostat ty jarní čas začal vibrace ... možná nějaké super pěkné počasí bude následovat.

1

About

Check Also

21 Krásné nápady na účes pro noční ples

Contents1 11. Simple Bun2 12. Květinová funkce3 13. Half Up, Half Down4 14. Roztomilé květiny5 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 5 =